Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2023 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Kometa Brno A
[Netrefová Lucie, Zubalíková Lucie, Ludvík David, Kozubek Matěj]
120
2. Univerzitní sportovní klub Praha A
[Sýkorová Tereza Anna, Pleskotová Julie, Rjaško Štěpán, Straka Martin]
100
3. Bohemians Praha A
[Čermáková Tereza, Pavlacká Lenka, Štěrba Vojislav, Neliba Tadeáš]
90
4. Plavecký klub Pardubice A
[Kvíd Matyáš, Targošová Anna Marie, Kopáčová Marie, Jožák Dominik]
84
5. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
[Vintrová Zuzana, Svobodová Klára, Halva Marek, Chobanian Danylo]
80
6. Sportovní oddíl plavání Kolín A
[Myšková Eliška, Bendová Kateřina, Mach Daniel, Pavlíček Filip]
76
7. Bohemians Praha B
[Svobodová Elen, Jurčáková Hana, Reissmüller Tomáš, Carda Jan]
72
8. Kometa Brno B
[Netrefová Hana, Hasilová Monika, Rak Adam, Ingeduld Vít]
70
9. Bohemians Praha C
[Kalivodová Nikita, Šimsa Ondřej, Weisser Karolína, Eybl Václav]
68
10. Lokomotiva Trutnov A
[Šlechtová Martina, Havlík Matěj, Netík Lukáš, Umlaufová Tereza]
66
11. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
[Skalník Marek, Kyselová Michaela, Ličáková Nela, Krkoška David]
64
12. Jihlavský plavecký klub AXIS A
[Kolář Matyáš, Němcová Valentýna, Juřičková Lenka, Zapoměl Rostislav]
62
13. Kometa Brno C
[Mašková Radka, Křepelková Natálie, Reka Jan, Řiháček Adam]
60
14. Oddíl sportovního Plavání Hodonín D
[Zaviačičová Soňa, Bartoš Jaroslav, Krásný Jakub, Pinterová Ellen]
58
15. Plavecký klub Příbram A
[Šindelářová Barbora, Bajerová Adéla, Beck Jakub, Kolka Václav]
56
16. Plavecký klub Havířov A
[Bojceňuk Jakub, Peklanský Tomáš, Šidlová Anežka, Fabíková Nela]
54
17. Jihlavský plavecký klub B
[Trněná Jasmína, Mazzarese David, Trněný Matyáš, Domkářová Agáta]
52
18. Neratovický plavecký klub A
[Lipenská Klára, Halász Michal, Garay Šimon, Hnátková Johana]
50
19. Bohemians Praha D
[Svobodová Nikol, Svobodová Klára, Boháč Patrik, Štverák Jakub]
48
20. Plavecký klub Příbram B
[Hrašková Markéta, Stehlíková Lenka, Berka Jiří, Berka Vojtěch]
46
21. Lokomotiva Beroun A
[Synek Matouš, Hrušková Anna, Zítková Barbora, Hruška Štěpán]
44
22. Kometa Brno D
[Švandová Nikola, Mašková Alexandra, Švanda Jan, Raus Michal]
42
23. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
[Jedlička Marek, Vlasáková Karolína, Dvořáková Anna, Slezák Jakub]
40
24. Univerzita Brno C
[Grošek Luboš, Ansorgová Jana, Kolářová Hana, Duchan Josef]
39
25. Spartak Třebíč A
[Doležalová Lara, Klementová Andrea, Kondrát Daniel, Chlupáček Matěj]
38
26. Sportovní oddíl plavání Kolín B
[Bendová Karolína, Nováková Rozálie, Mach Tomáš, Gross David]
37
27. Klub plavecké školy Krokodýl Brno E
[Krkoška Lukáš, Škrkal Oto, Pagáčová Andrea, Sochorová Lucie]
36
28. Elite Standard Akademia HK A
[Štěpánová Sophia Anna, Sychra Adam, Jägerová Stephanie, Nový Adam]
35
29. Neratovický plavecký klub B
[Lipenská Zuzana, Bláha Martin, Doležalová Barbora, Jahn Jakub]
34
30. Plavecký klub Příbram C
[Landauerová Veronika, Stará Justýna, Bajer Petr, Malátek Marek]
33
31. Univerzita Brno B
[Gilíková Helena, Švanda Luboš, Mrůzek Alexander, Mrůzková Pavlína]
32
32. Univerzita Brno A
[Mejzlík Jan, Mašlaň Jiří, Mejzlíková Marie, Gajárková Tereza]
31
33. FIDES Brno A
[Slanina Michal, Berounská Natálie, Böhm Jan, Okurková Magda]
30
34. Klub plavecké školy Krokodýl Brno C
[Cvrček Petr, Frýba Petr, Svobodová Matylda, Marinčová Kristýna]
29
35. Oddíl sportovního Plavání Hodonín E
[Navrátilová Anastázie, Mífek Miroslav, Mífek Štěpán, Kusáková Sofie]
28
36. SC Plavecký areál Pardubice A
[Juška Jiří, Hromadníková Kateřina, Nováková Pavlína, Jurica Josef]
27
37. Sportovní oddíl plavání Kolín C
[Teplá Klára, Zemanová Sára, Soukup Tadeáš, Petránek Josef]
26
38. Bohemians Praha E
[Hejná Julie, Boháč Marek, Pistulková Josefína, Zámečník Ondřej]
25
39. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
[Dvořáček Tomáš, Benešová Adéla, Tichá Radka, Mífek Zdeněk]
24
40. SC Plavecký areál Pardubice B
[Knotek Jan, Knotek Josef, Dvořáčková Gábina, Dvořáková Pavlína]
23
41. Plavecký klub Havířov C
[Reisskup Barbara, Teslík David, Šidlová Zdeňka, Mik Pavel]
22
42. Sportovní oddíl plavání Kolín D
[Vokounová Jana, Fratričová Jolana, Suchý Marek, Kadeřábek Matěj]
21
43. Neratovický plavecký klub C
[Novák Jiří, Bláhová Jana, Salajková Mariana, Albert Miroslav]
20
44. Oddíl sportovního plavání Hodonín C
[Mífek Miroslav, Frýdková Nela, Obadalová Barbora, Dvořáček Pavel]
19.6
45. Sportovní oddíl plavání Kolín E
[Chalupníková Valerie, Bromová Beáta, Vajda Michal, Moravec Stanislav]
19.2
46. Klub plavecké školy Krokodýl Brno D
[Vítek Marek, Halva Patrik, Pluháčková Kateřina, Vafková Nikola]
18.8
47. Swim Academy BoRa B
[Nosek Lukáš, Letová Lucie, Matoušek Lukáš, Matoušková Eva]
18.4
48. Plavecký klub Havířov B
[Mik Daniel, Šidla Pavel, Kurjanová Petra, Šidlová Marie]
18
49. Swim Academy BoRa A
[Švejkovský Jakub, Novák Jiří, Kratochvílová Tereza, Švejkovská Týna]
17.8
50. FIDES Brno B
[Berounská Alice, Cajzl Štěpán, Podmelová Eliška, Berounský Jaromír]
17.6
51. FIDES Brno C
[Mihola Petr, Suchopa Radomír, Láníčková Ivona, Benešová Václava]
17.4
52. FIDES Brno D
[Jančík Mojmír, Matýšková Hana, Mašová Jarmila, Váně Jan]
17.2
53. FIDES Brno E
[Matuštíková Jana, Pavézková Helena, Stejskal Ladislav, Zezula František]
17
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Zimní Mistrovství ČR masters
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2024 | bodovani.openwater.cz