Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2021 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Straka Martin 2000 muž Boh 1 180,0 1 322,0 10 95 18:56:02
2. Borovka Denis 2005 mld SABR 1 077,6 1 391,8 15 131 27:31:16
3. Neliba Tadeáš 2003 sd Boh / LoBe 1 071,0 1 505,6 15 145 30:44:30
4. Zach Ondřej 1997 muž PLČB 964,0 964,0 7 70 14:14:09
5. Matoušek Marek 2003 sd PLČB 926,2 1 126,8 12 100 21:07:11
6. Kačerovský Jakub 2001 muž USK 919,6 919,6 9 81 16:44:49
7. Halva Marek 2004 mld PKKBr 887,2 1 186,8 16 139 33:34:06
8. Kozubek Matěj 1996 MA KomBr 877,0 877,0 7 65 12:41:13
9. Skalník Marek 2003 sd PKKBr 860,4 1 069,6 13 113 25:30:43
10. Kysilka Josef 1971 MF Boh 826,8 993,0 12 120 30:16:24
11. Tikovský Denis 2005 mld USK / Boh 819,6 959,8 12 105 23:53:22
12. Rucký Aleš 1971 MF SCPAP 785,6 789,1 9 101 27:09:30
13. Slanina Michal 1990 MB FiBr 763,6 815,6 9 110 31:00:26
14. Peklanský Tomáš 2004 mld PKHa 735,2 978,1 16 122 32:03:09
15. Vašata Michal 2002 sd PKKBr 716,4 914,2 14 101 21:22:48
16. Švára Milan 1979 MD USK 615,4 615,4 8 66 16:58:11
17. Válek David 2003 sd PKHa 563,6 819,8 16 116 31:00:02
18. Bartoš Tomáš 2005 mld SOPKo 529,8 529,8 7 55 14:00:38
19. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 517,2 547,2 10 58 13:04:59
20. Hudson Michael 1974 ME I.PKO 514,8 536,4 9 95 33:08:08
21. Teslík David 1969 MF PKHa 503,4 601,1 13 89 24:46:48
22. Slezák Jakub 2003 sd OSPHo 485,0 597,8 14 75 18:54:49
23. Matěna Petr 1962 MG SCPAP 465,8 465,8 7 65 16:51:56
24. Reissmüller Tomáš 2005 mld PKPří 456,8 456,8 8 45 09:22:50
25. Mik Daniel 1997 muž PKHa 446,0 504,4 13 77 22:11:08
26. Škrkal Oto 1979 MD PKKBr 444,8 607,2 16 96 27:22:46
27. Pavlištík Petr 1977 MD PLAF 435,6 435,6 8 60 16:14:35
28. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 431,2 476,6 11 81 24:51:34
29. Táborský Radek 1971 MF Boh 423,2 423,2 9 63 18:06:40
30. Polanský Jiří 1978 MD USK 417,6 435,6 9 51 12:15:27
31. Mik Pavel 1971 MF PKHa 408,0 446,4 12 69 19:49:28
32. Belka Matěj 1996 MA OSPHo 404,6 448,0 10 75 22:25:30
33. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 364,4 364,4 5 60 20:32:16
34. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 344,8 347,8 9 54 14:58:29
35. Rozsíval Milan 1985 MC I.PKO 344,6 425,9 16 93 36:14:51
36. Pintera Martin 1976 ME OSPHo 343,6 422,8 12 80 26:54:16
37. Ludvík David 2002 sd LoBe 340,0 340,0 3 25 04:57:34
38. Mífek Miroslav 1977 MD OSPHo 323,1 437,4 15 91 34:48:27
39. Ludvík Tomáš 1999 muž LoBe 309,0 309,0 4 25 04:59:21
40. Chocholatý Tomáš 2004 mld SlPl 304,0 304,0 3 20 03:57:46
41. Beneš Jiří 1988 MB SCPAP 299,5 299,5 8 40 10:09:46
42. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 292,1 305,7 10 59 18:30:02
43. Mak Chun Kong 1986 MC I.PKO 280,4 280,4 7 50 16:03:56
44. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 273,1 273,1 7 41 11:37:16
45. Peciar Tomáš 2002 sd KomBr 270,0 270,0 2 15 02:54:00
46. Dvořáček Tomáš 2002 sd OSPHo 262,1 266,0 12 52 16:36:34
47. Štěrba Vojislav 2001 muž Boh 261,0 261,0 3 20 04:10:02
48. Smažík Matyáš 2003 sd PLČB 240,8 240,8 5 28 06:59:36
49. Bojceňuk Michal 1973 ME PKHa 229,9 309,3 15 72 29:43:00
50. Kroupa Jan 2002 sd PKHa 224,1 271,3 13 45 12:17:53
51. Chytil Jaroslav 1976 ME NePK 216,4 216,4 4 40 15:53:07
52. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 208,0 208,0 3 15 02:53:23
53. Hojda Patrik 2004 mld JiDo 200,8 200,8 9 42 14:57:31
54. Kavan Matyáš 1973 ME I.PKO 197,3 197,3 6 35 10:53:14
55. Landsmann Jiří 1998 muž USK 191,2 191,2 4 16 03:24:47
56. Prokop Jan 1970 MF BiJa 187,6 187,6 6 31 09:21:21
57. Táborský Matyáš 2005 mld SKS 186,4 186,4 8 26 06:41:57
58. Mihola Petr 1961 MH FiBr 183,9 183,9 6 40 16:10:31
59. Spurný Robert 1973 ME TJHod 172,0 172,0 6 35 13:39:59
60. Knotek Jan 1996 MA SCPAP 168,8 170,1 9 36 13:14:09
61. Knotek Josef 2001 muž SCPAP 166,9 166,9 8 33 11:50:39
62. Mrůzek Michael 1967 MF TJKr 166,6 166,6 3 25 06:31:20
63. Lhotka Michal 2000 muž SOPKo 160,0 160,0 6 20 04:41:38
64. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 149,3 149,3 5 22 06:25:38
65. Slavjanský Filip 1979 MD I.PKO 146,7 146,7 7 31 09:07:21
66. Gobernac Karel 1973 ME SCPAP 145,2 145,2 4 18 04:19:25
67. Richter David 2005 mld PKKBr 139,6 139,6 3 18 04:19:38
68. Pensimus Matěj 2005 mld PKHa 135,6 139,7 11 32 10:23:00
69. Smažík Michal 1975 ME PLČB 135,4 135,4 6 22 05:48:02
70. Zeman Jaroslav 1967 MF I.PKO 125,7 125,7 7 33 13:55:06
71. Vítek Rostislav 1976 ME I.PKO 119,6 119,6 2 15 03:21:32
72. Vaněk Michal 1979 MD OSPHo 107,9 107,9 5 26 11:02:13
73. Větrovský Jan 1980 MD SOPKo 107,6 107,6 6 25 08:43:10
74. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 103,5 103,5 6 16 04:08:23
75. Peringer Marek 2003 sd KomBr 96,0 96,0 2 10 02:16:24
75. Carda Jan 2005 mld Boh 96,0 96,0 3 8 01:39:12
77. Shromáždil Tomáš 1978 MD UnBr 93,6 93,6 3 20 06:01:02
78. Lechner Petr 1984 MC OSPHo 93,4 93,4 2 15 05:16:07
79. Lajčuk Leonard 2000 muž Boh 92,0 92,0 2 10 02:10:16
80. Marek Ivan 1955 MI FiBr 91,5 91,5 6 28 12:13:57
81. Žaludek Vladimír 1969 MF NePK 90,5 90,5 5 23 09:01:41
82. Munson Max 1969 MF NepM 89,4 89,4 3 13 03:23:24
83. Pinta Pavel 1956 MI I.PKO 85,9 85,9 6 28 14:39:42
84. Micka Jan 1995 MA USK 84,0 84,0 1 5 00:51:11
84. Lahoda David 2005 mld Boh 84,0 84,0 2 8 01:45:40
86. Feda Roman 1964 MG SABR 83,2 83,2 5 23 11:10:00
87. Verner Jan 1972 ME NePK 82,5 91,3 11 29 09:41:43
88. Zezula František 1965 MG FiBr 82,4 82,4 5 23 09:08:45
89. Mašlaň Jiří 1983 MC UnBr 81,4 81,4 3 13 03:23:06
90. Průžek Richard 1997 muž OSPHo 80,3 80,3 5 15 04:33:53
91. Vymazal Michal 1957 MH UnBr 79,5 79,5 4 18 05:48:03
92. Kříž Jiří 1968 MF OPpČB 79,0 79,0 4 20 07:38:31
93. Brus Jiří 1958 MH SpTr 78,6 78,6 3 15 04:46:15
94. Jeřábek Michal 1978 MD Boh 77,2 77,2 3 15 05:40:39
95. Habrlant Petr 1996 MA SlOp 73,3 73,3 2 15 04:34:50
96. Spilko Daniel 2004 mld PKVM 71,6 71,6 2 8 02:03:28
97. Teplý Ondřej 1978 MD I.PKO 70,2 70,2 2 13 04:29:54
98. Borovka Radek 1973 ME SABR 66,0 66,0 6 20 06:34:14
99. Sysel Marek 2005 mld NePK 65,2 65,2 3 13 03:47:22
100. Špaček Michal 1973 ME UnBr 63,6 63,6 1 10 02:34:12
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz