Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2024 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Chobanian Danylo 2004 muž PKKBr 120,0 120,0 1 5 00:57:12.8
2. Klobása Jan 2007 mld KomBr 107,0 107,0 2 10 02:00:28.9
3. Reissmüller Tomáš 2005 sd Boh 100,0 100,0 1 5 00:57:16.4
4. Borovka Denis 2005 sd SABR 90,0 90,0 1 5 00:57:27.0
5. Zach Ondřej 1997 MA PLČB 84,0 84,0 1 5 00:57:55.6
6. Matoušek Marek 2003 muž KomBr 80,0 80,0 1 5 00:58:23.8
6. Landsmann Jiří 1998 MA USK 80,0 80,0 2 4.5 00:51:15.6
8. Štěrba Vojislav 2001 muž Boh 76,0 76,0 1 5 00:58:54.7
9. Rak Adam 2007 mld KomBr 72,0 72,0 1 5 00:58:55.9
10. Šimsa Radek 2006 sd Boh 70,0 70,0 1 5 00:59:16.0
11. Verner David 2007 mld AŠMB 68,0 68,0 1 5 00:59:19.0
12. Srb Pavel 1980 MD Boh 67,0 67,0 2 8 01:57:31.9
13. Bouzek Pavel 2006 sd SlPl 66,0 66,0 1 5 00:59:29.9
14. Štverák Jakub 2008 mld Boh 64,0 64,0 1 5 01:00:03.4
15. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 62,0 62,0 2 4.5 00:59:54.4
16. Novák Jakub 2008 mld USK 60,0 60,0 1 5 01:01:07.8
16. Straka Martin 2000 muž USK 60,0 60,0 1 5 00:54:52.0
18. Vítek Rostislav 1976 ME SppBr 59,0 59,0 1 5 01:01:52.7
19. Skalník Marek 2003 muž PKKBr 58,0 58,0 1 5 01:01:53.7
20. Pavlíček Filip 2007 mld SOPKo 57,0 57,0 1 5 01:02:01.0
21. Kačerovský Jakub 2001 muž USK 56,0 56,0 1 5 01:02:05.2
22. Šimsa Ondřej 2006 sd Boh 55,0 55,0 1 5 01:02:15.8
23. Táborský Matyáš 2005 sd SKS 54,0 54,0 1 5 01:02:43.7
24. Kolář Matyáš 2008 mld JPK 53,0 53,0 1 5 01:03:32.9
25. Kvíd Matyáš 2008 mld PKPar 52,0 52,0 1 5 01:03:40.4
26. Mach Daniel 2008 mld SOPKo 51,0 51,0 1 5 01:04:11.8
27. Kozubek Matěj 1996 MA KomBr 50,0 50,0 1 5 00:54:56.8
27. Krásný Jakub 2008 mld OSPHo 50,0 50,0 1 5 01:04:23.4
29. Švagr Šimon 2008 mld PLČB 49,0 49,0 1 5 01:04:25.0
30. Procházka Matyáš 2007 mld SOPKo 48,0 48,0 1 5 01:05:38.0
31. Halva Marek 2004 muž PKKBr 47,0 47,0 1 5 01:06:22.0
32. Bojceňuk Jakub 2007 mld PKHa 46,0 46,0 1 5 01:07:34.6
33. Větrovský Matěj 2008 mld SOPKo 45,0 45,0 1 5 01:09:57.3
34. Knotek Jan 1996 MA SCPAP 44,8 44,8 3 9.5 02:52:41.8
35. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 42,0 42,0 1 5 01:04:29.6
36. Kovařík Jan 1957 MI Haná 41,8 41,8 3 9.5 03:03:13.4
37. Jargaš Jaromír 2008 mld PKKr 40,0 40,0 1 5 01:06:10.4
37. Kočař Tomáš 1965 MG FiBr 40,0 40,0 1 3 00:41:17.3
37. Tolar Kamil 1981 MD RPl 40,0 40,0 2 4.5 01:03:06.9
40. Duchan Josef 1982 MD UnBr 38,0 38,0 1 5 01:10:16.5
41. Polanský Jiří 1978 ME USK 36,0 36,0 1 3 00:42:07.9
41. Rucký Aleš 1971 MF SCPAP 36,0 36,0 1 5 01:12:49.8
43. Jurica Josef 1998 MA SCPAP 35,8 35,8 2 6.5 01:42:25.9
44. Mik Daniel 1997 MA PKHa 35,2 35,2 2 4.5 01:04:53.0
45. Čaban Daniel 1998 MA SCPAP 34,0 34,0 1 5 01:16:46.1
46. Škrkal Oto 1979 ME PKKBr 32,4 32,4 2 4.5 01:05:52.9
47. Jedlička Marek 1978 ME OSPHo 28,6 28,6 2 4.5 01:09:20.4
48. Teslík David 1969 MG PKHa 25,0 25,0 2 4.5 01:09:16.7
49. Mik Pavel 1971 MF PKHa 24,0 24,0 1 3 00:46:12.0
50. Geier Petr 1965 MG KVSPa 21,4 21,4 2 4.5 01:12:00.5
51. Němec Václav 1973 MF PKPar 20,0 20,0 1 3 00:47:43.0
51. Valtr Václav 1956 MI SChÚ 20,0 20,0 2 4.5 01:13:07.9
53. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 19,0 19,0 2 4.5 01:13:33.3
54. Kalasová Eliška 1973 MF OtžČT 18,0 18,0 1 3 01:06:50.0
54. Kolacia Radek 1984 MD OSPHo 18,0 18,0 2 4.5 01:15:47.8
56. Havlíček Michal 1971 MF KKKra 17,0 17,0 2 4.5 01:16:02.2
57. Nápravník Martin 1971 MF KVSPa 16,0 16,0 1 1.5 00:19:08.6
57. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 16,0 16,0 2 4.5 01:16:33.9
59. Lechner Petr 1984 MD OSPHo 15,0 15,0 2 4.5 01:18:15.3
60. Andrle Richard 1974 MF PKVM 12,0 12,0 1 3 00:53:14.0
61. Vymazal Michal 1957 MI UnBr 11,6 11,6 1 3 00:53:23.6
62. Baier Pavel 1954 MJ KVSPa 11,2 11,2 1 3 00:53:31.2
62. Matuška Tomáš 1971 MF PKKBr 11,2 11,2 2 4.5 01:24:23.9
64. Rautenkranc Miroslav 1964 MH PKVM 10,4 10,4 1 3 00:53:57.1
65. Jakoubek Jiří 1989 MC PKVM 10,0 10,0 1 1.5 00:19:33.0
65. Novák Jiří 1969 MG NePK 10,0 10,0 1 3 00:54:02.5
65. Královský Vojtěch 1992 MB JPK 10,0 10,0 2 4.5 01:31:39.3
68. Mejzlík Petr 1959 MI LaTřb 9,8 9,8 2 4.5 01:36:36.1
69. Kozák Ondřej 1988 MC PKVM 9,6 9,6 1 3 00:54:11.8
70. Šetek Štěpán 1990 MB PKLit 9,0 9,0 1 1.5 00:19:46.3
71. Šimek Ivan 1968 MG OtžČT 8,4 8,4 1 3 00:59:10.4
72. Řezáč Jiří 1975 ME RPl 8,0 8,0 1 1.5 00:20:20.2
73. Veselý Petr 1973 MF Zlín 7,0 7,0 1 1.5 00:20:22.3
74. Kořan Jiří 1979 ME UnBr 5,6 5,6 1 1.5 00:21:09.1
75. Bartůšek Stanislav 1961 MH Boh 4,8 4,8 1 1.5 00:21:19.1
76. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 4,0 4,0 1 1.5 00:21:30.4
77. Sejpka Martin 1992 MB PKVM 3,8 3,8 1 1.5 00:21:31.4
78. Štědroň Libor 1966 MG I.PKO 3,6 3,6 1 1.5 00:21:58.0
79. Černý Jakub 1997 MA PKVM 3,4 3,4 1 1.5 00:22:16.3
80. Horvát Petr st. 1973 MF PKZá 3,2 3,2 1 1.5 00:22:37.1
81. Bulant Jaromír 1956 MI SCPAP 2,2 2,2 1 1.5 00:23:30.7
82. Čížek Miloš 1960 MH SpCh 2,0 2,0 1 1.5 00:33:09.1
82. Jelínek Jaroslav 1951 MJ SpCh 2,0 2,0 1 1.5 00:33:53.7
82. Švec Jindřich 1975 ME SpkRu 2,0 2,0 1 1.5 00:28:31.0
82. Türkott Petr 1967 MG I.PKO 2,0 2,0 1 1.5 00:53:45.7
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Zimní Mistrovství ČR
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2024 | bodovani.openwater.cz