Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2024 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 MA KomBr 798,0 798,0 8 62.5 12:15:34.8
2. Borovka Denis 2005 sd SABR 679,2 679,2 8 56.9 11:30:17.4
3. Mach Daniel 2008 mld SOPKo 644,6 644,6 8 80 17:33:31.0
4. Halva Marek 2004 muž PKKBr 642,2 696,4 10 86 19:05:43.5
5. Chobanian Danylo 2004 muž PKKBr 636,0 636,0 6 50 10:03:56.8
6. Skalník Marek 2003 muž PKKBr 604,2 655,5 10 81 18:14:16.6
7. Táborský Matyáš 2005 sd SKS 560,8 560,8 8 70 15:59:42.3
8. Bojceňuk Jakub 2007 mld PKHa 547,0 592,5 10 86.9 20:43:35.2
9. Krásný Jakub 2008 mld OSPHo 538,0 538,0 9 64.8 14:20:14.5
10. Šimsa Ondřej 2006 sd Boh 499,4 499,4 6 55 11:57:30.4
11. Klobása Jan 2007 mld KomBr 454,6 454,6 7 40 08:23:55.8
12. Procházka Matyáš 2007 mld SOPKo 453,0 453,0 6 65 15:20:47.4
13. Kačerovský Jakub 2001 muž USK 400,0 400,0 5 45 09:55:07.4
14. Šimsa Radek 2006 sd Boh 396,0 396,0 5 30 06:14:55.3
15. Škrkal Oto 1979 ME PKKBr 387,3 387,3 9 59.5 16:03:03.3
16. Reissmüller Tomáš 2005 sd Boh 380,0 380,0 3 30 05:59:04.3
17. Vítek Rostislav 1976 ME PKKBr / SppBr 348,6 348,6 5 40 08:55:08.2
18. Morávek Petr 2007 mld USK 340,0 340,0 3 25 05:02:05.4
19. Mífek Zdeněk 2007 mld OSPHo 315,6 315,6 8 59.8 19:36:59.0
20. Knotek Jan 1996 MA SCPAP 310,9 312,9 9 56.4 18:51:41.0
21. Štěrba Vojislav 2001 muž Boh 304,4 304,4 4 26.9 05:24:45.0
22. Jedlička Marek 1978 ME OSPHo 300,5 300,5 8 49.6 14:25:12.8
23. Bartoš Jaroslav 2006 sd OSPHo 288,7 288,7 6 50 14:33:39.9
24. Táborský Radek 1971 MF Boh 260,6 272,8 10 41.4 12:04:56.1
25. Kolář Matyáš 2008 mld JPK 258,8 258,8 4 25 05:29:53.8
26. Slanina Michal 1990 MB FiBr 257,0 257,0 4 45 12:49:49.1
27. Ludvík David 2002 muž KomBr 255,0 255,0 2 20 04:09:22.3
27. Rucký Aleš 1971 MF SCPAP 255,0 255,0 4 40 10:51:03.3
29. Novák Jakub 2008 mld USK 246,8 246,8 3 20 04:07:37.1
30. Větrovský Matěj 2008 mld SOPKo 243,0 243,0 4 35 09:10:19.8
31. Pavlištík Petr 1977 ME PLAF 239,8 239,8 4 35 09:19:58.7
32. Kysilka Josef 1971 MF Boh 229,7 229,7 4 35 09:19:59.3
33. Matěna Petr 1962 MH SCPAP 228,0 228,0 3 30 08:25:34.6
34. Slezák Jakub 2003 muž OSPHo 227,4 227,4 6 29.8 07:22:29.0
35. Dvořáček Tomáš 2002 muž OSPHo 216,9 216,9 7 40.1 13:09:49.2
36. Matoušek Marek 2003 muž KomBr 216,0 216,0 2 15 02:59:47.0
37. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 209,6 209,6 6 29.7 08:27:09.1
38. Dvořáček Pavel 1974 MF OSPHo 206,4 206,4 5 41.9 14:27:33.9
39. Zach Ondřej 1997 MA PLČB 204,0 204,0 2 15 03:08:38.2
40. Záruba Ondřej 1986 MC SlCho 202,9 202,9 6 35 12:09:54.8
41. Bojceňuk Michal 1973 MF PKHa 196,7 202,4 10 46.1 18:25:54.6
42. Švára Milan 1979 ME USK 185,0 185,0 4 24.8 06:23:25.2
43. Fussek Daniel 2006 sd PKHa 181,7 181,7 6 26 07:12:11.7
44. Kolář Vojtěch 2008 mld POKr 176,4 176,4 4 18 04:01:37.3
45. Mik Pavel 1971 MF PKHa 169,8 169,8 5 22.9 06:14:56.4
46. Kordylak Ireneusz 1976 ME I.PKO 165,0 165,0 3 30 11:16:33.3
47. Pintera Martin 1976 ME OSPHo 163,2 163,2 5 28.2 09:20:15.3
48. Mik Daniel 1997 MA PKHa 159,3 159,3 7 23.4 06:15:42.8
49. Chocholatý Tomáš 2004 muž SlPl 153,0 153,0 2 15 02:59:18.8
50. Královský Vojtěch 1992 MB JPK 152,5 154,5 9 34.2 12:41:32.7
51. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 152,3 152,3 8 18 04:17:57.8
52. Beck Jakub 2007 mld PKPří 150,0 150,0 4 20.1 04:41:26.4
53. Belka Matěj 1996 MA OSPHo 146,6 146,6 4 21.6 06:35:52.0
54. Knotek Josef 2001 muž SCPAP 145,0 145,0 4 26.9 09:47:02.6
55. Verner David 2007 mld AŠMB 138,0 138,0 2 10 02:03:31.7
56. Kolacia Radek 1984 MD OSPHo 135,2 135,2 5 22.7 06:41:31.0
57. Rak Adam 2007 mld KomBr 135,0 135,0 3 10 02:00:18.5
58. Novák Jiří 1969 MG NePK 134,0 134,0 3 23 08:28:00.9
59. Kovařík Jan 1957 MI Haná 133,5 133,5 7 24.5 07:52:51.1
60. Kohoutek Michal 1977 ME I.PKO 131,7 131,7 5 25 09:23:42.3
60. Pumann Rudolf 1965 MG POKr 131,7 131,7 8 32 13:06:48.1
62. Chromec Tomáš 1995 MA SlOp 128,0 128,0 2 20 06:02:55.4
63. Vandrovec Radek 1997 MA UnOl 126,3 126,3 3 20 06:24:25.9
64. Rozsíval Milan 1985 MC I.PKO 124,8 124,8 4 23 09:01:06.0
65. Peciar Tomáš 2002 muž KomBr 124,0 124,0 1 10 02:06:17.7
66. Lechner Petr 1984 MD OSPHo 120,8 120,8 6 22.7 07:19:36.5
67. Provázek Hanuš 1992 MB JPK 119,0 119,0 4 18 05:23:53.7
68. Böhm Jan 1979 ME FiBr 115,5 115,5 3 15 04:24:02.6
69. Zeman Jaroslav 1967 MG I.PKO 114,8 114,8 5 25 10:05:45.8
70. Peklanský Tomáš 2004 muž PKHa 114,3 114,3 4 19 05:03:30.3
71. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 113,4 113,4 3 13 02:52:44.3
72. Jurica Josef 1998 MA SCPAP 112,5 112,5 5 19.5 05:50:21.3
73. Carda Jan 2005 sd Boh 112,0 112,0 2 8 01:39:26.2
74. Shromáždil Tomáš 1978 ME UnBr 111,6 111,6 2 15 04:22:25.5
75. Stejskal Ladislav 1962 MH FiBr 110,2 110,2 4 20 07:37:25.3
76. Lipenský Jiří 1978 ME NePK 108,3 108,3 4 18 05:35:42.9
77. Teslík David 1969 MG PKHa 103,8 103,8 4 21.4 06:09:47.4
78. Rudolf Tomáš 1972 MF SKS 101,9 101,9 3 11.9 02:55:29.5
79. Švagr Šimon 2008 mld PLČB 99,4 99,4 2 10 02:11:02.9
80. Beneš Jiří 1988 MC SCPAP 98,2 98,2 2 10 02:29:12.0
81. Marek Jakub 2002 muž SlPl 95,1 95,1 2 15 03:42:53.9
82. Mitrenga Rostislav 1970 MF FiBr 93,9 93,9 2 15 04:42:28.1
83. Suchopa Radomír 1956 MI FiBr 88,9 88,9 3 15 05:25:09.6
84. Paar Igor 1973 MF OtžČT 88,3 88,3 4 16.9 06:12:02.2
85. Mašlaň Jiří 1983 MD UnBr 87,5 87,5 2 10 02:38:32.2
86. Vymazal Michal 1957 MI UnBr 86,7 86,7 3 13 04:01:02.9
87. Karpovets Victor 1967 MG I.PKO 86,3 86,3 3 15 05:33:53.7
88. Kunitski Evghenii 1981 MD UnBr 86,2 86,2 5 15 04:32:51.4
89. Kvíd Matyáš 2008 mld PKPar 84,2 84,2 3 9.9 02:07:32.5
90. Tolar Kamil 1981 MD RPl 81,3 81,3 4 19.5 05:06:05.4
91. Sejk Richard 1990 MB SKNá 81,2 81,2 4 18 07:14:12.9
92. Landsmann Jiří 1998 MA USK 80,0 80,0 2 4.5 00:51:15.6
93. Albert Miroslav 2008 mld NePK 76,5 76,5 3 13 04:01:38.2
94. Srb Pavel 1980 MD Boh 75,4 75,4 3 11 02:45:09.5
95. Němeček Jan 1971 MF SOHK 75,1 75,1 5 21 11:12:32.6
96. Villate Manuel 1985 MC VASA 74,2 74,2 2 10 02:37:09.2
97. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 73,0 73,0 4 16.4 04:46:04.4
98. Černý Radek 1984 MD NePK 71,6 71,6 3 11 02:44:42.0
99. Jargaš Jaromír 2008 mld PKKr 70,0 70,0 2 8 01:44:50.2
100. Cajzl Štěpán 1986 MC FiBr 69,3 69,3 2 10 03:17:16.7
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Veselská hodinovka
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2024 | bodovani.openwater.cz