Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 muž KomBr / Boh 1 350,0 1 739,0 15 112.9 22:13:08
2. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 1 212,0 1 372,0 11 108 21:09:52
3. Straka Martin 2000 muž Boh 1 206,0 1 395,8 12 111.9 21:40:29
4. Štěrba Vojislav 2001 sd Boh 1 075,0 1 075,0 8 90 17:52:08
5. Lajčuk Leonard 2000 muž Boh 944,6 990,8 9 100 22:20:29
6. Neliba Tadeáš 2003 mld LoBe 840,2 929,8 10 95 21:26:12
7. Kysilka Josef 1971 ME Boh 824,6 957,3 12 110 27:00:17
8. Vašata Michal 2002 sd PKKBr 799,8 924,8 14 95 21:54:21
9. Skalník Marek 2003 mld PKKBr 785,6 823,4 9 85 19:46:45
10. Halva Marek 2004 mld PKKBr 768,2 831,2 10 100 25:46:02
11. Polanský Jiří 1978 MD USK 725,8 780,8 10 83 20:28:07
12. Matoušek Marek 2003 mld PLČB 722,0 825,6 10 85 17:51:27
13. Ludvík David 2002 sd LoBe 710,8 710,8 6 55 11:40:52
14. Rucký Aleš 1971 ME SCPAP 697,8 707,8 9 89.5 24:10:14
15. Kačerovský Jakub 2001 sd USK 658,4 658,4 7 60 12:11:37
16. Švára Milan 1979 MD USK 642,1 648,1 9 69.5 17:23:28
17. Slezák Jakub 2003 mld OSPHo 613,4 829,4 16 119 31:24:48
18. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 578,4 578,4 5 70 18:50:47
19. Peklanský Tomáš 2004 mld PKHa 548,0 641,6 12 93 25:20:28
20. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 535,0 737,1 18 123.5 35:21:56
21. Zajden Martin 1982 MC OSPHo 496,4 571,3 13 106 31:34:43
22. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 485,8 660,2 19 125.4 37:51:40
23. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 477,2 514,8 10 47.5 10:42:49
23. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 477,2 541,1 12 95 28:43:40
25. Teslík David 1969 MF PKHa 465,1 465,1 8 75 20:55:48
26. Slanina Michal 1990 MB FiBr 464,4 464,4 7 70 19:05:36
27. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 442,8 526,9 15 103.5 32:30:38
28. Hudson Michael 1974 ME I.PKO 418,0 450,3 11 91.9 29:43:59
29. Micka Jan 1995 MA USK 412,0 412,0 3 20 03:45:51
30. Uxa Lukáš 2003 mld LoBe 403,0 403,0 5 45 11:56:36
31. Táborský Radek 1971 ME Boh 393,4 393,4 7 61.9 17:48:42
32. Kamas Richard 1968 MF KomBr 371,2 371,2 5 50 12:33:20
33. Peciar Tomáš 2002 sd KomBr 302,4 302,4 3 25 04:54:01
34. Dvořáček Tomáš 2002 sd OSPHo 301,2 347,5 14 71 22:42:30
35. Chocholatý Tomáš 2004 mld SlPl 298,0 298,0 3 20 03:50:53
36. Koutný David 2003 mld PKNJ 290,2 290,2 4 23 04:28:25
37. Polanský Vít 1978 MD USK 288,8 288,8 5 30 07:08:00
38. Habrlant Petr 1996 muž SlOp 287,8 287,8 6 55 16:52:01
39. Mik Pavel 1971 ME PKHa 285,8 285,8 8 45 12:19:55
40. Ott Dalibor 2003 mld PKNJ 271,8 271,8 5 28 05:54:53
41. Lechner Petr 1984 MC OSPHo 264,8 283,3 11 64.5 21:39:54
42. Bureš Tomáš 2003 mld SOPKo 264,4 264,4 7 36 09:07:19
43. Prokop Jan 1970 MF BiJa 244,1 244,1 8 46.9 14:36:39
44. Pintera Martin 1976 MD OSPHo 238,6 243,1 9 51 16:54:40
45. Ludvík Tomáš 1999 muž LoBe 234,0 234,0 3 18 03:41:50
46. Mik Daniel 1997 muž PKHa 232,6 232,6 7 33 08:51:09
47. Kroupa Jan 2002 sd PKHa 231,3 237,3 9 33 08:40:13
48. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 223,8 223,8 7 35.5 10:09:42
49. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 223,5 223,5 8 26.4 06:41:47
50. Hejkrlík Filip 1979 MD I.PKO 220,8 234,5 11 59 22:28:45
51. Žaludek Ondřej 2002 sd USK 219,6 219,6 5 23 05:15:06
52. Belka Matěj 1996 muž OSPHo 210,8 210,8 6 35 10:26:30
53. Bojceňuk Michal 1973 ME PKHa 210,0 237,9 11 63 26:17:57
54. Suk Maxim 2002 sd SOPKo 208,0 208,0 2 20 04:17:04
55. Juna Michal 2001 sd TJKr 206,0 206,0 3 25 06:08:37
56. Beneš Jiří 1988 MB SCPAP 199,8 199,8 7 30 08:00:18
57. Štengl Michal 1978 MD I.PKO 196,2 196,2 4 38 11:59:22
58. Mak Chun Kong 1986 MB I.PKO 196,1 196,1 5 38 11:46:51
59. Mífek Miroslav 1977 MD OSPHo 195,6 245,3 14 67.9 27:35:45
60. Rozsíval Milan 1985 MC I.PKO 195,4 218,4 12 55.9 20:51:29
61. Valášek Jiří 1993 MA UnBr 189,2 189,2 5 25 06:59:50
62. Kučera Štěpán 1999 muž KomBr 188,0 188,0 3 20 04:26:07
63. Paseka Miloš 1971 ME I.PKO 187,3 197,3 10 56 27:24:04
64. Peringer Marek 2003 mld KomBr 182,0 182,0 4 20 04:22:38
65. Smažík Matyáš 2003 mld PLČB 180,7 180,7 7 29 06:57:03
66. Gobernac Karel 1973 ME SCPAP 175,0 175,0 6 24 06:08:06
67. Tlamicha Zdeněk 1972 ME I.PKO 173,6 173,6 3 35 12:28:56
68. Brus Jiří 1958 MH SpTr 167,5 167,5 6 28 08:21:04
69. Čermák Daniel 2003 mld SlPl 164,0 164,0 3 20 04:46:59
70. Lipenský Jiří 1978 MD NePK 159,4 176,6 11 47 16:38:53
71. Feda Roman 1964 MG SABR 159,2 170,4 9 50 22:38:10
72. Krček Jakub 2002 sd SlPl 158,8 158,8 4 18 03:50:50
73. Kobrzek Filip 1979 MD I.PKO 156,7 156,7 7 33 09:54:49
74. Válek David 2003 mld PKHa 156,4 156,4 3 23 06:06:58
75. Luňák Sebastián 2002 sd USK 156,0 156,0 2 10 01:53:44
76. Smažík Michal 1975 ME PLČB 150,2 150,2 7 29 07:32:45
77. Větrovský Jan 1980 MD SOPKo 148,5 148,5 7 31 10:30:51
78. Pavlištík Petr 1977 MD PLAF 144,5 144,5 5 25 06:52:17
79. Šebesta David 1999 muž SlPl 142,4 142,4 4 16 03:23:26
80. Škrkal Oto 1979 MD PKKBr 142,1 142,1 6 24.9 07:09:34
81. Kubiak Krzysztof 1989 MB I.PKO 141,6 141,6 3 23 06:43:32
82. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 140,1 140,1 8 40 15:50:30
83. Knotek Josef 2001 sd SCPAP 139,2 139,2 5 26.9 09:07:28
84. Suchopa Radomír 1956 MH FiBr 131,7 131,7 5 25 08:17:45
85. Hojda Patrik 2004 mld JiDo 131,5 131,5 10 32 11:20:24
86. Pinta Pavel 1956 MH I.PKO 131,1 131,1 7 40 19:45:02
87. Kavan Matyáš 1973 ME I.PKO 126,9 126,9 4 28 09:11:29
88. Lhotka Michal 2000 muž AŠMB 122,8 122,8 4 16 03:43:43
89. Labounek Tomáš 1981 MC I.PKO 122,2 122,2 6 33 13:20:31
90. Janata Boris 1994 MA OSPHo 120,3 120,3 3 20 05:37:23
91. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 118,8 118,8 7 28 08:42:14
92. Josef Filip 1984 MC OSPHo 118,3 118,3 7 31 10:30:36
93. Vandrovec Aleš 1970 MF UnOl 113,2 113,2 3 25 09:05:03
94. Kordylak Ireneusz 1976 MD I.PKO 99,7 99,7 4 20 07:29:04
95. Kocánek Tomáš 1970 MF SlPl 98,4 98,4 6 28 09:22:39
96. Nápravník Martin 1971 ME KVSPa 98,1 98,1 5 14.5 03:29:55
97. Knotek Jan 1996 muž SCPAP 97,3 97,3 5 21.9 07:18:34
98. Suda Václav 2003 mld SlPl 93,2 93,2 3 13 02:51:14
99. Mihola Petr 1961 MG FiBr 92,1 92,1 4 20 07:29:22
100. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 91,0 91,0 4 16 04:12:32
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz