Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2021 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Pinterová Ellen 2008 A OSPHo 435,0 528,0 12 48 12:03:00
2. Zaviačičová Soňa 2008 A OSPHo 396,8 503,8 14 56 14:47:11
3. Netrefová Lucie 2008 A PŠRBr 396,0 439,0 10 38 09:33:01
4. Šlechtová Martina 2009 B LoTr 335,0 335,0 8 36 09:48:11
5. Bajerová Adéla 2008 A PKPří 311,2 352,2 11 45 12:31:21
6. Mačková Adéla 2009 B LoTr 274,0 274,0 8 29 07:44:29
7. Karasová Karolína 2008 A PKPří 233,0 233,0 6 24 06:08:34
8. Myšková Eliška 2008 A SOPKo 227,0 227,0 6 26 07:00:38
9. Kottová Karolína 2008 A NePK 219,4 219,4 8 30 09:36:59
10. Umlaufová Tereza 2009 B LoTr 215,0 215,0 6 26 07:11:42
11. Zimová Kateřina 2009 B SCHK 210,0 210,0 4 14 03:17:53
12. Krumlová Adéla 2008 A JiDo 187,0 187,0 9 30 09:38:32
13. Strnadová Klára 2008 A JiDo 175,5 175,5 8 30 10:22:43
14. Halvová Veronika 2008 A PKKBr 163,2 163,2 6 21 07:33:44
15. Chárová Lucie 2009 B Boh 132,5 132,5 5 19 05:50:41
16. Obadalová Barbora 2009 B OSPHo 129,5 129,5 7 21 07:33:38
17. Hrašková Markéta 2009 B PKPří 113,0 113,0 4 16 05:07:36
18. Šindelářová Barbora 2009 B PKPří 111,0 111,0 6 19 05:36:54
19. Vlková Valerie 2008 A SkpKB 98,0 98,0 3 9 02:12:39
20. Šaňková Adéla 2008 A OSPHo 96,6 96,6 5 15 05:28:56
21. Krontorádová Sára 2008 A SpTřb 88,0 88,0 5 15 04:02:11
22. Dvořáková Pavlína 2008 A PKSvi 85,0 85,0 2 8 01:52:34
23. Weisser Karolína 2009 B MoP 56,0 56,0 2 8 02:15:08
24. Tománková Kateřina 2009 B OSPHo 29,0 29,0 3 7 03:05:08
25. Škopová Barbora 2009 B Boh 25,0 25,0 1 3 00:59:36
26. Chlaňová Karolína 2008 A USK 20,0 20,0 1 3 00:46:39
26. Fraňková Evelina 2009 B PKKBr 20,0 20,0 1 3 01:04:22
26. Ottová Sára 2008 A SlPl 20,0 20,0 1 3 00:49:47
26. Hnátková Johana 2008 A NePK 20,0 20,0 2 4 01:13:08
30. Metelková Dorota 2009 B PKVM 18,0 18,0 1 3 00:46:14
30. Urbanová Kristýna 2008 A Zlín 18,0 18,0 1 3 00:49:17
32. Bezdíčková Anežka 2008 A PKVM 17,0 17,0 1 3 00:51:20
33. Grabovská Eva 2009 B PKKBr 16,0 16,0 1 3 01:14:31
33. Šimpachová Viktorie 2009 B ELT 16,0 16,0 1 3 00:56:14
35. Dandová Barbora 2008 A SkASC 14,0 14,0 1 3 00:51:55
35. Králíková Alžběta 2008 A OSPHo 14,0 14,0 1 3 01:16:43
37. Škábová Markéta 2009 B USK 13,0 13,0 1 3 00:53:41
38. Bláhová Zuzana 2009 B USK 11,0 11,0 1 3 00:56:39
38. Šobrová Barbora 2008 A SlPl 11,0 11,0 1 3 00:55:45
40. Pavelková Sabina 2008 A Zlín 10,0 10,0 1 1 00:14:26
41. Röslerová Natálie 2008 A SnKV 9,0 9,0 1 3 00:59:33
42. Burešová Linda 2008 A Zlín 8,0 8,0 1 1 00:14:30
42. Svobodová Karolína 2008 A PKKBr 8,0 8,0 1 1 00:14:40
42. Zítková Barbora 2008 A LoBe 8,0 8,0 1 1 00:17:46
45. Dokoupilová Barbora 2008 A SkpKB 6,0 6,0 1 1 00:14:44
46. Toužínová Sabina 2009 B PKKu 4,5 4,5 1 1 00:15:49
47. Mašková Alexandra 2008 A PKKu 4,0 4,0 1 1 00:16:17
48. Vrbková Eliška 2008 A PKKu 3,5 3,5 1 1 00:16:53
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz