Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Štěrbová Lenka 1994 MA Boh 1 326,0 1 396,0 10 101.9 21:38:52
2. Pleskotová Julie 2002 sd Boh 1 264,0 1 332,0 10 96.9 20:23:29
3. Soukupová Pavlína 2000 žena SlPl 1 058,4 1 227,4 13 112.9 25:54:11
4. Doležalová Sára 2003 mld SpTřb 945,6 986,4 9 90 21:32:13
5. Kotoučová Barbora 2004 mld NePK 930,0 1 020,0 10 100 24:06:20
6. Seidlová Miriam 2003 mld SKS 887,8 925,8 9 100 25:01:47
7. Hasilová Monika 2004 mld KomBr 850,6 931,0 10 105 27:16:19
8. Ulipová Michaela 1997 žena Boh 780,6 780,6 8 75 18:22:34
9. Zubalíková Lucie 2002 sd KomBr 747,4 777,4 9 68 14:41:44
10. Machýčková Magdalena 2002 sd SlOp 628,4 628,4 8 75 18:06:09
11. Šebestová Lucie 2001 sd SlPl 567,6 567,6 7 50 11:05:26
12. Dvořáková Anna 2004 mld OSPHo 563,0 693,2 12 100 28:56:10
13. Brýdlová Nikola 2004 mld PKVM 544,2 544,2 8 80 22:34:15
14. Horáková Alžběta 2001 sd SlOp 543,6 543,6 8 75 19:40:32
15. Dyková Kristýna 1987 MB I.PKO 513,2 615,6 12 105 33:31:45
16. Mífková Zdeňka 1978 MD OSPHo 503,4 629,8 16 104.4 33:29:12
17. Benešová Alena 1998 žena KomBr 502,0 502,0 5 40 08:18:23
18. Řezníčková Jana 1974 ME SCPAP 401,2 433,8 12 74.4 24:24:14
19. Pechová Markéta 1979 MD PKLbc / SlLi 400,2 571,0 21 90.4 27:23:00
20. Hlavínová Jana 1986 MB FiBr 368,2 368,2 8 70 24:22:24
21. Jurčíková Kristýna 2003 mld SCPAP 363,5 363,5 7 41 10:57:18
22. Řezníčková Alena 2003 mld SlPl 356,0 356,0 7 48 11:48:35
23. Johová Petra 1974 ME I.PKO 350,2 412,6 11 63 18:48:43
24. Šidlová Marie 1994 MA PKHa 331,2 335,6 9 61.5 22:43:51
25. Bařinová Adéla 2004 mld KomBr 303,6 303,6 5 40 10:24:41
26. Hauerová Petra 1999 žena SlPl 298,0 298,0 5 31 06:59:22
27. Marciánová Hana 2003 mld KomBr 286,2 286,2 5 28 06:56:09
28. Gilíková Helena 1972 ME UnBr 264,6 264,6 4 35 09:46:37
29. Čudanová Vlasta 1950 MJ I.PKO 253,7 293,7 12 59.5 25:30:15
30. Bálková Eliška 2003 mld PKPří 253,6 253,6 7 38 10:05:22
31. Nechalová Ingrida 1984 MC FiBr 246,2 246,2 5 45 14:55:58
32. Šidlová Zdeňka 1964 MG PKHa 244,0 244,0 8 48 15:16:36
33. Macholdová Tereza 2003 mld TJTá 236,4 236,4 7 39 12:18:39
34. Kyselová Michaela 1999 žena PKKBr 227,4 227,4 6 26 06:20:49
35. Spurná Karolína 2003 mld TJHod 219,2 219,2 5 30 09:20:48
36. Benešová Adéla 2001 sd OSPHo 211,6 211,6 9 39 12:39:11
37. Reisskup Barbara 1971 ME PKHa 205,5 205,5 8 25 07:31:04
38. Dvořáková Alžběta 1961 MG Boh 203,0 203,0 5 30 08:36:38
39. Dolanská Johana 2004 mld NePK 202,0 202,0 6 33 09:18:45
40. Chocholatá Petra 1977 MD SlPl 190,0 190,0 6 33 09:14:06
41. Čížková Dominika 2004 mld KomBr 189,2 189,2 4 28 07:26:16
42. Koubková Jana 1999 žena I.PKO 189,0 189,0 3 30 08:51:27
43. Brýdlová Aneta 2002 sd PKVM 187,2 187,2 6 33 09:30:22
44. Trněná Kateřina 1978 MD JPK 183,6 194,1 11 31.5 09:26:05
45. Poustecká Lucie 2004 mld TJTá 177,8 177,8 4 20 05:04:12
46. Mitrengová Eliška 2004 mld PKHa 171,5 171,5 8 24 06:45:30
47. Procházková Pavlína 1964 MG SpHoř 169,2 169,2 5 29.5 09:41:48
48. Benešová Václava 1967 MF FiBr 164,4 164,4 8 38 13:13:17
49. Landsmannová Šárka 1975 ME I.PKO 158,0 158,0 3 13 02:57:53
50. Procházková Zuzana 1992 MA I.PKO 154,0 154,0 3 25 07:20:57
51. Novotná Mirka 1964 MG SoHK 153,4 153,4 6 27.5 13:22:40
52. Červenková Denisa 2004 mld PKPří 145,2 145,2 3 13 02:53:44
53. Josefová Dominika 1995 MA SpsHK 136,0 136,0 2 13 03:22:05
54. Krumlová Alžběta 2004 mld SlPl 134,0 134,0 4 15 03:38:09
55. Švrčková Libuše 1956 MH FiBr 130,4 130,4 7 30 13:53:18
56. Hromadníková Kateřina 1997 žena SCPAP 123,8 123,8 5 17.9 04:50:21
57. Okurková Magda 1991 MA FiBr 120,4 120,4 3 15 03:56:03
57. Augustová Kateřina 1971 ME Boh 120,4 126,4 9 25.5 07:38:03
59. Lhotková Lenka 1976 MD NePK 120,1 120,1 8 26 08:35:45
60. Vaňátková Eva 1974 ME PsHCh 117,0 117,0 4 12.5 03:25:41
61. Čížková Romana 2001 sd KomBr 111,4 111,4 3 15 04:04:29
62. Vránová Gabriela 2002 sd SOPKo 111,2 111,2 4 14 03:32:10
63. Láníčková Ivona 1966 MF FiBr 108,2 108,2 5 23 09:15:23
64. Miková Vendula 2002 sd PKHa 104,0 104,0 5 21 07:29:16
65. Marková Helena 1963 MG FiBr 101,2 101,2 5 25 10:50:33
66. Podešťová Radka 1999 žena FaBr 89,6 89,6 3 11 02:57:12
67. Čápová Markéta 1976 MD FiBr 88,0 88,0 4 20 07:40:44
68. Říhová Barbora 2004 mld TJKr 82,0 82,0 2 6 01:26:07
69. Zýková Dana 1958 MH I.PKO 77,5 77,5 3 15 08:32:47
70. Červenková Kateřina 2004 mld PKPří 76,0 76,0 1 5 01:06:59
70. Trnková Gabriela 2004 mld PLČB 76,0 76,0 3 11 02:49:37
72. Srbová Radmila 1976 MD Boh 75,7 75,7 7 19 07:18:20
73. Kulišťáková Annemarie 2004 mld PKNJ 74,0 74,0 2 8 01:57:23
74. Horáčková Veronika 1980 MD Haná 72,3 72,3 3 13 05:17:08
75. Bendová Kristina 1988 MB SlPl 70,0 70,0 2 8 01:54:56
76. Procházková Jana 1999 žena SoHK 69,8 69,8 2 10 02:48:51
77. Klásková Iva 1947 MJ I.PKO 67,9 67,9 7 23 14:38:16
78. Menšíková Valentýna 2002 sd OSPHo 65,4 65,4 2 10 03:05:46
79. Peková Johanna 2003 mld SOPKo 63,0 63,0 2 8 02:07:57
80. Bryxová Sára 2003 mld PLČB 60,0 60,0 3 11 03:09:39
81. Švehlová Kateřina 2003 mld Boh 56,0 56,0 1 10 02:35:32
82. Mrůzková Pavlína 1970 MF UnBr 53,2 53,2 4 14 04:11:59
83. Křesálková Hana 1977 MD UnBr 53,0 53,0 2 10 03:01:47
84. Hlaváčová Jitka 1964 MG FiBr 51,0 51,0 3 13 05:37:37
85. Hrušková Alžběta 2000 žena PŠRBr 50,4 50,4 1 5 01:12:52
86. Schimmerle Lenka 1980 MD OSPHo 50,2 50,2 6 12 04:04:07
87. Vlčková Hana 1998 žena UnBr 49,0 49,0 3 9 02:27:50
88. Mikysková Michaela 1999 žena KomBr 48,0 48,0 1 5 01:16:56
88. Stránská Natálie 2002 sd LoČT 48,0 48,0 1 5 01:16:23
88. Kopecká Nikola 2001 sd I.PKO 48,0 48,0 2 8 02:31:20
91. Pražáková Vlasta 1961 MG SpCh 47,4 47,4 4 12 06:30:05
92. Puchnerová Barbora 2004 mld SOPKo 46,8 46,8 2 8 02:00:24
92. Vršková Dagmar 1978 MD UnBr 46,8 46,8 5 11 04:10:42
94. Petrová Pavla 1977 MD SpkRu 46,0 46,0 2 4.5 01:13:24
94. Veselá Barbora 2004 mld PLČB 46,0 46,0 3 7 01:44:54
96. Bláhová Jana 1978 MD NePK 45,5 45,5 5 7 01:55:40
97. Vachtová Jitka 1975 ME I.PKO 43,0 43,0 2 10 03:44:15
98. Mikulíková Hedvika 2003 mld SlPl 42,0 42,0 1 5 01:13:42
98. Nováková Marie 2002 sd SOPKo 42,0 42,0 1 5 01:24:39
98. Nováková Pavlína 1996 žena I.PKO 42,0 42,0 1 5 01:19:33
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz