Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - muži

Pořadí plavců: od 201. do 300. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
199. Zezula František 1965 MG FiBr 16,2 16,2 2 8 03:21:26
202. Hartman Karel 1977 MD OtžČT 16,0 16,0 1 3 00:59:57
202. Kozák Ondřej 1988 MB PKVM 16,0 16,0 1 3 00:53:36
202. Vaněček Michal 1986 MB SKNá 16,0 16,0 1 3 01:07:04
202. Duchan Josef 1982 MC UnBr 16,0 16,0 2 2 00:28:41
202. Janků David 1982 MC PKZá 16,0 16,0 4 4 01:10:06
207. Mazzia Stefano 1979 MD Boh 15,6 15,6 1 3 00:45:36
207. Verner Jiří 1982 MC PKZá 15,6 15,6 4 4.9 01:26:25
209. Čížek Miloš 1960 MH SpCh 15,5 15,5 3 5.5 02:09:17
210. Haan Richard 1949 MJ I.PKO 15,4 15,4 1 5 02:04:31
211. Garay Peter 1975 ME NePK 15,3 15,3 3 5 01:55:52
212. Mikulášek Pavel 1977 MD FiBr 14,7 14,7 1 5 01:50:43
213. Mrůzek Michael ml. 1989 MB TJKr 14,4 14,4 1 3 00:46:14
214. Bušek Ondřej 2004 mld SlCho 14,0 14,0 1 3 00:39:38
214. Váně Jan 1960 MH FiBr 14,0 14,0 1 5 01:51:30
216. Kosař František 1948 MJ I.PKO 13,7 13,7 1 5 02:46:50
217. Štemberk Josef 2001 sd SlCho 13,3 13,3 1 3 00:40:01
218. Kuzma Jiří 1975 ME SpTřb 13,0 13,0 2 4 01:35:30
219. Kurečka Radomír 1976 MD FiBr 12,9 12,9 1 5 02:00:51
219. Pumann Rudolf 1965 MG NePK 12,9 12,9 5 5 02:17:24
221. Juška Jiří 1970 MF SCPAP 11,6 11,6 2 4.5 01:32:26
221. Štědroň Libor 1966 MF I.PKO 11,6 11,6 2 4 01:02:22
223. Vavrečka Dominik 1995 MA KPSOs 11,4 11,4 1 3 00:48:25
224. Hejtmánek Dušan 1972 ME SoHK 11,2 11,2 1 5 02:08:15
224. Jícha Filip 2004 mld I.PKO 11,2 11,2 1 5 01:39:19
226. Ullwer Martin 1965 MG I.PKO 10,0 10,0 1 3 01:36:53
227. Kaška Karel 2004 mld SlCho 9,8 9,8 1 3 00:41:33
228. Čejka Pavel 1971 ME SCPAP 9,2 9,2 2 4.5 01:14:29
229. Zikmund Jan 1990 MB PKPří 9,0 9,0 2 2 00:33:19
230. Jakoubek Jiří 1989 MB PKVM 8,0 8,0 1 1.5 00:21:14
230. Šimek Ivan 1968 MF OtžČT 8,0 8,0 1 3 01:18:00
232. Vlček Michal 2003 mld SlCho 7,6 7,6 1 3 00:43:48
233. Munson Max 1969 MF NepM 7,0 7,0 1 3 00:44:06
234. Vavřík Jaroslav 1981 MC I.PKO 6,8 6,8 2 4 01:23:46
235. Hejkrlík Jiří 1948 MJ I.PKO 6,6 6,6 2 4 02:11:01
236. Tomášek Petr 1985 MC Boh 6,5 6,5 2 2 00:44:26
237. Černý Radek 1984 MC NePK 5,9 5,9 1 3 00:45:11
238. Jurníček Jaroslav 1965 MG Haná 5,6 5,6 1 1.5 00:21:56
239. Eisner Philip 1959 MH SPSw 5,0 5,0 1 1 00:24:23
239. Landauer Ervín 1993 MA PKPří 5,0 5,0 1 1 00:13:20
239. Milčák Peter 1983 MC UnBr 5,0 5,0 1 1 00:16:04
242. Mikelka Oskar 1978 MD PKVM 4,8 4,8 1 1.5 00:22:49
243. Kadlec Martin 1997 muž SpUB 4,5 4,5 1 1 00:16:08
243. Sejkora Jan 1985 MC PKPar 4,5 4,5 1 1 00:17:51
245. Dostál Petr 1987 MB UnBr 4,2 4,2 1 3 01:08:12
245. Jezbera Jaroslav 1958 MH SlCho 4,2 4,2 1 3 01:02:41
245. Weiss Josef 1954 MI SoHK 4,2 4,2 1 3 01:27:19
248. Mocker František 1958 MH PKSČL 4,1 4,1 2 2 01:15:14
249. Landauer Ervín 1970 MF PKPří 3,5 3,5 1 1 00:16:21
250. Bulant Jaromír 1956 MH SCPAP 3,2 3,2 1 1.5 00:24:01
251. Decker Miloslav 1954 MI KVSPa 3,0 3,0 1 1.5 00:24:22
251. Lichý Alexander 1960 MH I.PKO 3,0 3,0 1 1 00:22:54
253. Šindelář Jan 1994 MA UnBr 2,4 2,4 1 1 00:17:55
253. Srb Jan 1976 MD Boh 2,4 2,4 1 1 00:20:01
255. Till Přemysl 1996 muž UnBr 2,2 2,2 1 1 00:18:47
256. Mikelka Miroslav 1949 MJ PKVM 2,0 2,0 1 1.5 00:46:47
257. Jílek Ladislav 1978 MD I.PKO 1,9 1,9 1 1.9 00:43:18
257. Špéra Jakub 1996 muž OSPHo 1,9 1,9 1 1 00:21:27
259. Hanuš Bedřich 1942 MK FiBr 1,5 1,5 1 1 00:26:24
260. Hruška Pavel 1978 MD SABR 1,3 1,3 1 1 00:33:01
261. Borovka Radek 1973 ME SABR 1,2 1,2 1 1 00:33:05
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz