Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2019 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Bohemians Praha A
[Štěrbová Lenka, Pleskotová Julie, Štěrba Vojislav, Kozubek Matěj]
120
2. Kometa Brno A
[Zubalíková Lucie, Ingeduld Vít, Benešová Alena, Peciar Tomáš]
100
3. Bohemians Praha B
[Štěrbová Michaela, Straka Martin, Ulipová Michaela, Renc Jakub]
90
4. Sportovní oddíl plavání Kolín A
[Lelková Blanka, Olivová Viktorie, Humlíček Jakub, Suk Maxim]
84
5. Plavecký klub Příbram B
[Reissmüller Tomáš, Štajgr Milan, Červenková Kateřina, Červenková Denisa]
80
6. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
[Vintrová Zuzana, Skalník Marek, Tesaříková Anna, Vašata Michal]
76
7. Kometa Brno B
[Marciánová Hana, Šťastná Petra, Doležal Alexandr, Máša Matěj]
72
8. Bohemians Praha D
[Sýkorová Tereza Anna, Krejčíková Mariana, Chára Jakub, Šimsa Radek]
70
9. Univerzita Brno A
[Grošek Luboš, Mašlaň Jiří, Vlčková Hana, Křesálková Hana]
68
10. Neratovický plavecký klub C
[Žaludek Ondřej, Kotoučová Barbora, Vaľko Marek, Doležalová Tereza]
66
11. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
[Podešťová Radka, Kyselová Michaela, Vítek Jakub, Halva Marek]
64
12. Plavecký klub Příbram A
[Kareš Petr, Reissmüller Filip, Furchová Lucie, Bálková Eliška]
62
13. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
[Hasilová Monika, Dvořáček Tomáš, Dvořáková Anna, Slezák Jakub]
60
14. Plavecký klub Havířov A
[Válek David, Šidlová Anežka, Čurajová Martina, Peklanský Tomáš]
58
15. FIDES Brno A
[Smisitel Ondřej, Okurková Magda, Eremiášová Radka, Slanina Michal]
56
16. SC Plavecký areál Pardubice A
[Hromadníková Kateřina, Jurčíková Kristýna, Jurica Josef, Čaban Daniel]
54
17. I. plavecký klub otužilců Praha A
[Mak Chun Kong, Štědroň Libor, Landsmanová Šárka, Johová Petra]
52
18. Plavecký klub Havířov B
[Bojceňuk Jakub, Dian Karolina, Vrána Robin, Fabíková Nela]
50
19. Neratovický plavecký klub D
[Pumannová Anna, Lipenská Klára, Juhás Radek, Veselský Vojtěch]
48
20. Oddíl Sportovního plavání Hodonín C
[Holíková Tereza, Mífek Zdeněk, Zaviačičová Soňa, Krásný Jakub]
46
21. Spartak Třebíč A
[Doležalová Lara, Kuzmová Natálie, Chlupáček Matěj, Krontorádová Sára]
44
22. Plavecký klub Havířov C
[Teslík David, Šidlová Zdeňka, Reisskup Barbara, Mik Pavel]
42
23. Univerzita Brno B
[Mrůzek Alexander, Gilíková Helena, Mrůzková Pavlína, Vymazal Michal]
40
24. Neratovický plavecký klub B
[Černý Radek, Hrdinová Natálie, Obdržal Jaroslav, Lhotková Lenka]
39
25. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
[Jedlička Marek, Mífková Zdeňka, Menoušková Nikol, Dvořáček Pavel]
38
26. I. plavecký klub otužilců Praha B
[Procházková Zuzana, Kopecká Nikola, Prokop Jan, Shatnyy Ivan]
37
27. Neratovický plavecký klub A
[Verner Jan, Bláhová Jana, Lipenská Pavla, Novák Jiří]
36
28. Neratovický Plavecký Klub E
[Hrdinová Elen, Hnátková Johana, Kramár Max, Novák Matyáš]
35
29. Bohemians Praha E
[Tikovský Dominik, Chárová Lucie, Kalivodová Nikita, Šimsa Ondřej]
34
30. Plavecký Klub Havířov D
[Bojceňuk Michal, Šidlová Marie, Kohn Romana, Mik Daniel]
33
31. FIDES Brno B
[Nowaková Lenka, Mihola Petr, Suchopa Radomír, Matuštíková Jana]
32
32. FIDES Brno C
[Marek Ivan, Pavézková Helena, Matuštík Svatopluk, Marková Helena]
31
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Podzimní rožeň
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2021 | bodovani.openwater.cz