Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2021 - kadetky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Pumannová Anna 2006 K1 NePK 622,0 932,4 16 89 21:13:28
2. Fabíková Nela 2007 K2 PKHa 604,0 808,0 14 79 19:10:00
3. Kadlecová Rozálie 2006 K1 ZéHK 544,2 771,2 14 83 20:05:37
4. Trněná Leontýna 2007 K2 SpTřb 540,0 725,0 14 78 19:12:19
5. Pospíšilová Zuzana 2006 K1 PKVM 466,0 657,0 14 81 20:00:53
6. Pleskotová Karolína 2007 K2 PKHK 434,0 634,8 16 87 22:37:07
7. Hrušková Anna 2006 K1 SABR 414,0 597,5 15 84 22:10:47
8. Holíková Tereza 2006 K1 OSPHo 406,8 601,6 18 86 22:24:34
9. Bendová Kateřina 2007 K2 SOPKo 356,8 395,3 10 58 15:18:45
10. Lipenská Klára 2007 K2 NePK 355,2 490,6 14 83 23:45:54
11. Dian Karolina 2006 K1 PKHa 342,4 455,4 14 77 22:25:23
12. Švárová Nela 2007 K2 USK 342,0 342,0 5 23 05:15:34
13. Kalivodová Nikita 2007 K2 Boh 339,6 446,7 13 71 19:33:05
14. Doležalová Lara 2006 K1 SpTřb 333,2 333,2 7 43 11:06:23
15. Zimová Sabina 2006 K1 SCHK 264,0 264,0 5 21 04:56:57
16. Vodáková Tereza 2007 K2 OSPHo 233,8 272,1 12 52 18:57:34
17. Kakosová Aneta 2006 K1 TJTá 230,4 230,4 4 30 07:53:21
18. Zámečníková Adéla 2007 K2 Boh 225,8 225,8 5 21 04:58:51
19. Kuzmová Natálie 2007 K2 SpTřb 219,0 219,0 6 40 13:32:46
20. Davidová Marie Magdalena 2007 K2 SpTřb 218,5 218,5 9 33 08:50:09
21. Svobodová Klára 2006 K1 PKKBr 196,0 196,0 5 19 04:29:23
22. Svobodová Elen 2007 K2 Boh 159,4 166,9 9 27 07:05:02
23. Prošková Barbora 2006 K1 PLAF 157,8 157,8 7 31 09:11:48
24. Šťávová Anna 2007 K2 ASKBl 157,0 157,0 5 19 04:47:01
25. Petránková Anna 2007 K2 SOPKo 149,9 149,9 6 28 08:14:25
26. Páslerová Barbora 2006 K1 LoTr 149,8 149,8 5 23 06:19:19
27. Hrdinová Elen 2007 K2 NePK 148,6 148,6 6 28 08:32:58
28. Černá Viktorie 2006 K1 OSPHo 135,0 135,0 5 17 04:21:01
29. Bischofová Terezie 2006 K1 LoTr 131,0 131,0 3 13 03:12:38
30. Bálková Kateřina 2006 K1 PKPří 130,0 130,0 4 23 06:48:43
31. Böhmová Tereza 2006 K1 PLAF 124,6 124,6 4 16 03:51:34
32. Svobodová Nikol 2007 K2 Boh 122,0 122,0 6 18 04:56:00
33. Tomková Kateřina 2007 K2 PLAF 112,4 112,4 4 16 04:04:09
34. Stehlíková Lenka 2007 K2 PKPří 104,8 104,8 4 18 05:12:49
35. Sodomková Klára 2006 K1 USK 86,0 86,0 3 13 03:21:40
36. Srbová Helena 2007 K2 Boh 71,5 71,5 5 13 04:28:16
37. Černohlávková Karolína 2007 K2 NePK 67,2 67,2 4 12 03:46:16
38. Kirschová Nicol 2006 K1 LoTr 66,0 66,0 2 8 02:02:51
39. Gacek Natalie 2006 K1 Boh 65,0 65,0 2 8 02:04:01
40. Flodrmanová Eliška 2007 K2 AŠMB 55,0 55,0 2 10 02:47:57
41. Tučková Tereza 2007 K2 PLČB 43,2 43,2 1 5 01:13:32
42. Kuligová Bára 2006 K1 PKHa 38,4 38,4 5 9 03:16:18
43. Műllerová Anděla 2007 K2 SVČBo 35,0 35,0 1 5 01:12:37
44. Peňázová Karolína 2007 K2 SjBr 26,4 26,4 1 5 01:26:58
45. Štěpánková Karolína 2007 K2 AŠMB 26,0 26,0 1 5 01:28:41
46. Zlámalová Sofie 2007 K2 SjBr 25,2 25,2 1 5 01:27:04
47. Zloská Karolína 2007 K2 KPMěl 22,0 22,0 1 5 01:41:23
48. Čermáková Tereza 2007 K2 Olymp 18,0 18,0 1 3 00:44:55
49. Vavrdová Sofie Amélie 2007 K2 PKHa 17,0 17,0 2 4 01:17:24
50. Vojtková Adéla 2007 K2 Boh 16,0 16,0 1 3 00:46:34
51. Hudáková Zuzana 2007 K2 NePK 15,2 15,2 2 4 01:32:34
52. Černá Sára 2006 K1 PKMo 15,0 15,0 1 3 00:50:11
53. Klapáčová Sára 2007 K2 SlPl 14,0 14,0 1 3 00:50:35
54. Hlinková Karolína 2006 K1 SlPl 12,0 12,0 1 3 00:53:18
55. Lesová Markéta 2007 K2 SlPl 11,0 11,0 1 3 00:53:18
56. Kalfiřtová Kateřina 2007 K2 NePK 9,5 9,5 2 2 00:38:00
57. Mašková Radka 2006 K1 PKKu 8,0 8,0 1 1 00:13:38
58. Holešovská Amálie Anna 2007 K2 PKKBr 4,0 4,0 1 1 00:14:06
58. Pokorná Lucie 2007 K2 LoBe 4,0 4,0 1 1 00:21:07
60. Křepelková Adéla 2007 K2 SkpKB 3,0 3,0 1 1 00:14:44
61. Bártová Sabina 2007 K2 PKSvi 2,6 2,6 1 1 00:15:11
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz