Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020

Jméno Oddíl Body
Ingeduld Vít KomBr 1 212,0
Straka Martin Boh 1 206,0
Štěrba Vojislav Boh 1 075,0
Lajčuk Leonard Boh 944,6
Neliba Tadeáš LoBe 840,2
Kysilka Josef Boh 824,6
Vašata Michal PKKBr 799,8
Skalník Marek PKKBr 785,6
Halva Marek PKKBr 768,2
Jméno Oddíl Body
Pleskotová Julie Boh 1 264,0
Soukupová Pavlína SlPl 1 058,4
Doležalová Sára SpTřb 945,6
Kotoučová Barbora NePK 930,0
Seidlová Miriam SKS 887,8
Hasilová Monika KomBr 850,6
Ulipová Michaela Boh 780,6
Zubalíková Lucie KomBr 747,4
Machýčková Magdalena SlOp 628,4
Jméno Oddíl Body
Borovka Denis SABR 570,0
Tikovský Denis Boh 520,0
Chára Jakub Boh 479,0
Šimsa Radek Boh 419,8
Šimsa Ondřej Boh 391,0
Kvaček Tomáš SOPKo 380,0
Veselský Vojtěch NePK 348,6
Chlupáček Matěj SpTřb 290,0
Eybl Václav Boh 276,4
Jméno Oddíl Body
Kadlecová Rozálie ZéHK 507,0
Mašková Justýna PKVM 492,8
Pumannová Anna NePK 466,0
Rálišová Veronika ZéHK 414,2
Holíková Tereza OSPHo 384,4
Doležalová Lara SpTřb 380,2
Doležalová Tereza NePK 367,0
Bischofová Terezie LoTr 364,0
Šidlová Anežka PKHa 362,6
Jméno Oddíl Body
Bojceňuk Jakub PKHa 373,2
Mach Daniel SOPKo 365,8
Novotný Adam PKVM 365,0
Winkler Tomáš PKVM 312,4
Krásný Jakub OSPHo 299,0
Klobása Jan KomBr 287,0
Vondrák Viktor SABR 269,6
Mífek Zdeněk OSPHo 249,4
Pavlíček Filip SOPKo 227,0
Jméno Oddíl Body
Trněná Leontýna JPK 484,0
Pleskotová Karolína ZéHK 408,8
Bendová Kateřina SOPKo 347,2
Zaviačičová Soňa OSPHo 327,4
Pinterová Ellen OSPHo 310,2
Lipenská Klára NePK 284,2
Davidová Marie Magdalena SpTřb 242,0
Kuzmová Natálie SpTřb 236,6
Kalivodová Nikita Boh 230,6
Jméno Oddíl Body
Kolka Václav PKPří 186,0
Havlík Matěj LoTr 172,0
Mífek Štěpán OSPHo 153,0
Čech Kryštof SOPKo 136,4
Mach Tomáš SOPKo 128,6
Stočes Vojtěch PKPří 111,0
Garay Šimon NePK 105,2
Netík Lukáš LoTr 96,3
Tikovský Dominik Boh 93,5
Jméno Oddíl Body
Chárová Lucie Boh 172,8
Trněná Jasmína JPK 155,0
Šlechtová Martina LoTr 141,0
Mačková Adéla LoTr 134,5
Rypková Magdaléna SOPKo 107,0
Obadalová Barbora OSPHo 92,5
Doležalová Barbora NePK 81,0
Zaňková Jolana Boh 75,2
Zimová Kateřina ZéHK 70,0
Název Body
Oddíl sportovního plavání Hodonín 8 807,9
KPSP Kometa Brno 8 028,0
I. plavecký klub otužilců Praha 6 905,5
Plavecký klub Havířov 6 288,3
Neratovický plavecký klub 5 880,1
PK Slávia VŠ Plzeň 4 652,5
Sportovní oddíl plavání Kolín 4 406,6
Klub plavecké školy Krokodýl Brno 3 922,7
SC Plavecký areál Pardubice 3 325,3
Počet uplavaných km
Dvořáček Pavel
Dvořáček Pavel
125,4
Jméno Oddíl Km
Jedlička Marek OSPHo 123,5
Slezák Jakub OSPHo 119,0
Soukupová Pavlína SlPl 112,9
Kozubek Matěj KomBr 112,9
Straka Martin Boh 111,9
Kysilka Josef Boh 110,0
Ingeduld Vít KomBr 108,0
Zajden Martin OSPHo 106,0
Hasilová Monika KomBr 105,0
Počet startů
Pechová Markéta
Pechová Markéta
21 (20)
Jméno Oddíl Starty
Dvořáček Pavel OSPHo 19 (19)
Jedlička Marek OSPHo 18 (18)
Slezák Jakub OSPHo 16 (16)
Mífková Zdeňka OSPHo 16 (15)
Holíková Tereza OSPHo 15 (15)
Valníček Jakub I.PKO 15 (15)
Kozubek Matěj KomBr 15 (15)
Pumannová Anna NePK 15 (14)
Trněná Leontýna JPK 14 (14)
Celkový čas v závodech
Dvořáček Pavel
Dvořáček Pavel
37:51:40
Jméno Oddíl Čas
Jedlička Marek OSPHo 35:21:56
Dyková Kristýna I.PKO 33:31:45
Mífková Zdeňka OSPHo 33:29:12
Valníček Jakub I.PKO 32:30:38
Zajden Martin OSPHo 31:34:43
Slezák Jakub OSPHo 31:24:48
Hudson Michael I.PKO 29:43:59
Dvořáková Anna OSPHo 28:56:10
Brauner Michal I.PKO 28:43:40
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz