Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2024

Jméno Klub Body
Borovka Denis SABR 679,2
Mach Daniel SOPKo 644,6
Halva Marek PKKBr 642,2
Chobanian Danylo PKKBr 636,0
Skalník Marek PKKBr 604,2
Táborský Matyáš SKS 560,8
Bojceňuk Jakub PKHa 547,0
Krásný Jakub OSPHo 538,0
Šimsa Ondřej Boh 499,4
Jméno Klub Body
Trněná Leontýna JPK 614,0
Zaviačičová Soňa KomBr 562,0
Pumannová Anna POKr 560,0
Svobodová Elen Boh 531,0
Mašková Justýna PKVM 518,0
Pinterová Ellen OSPHo 481,6
Klementová Andrea PKKBr 459,0
Čermáková Tereza Boh 456,0
Myšková Eliška SOPKo 445,0
Jméno Klub Body
Unger Jakub POKr 455,0
Zátopek Jiří Kopr 390,0
Mífek Štěpán OSPHo 376,0
Kolka Václav PKPří 362,0
Hruška Štěpán LoBe 348,0
Gross David SOPKo 310,0
Raus Michal KomBr 297,0
Dolín Daniel Boh 247,0
Tikovský Dominik USK 235,0
Jméno Klub Body
Vnuková Anna ESAHK 462,0
Němcová Valentýna JPK 424,0
Obadalová Barbora OSPHo 353,5
Navrátilová Anastázie OSPHo 322,2
Špániková Natália OSPHo 315,0
Siebertová Laura Boh 294,0
Frýdková Nela OSPHo 271,8
Lipenská Zuzana NePK 242,0
Baierová Eliška SlOp 222,5
Jméno Klub Body
Šmíd Matěj ESAHK 267,5
Kovárník Matěj PKKu 235,0
Švanda Jan KomBr 220,0
Houška Matyáš MoP 214,0
Strakoš Petr PKKu 159,0
Gorbach Daniel KIN 120,0
Kvarta Richard NePK 96,0
Moravec Stanislav SOPKo 83,2
Bajer Petr MoP 81,0
Jméno Klub Body
Kertész Karolina ESAHK 208,0
Štěpánová Sophia Anna ESAHK 194,0
Pistulková Josefína Boh 180,5
Bendová Karolína SOPKo 180,0
Držmíšková Kristýna PKVM 157,0
Jurčíková Kamila SOPKo 156,8
Čápová Natálie PKVM 155,0
Bartošová Timea OSPHo 143,0
Kratochvílová Tereza SABR 115,5
Jméno Klub Body
Halva Patrik PKKBr 112,0
Bartoš Juraj OSPHo 69,9
Soukup Tadeáš SOPKo 60,0
Vajda Daniel SOPKo 50,0
Tomášek Dan NePK 40,0
Urban Marek PKPří 30,0
Křeček Jáchym SlCho 30,0
Lhotka Lukáš SOPKo 30,0
Šmíd Štěpán ESAHK 27,0
Jméno Klub Body
Fratričová Jolana SOPKo 83,0
Průdková Agáta OSPHo 54,0
Janovská Josefina PKPří 54,0
Přímanová Pavlína PKPří 53,0
Součková Marie NePK 32,0
Spáčilová Petra PoPro 30,0
Šlechtová Eliška PKPří 30,0
Velková Nela Viktorie PKPří 18,0
Krajčíková Adéla FaBr 11,2
Název Body
Klub plavecké školy Krokodýl Brno 4 607,5
Bohemians Praha 4 585,5
KPSP Kometa Brno 3 900,1
Sportovní oddíl plavání Kolín 3 445,9
Plavecký klub Havířov 2 769,0
Universitní sportovní klub Praha 1 895,7
Jihlavský plavecký klub Axis 1 764,1
Plavecký oddíl Kralupy nad Vltavou 1 725,9
SC Plavecký areál Pardubice 1 710,1
Počet uplavaných km
Fabíková Nela
Fabíková Nela
86,9
Jméno Klub Km
Bojceňuk Jakub PKHa 86,9
Halva Marek PKKBr 86,0
Skalník Marek PKKBr 81,0
Mach Daniel SOPKo 80,0
Zaviačičová Soňa KomBr 70,0
Táborský Matyáš SKS 70,0
Pumannová Anna POKr 65,0
Klementová Andrea PKKBr 65,0
Procházka Matyáš SOPKo 65,0
Počet startů
Bartošová Timea
Bartošová Timea
11 (11)
Jméno Klub Starty
Mífek Štěpán OSPHo 11 (11)
Obadalová Barbora OSPHo 11 (11)
Vnuková Anna ESAHK 11 (11)
Mífek Miroslav OSPHo 10 (10)
Táborský Radek Boh 10 (10)
Bojceňuk Michal PKHa 10 (10)
Skalník Marek PKKBr 10 (10)
Halva Marek PKKBr 10 (10)
Fabíková Nela PKHa 10 (10)
Celkový čas v závodech
Vodáková Tereza
Vodáková Tereza
23:14:12.5
Jméno Klub Čas
Bojceňuk Jakub PKHa 20:43:35.2
Fabíková Nela PKHa 20:17:01.3
Mífek Zdeněk OSPHo 19:36:59.0
Halva Marek PKKBr 19:05:43.5
Knotek Jan SCPAP 18:51:41.0
Bojceňuk Michal PKHa 18:25:54.6
Skalník Marek PKKBr 18:14:16.6
Klementová Andrea PKKBr 17:45:54.6
Zaviačičová Soňa KomBr 17:33:37.7
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2024 | bodovani.openwater.cz