Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Fabíková Nela 2007 A PKHa 496,0 586,0 11 47 11:22:54
2. Trněná Leontýna 2007 A JPK 484,0 629,0 14 54 13:08:07
3. Pleskotová Karolína 2007 A ZéHK 408,8 516,8 13 53 13:19:47
4. Bendová Kateřina 2007 A SOPKo 347,2 432,6 13 53 13:55:31
5. Zaviačičová Soňa 2008 B OSPHo 327,4 390,4 12 50 13:42:01
6. Pinterová Ellen 2008 B OSPHo 310,2 325,2 9 39 10:39:53
7. Lipenská Klára 2007 A NePK 284,2 336,4 12 50 14:33:29
8. Davidová Marie Magdalena 2007 A SpTřb 242,0 248,0 13 31 08:32:11
9. Kuzmová Natálie 2007 A SpTřb 236,6 257,3 11 47 15:36:57
10. Kalivodová Nikita 2007 A Boh 230,6 248,7 10 40 12:12:18
11. Petránková Anna 2007 A SOPKo 205,8 205,8 8 32 09:28:00
12. Krontorádová Sára 2008 B SpTřb 190,8 190,8 7 25 07:05:10
13. Strnadová Klára 2008 B JiDo 179,3 186,8 10 35 11:04:37
14. Šťávová Anna 2007 A ASKBl 178,0 178,0 5 19 05:05:30
15. Hrdinová Elen 2007 A NePK 154,0 154,0 5 23 07:14:53
16. Jägerová Sophie 2007 A ZéHK 136,6 136,6 3 13 03:22:34
17. Krumlová Adéla 2008 B JiDo 127,5 127,5 10 25 07:33:24
18. Bajerová Adéla 2008 B PKPří 121,0 121,0 5 21 06:39:15
19. Dvořáková Pavlína 2008 B PKSvi 120,0 120,0 2 10 02:36:32
19. Svobodová Lucie 2007 A FaBr 120,0 120,0 3 11 02:52:04
21. Karasová Karolína 2008 B PKPří 114,0 114,0 4 16 04:38:43
22. Hnátková Johana 2008 B NePK 111,7 111,7 10 23 06:49:10
23. Peňázová Karolína 2007 A SjBr 109,8 109,8 4 14 03:41:06
24. Zlámalová Sofie 2007 A SjBr 108,0 108,0 4 16 04:35:09
25. Myšková Eliška 2008 B SOPKo 107,3 107,3 4 16 04:35:25
26. Kottová Karolína 2008 B NePK 90,8 90,8 6 19 06:09:37
27. Stehlíková Lenka 2007 A PKPří 85,0 85,0 3 13 03:59:11
28. Halvová Veronika 2008 B PKKBr 81,7 81,7 4 16 05:44:41
29. Flodrmanová Eliška 2007 A AŠMB 63,0 63,0 3 11 02:53:22
30. Zámečníková Adéla 2007 A Boh 62,6 62,6 3 9 02:20:24
31. Vodáková Tereza 2007 A OSPHo 61,3 61,3 5 13 05:00:12
32. Kalfiřtová Kateřina 2007 A NePK 51,5 51,5 3 11 03:46:29
33. Pluháčková Daniela 2008 B PKKBr 50,2 50,2 2 8 02:40:02
34. Srbová Helena 2007 A Boh 45,5 45,5 4 14 05:04:56
35. Černohlávková Karolína 2007 A NePK 41,5 41,5 4 10 03:05:02
36. Tučková Tereza 2007 A PLČB 38,0 38,0 2 6 01:25:19
37. Krásnohorská Hana 2007 A J&TBa 31,0 31,0 1 5 01:27:46
38. Prelovská Ema 2007 A J&TBa 30,0 30,0 1 5 01:27:55
39. Netrefová Lucie 2008 B PŠRBr 26,0 26,0 2 4 01:05:04
40. Vavrdová Sofie Amélie 2007 A PKHa 18,7 18,7 3 7 02:07:29
41. Nelibová Karolína Emma 2007 A LoBe 17,0 17,0 4 6 02:01:40
42. Zápotocká Natálie 2007 A Boh 16,0 16,0 1 3 00:54:58
43. Štěpánková Karolína 2007 A AŠMB 15,0 15,0 1 3 00:45:46
44. Vojtková Adéla 2007 A Boh 14,0 14,0 1 3 00:56:08
45. Svobodová Elen 2007 A Boh 13,0 13,0 1 3 00:56:12
46. Svobodová Nikol 2007 A Boh 12,0 12,0 1 3 00:56:26
47. Hudáková Zuzana 2007 A NePK 11,0 11,0 2 2 00:39:33
48. Vlková Valerie 2008 B SkpKB 10,0 10,0 1 1 00:14:50
49. Bezdíčková Anežka 2008 B PKVM 9,0 9,0 1 3 00:59:22
50. Červená Karolína 2007 A JiDo 6,5 6,5 1 3 00:59:59
51. Merxbauerová Emma 2008 B LoBe 5,0 5,0 1 1 00:19:27
52. Dokoupilová Barbora 2008 B SkpKB 4,5 4,5 1 1 00:16:52
52. Matějová Evelína 2008 B LoBe 4,5 4,5 1 1 00:19:27
54. Mašková Alexandra 2008 B PKKu 3,5 3,5 1 1 00:18:46
55. Procházková Jolana 2008 B SkpKB 2,8 2,8 1 1 00:20:11
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz