Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2024 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Pleskotová Julie 2002 žena USK 120,0 120,0 1 5 01:00:24.4
1. Matulová Petra 1986 MC NepM 120,0 120,0 2 8.6 02:10:24.0
3. Kadlecová Rozálie 2006 sd KomBr 105,0 105,0 2 10 02:23:56.0
4. Netrefová Lucie 2008 mld KomBr 100,0 100,0 1 5 01:01:05.1
5. Mašková Radka 2006 sd KomBr 90,0 90,0 1 5 01:03:21.8
6. Trněná Kateřina 1978 ME JPK 87,0 87,0 3 10.1 02:53:53.4
7. Odehnalová Helena 2007 mld SlPl 84,0 84,0 1 5 01:03:48.1
8. Krásnohorská Hana 2007 mld J&TBa 80,0 80,0 1 5 01:03:51.3
9. Pechová Markéta 1979 ME PKLbc 77,6 77,6 4 10.1 02:58:38.4
10. Čermáková Tereza 2007 mld Boh 76,0 76,0 1 5 01:04:25.0
11. Bouzková Vanesa 2006 sd SlPl 72,0 72,0 1 5 01:04:40.8
12. Svobodová Klára 2006 sd PKKBr 70,0 70,0 1 5 01:05:02.6
13. Doležalová Sára 2003 žena PLČB 68,0 68,0 1 5 01:05:06.5
14. Targošová Anna Marie 2005 sd PKPar 66,0 66,0 1 5 01:05:30.1
15. Pinterová Ellen 2008 mld OSPHo 64,0 64,0 1 5 01:06:14.8
16. Myšková Eliška 2008 mld SOPKo 62,0 62,0 1 5 01:06:19.7
17. Šenkeříková Lucie 2008 mld PKNJ 60,0 60,0 1 5 01:06:09.3
17. Trněná Leontýna 2007 mld JPK 60,0 60,0 1 5 01:06:30.7
19. Sodomková Klára 2006 sd USK 59,0 59,0 1 5 01:07:26.0
19. Žilková Lucie 1979 ME PoPro 59,0 59,0 2 4.5 01:11:08.1
21. Svobodová Elen 2007 mld Boh 58,0 58,0 1 5 01:07:59.9
22. Fabíková Nela 2007 mld PKHa 57,0 57,0 1 5 01:09:00.5
23. Zaviačičová Soňa 2008 mld KomBr 56,0 56,0 1 5 01:09:16.3
24. Stehlíková Lenka 2007 mld PKPří 54,0 54,0 1 5 01:09:25.0
25. Mašková Justýna 2005 sd PKVM 53,0 53,0 1 5 01:11:00.4
26. Bajerová Adéla 2008 mld MoP 52,0 52,0 1 5 01:11:25.1
27. Pospíšilová Zuzana 2006 sd PKVM 51,0 51,0 1 5 01:11:31.2
28. Marciánová Hana 2003 žena KomBr 50,0 50,0 1 5 01:11:48.5
29. Bendová Kateřina 2007 mld SOPKo 49,0 49,0 1 5 01:11:56.9
30. Lipenská Klára 2007 mld NePK 48,0 48,0 1 5 01:12:20.7
31. Petrová Pavla 1977 ME SpkRu 46,0 46,0 2 4.5 01:11:45.0
32. Dvořáčková Gábina 2008 mld SCPAP 45,0 45,0 1 5 01:21:11.9
33. Marinčová Kristýna 2004 žena PKKBr 42,0 42,0 1 5 01:24:42.3
33. Hromadníková Kateřina 1997 MA SCPAP 42,0 42,0 2 4.5 01:12:39.5
35. Janoušková Gabriela 1982 MD SjBr 40,0 40,0 1 3 00:47:54.3
36. Dyková Kristýna 1987 MC I.PKO 32,0 32,0 1 3 00:49:17.0
37. Řezníčková Jana 1974 MF SCPAP 31,2 31,2 2 4.5 01:18:47.4
38. Bišková Helena 1976 ME PLAF 26,4 26,4 2 4.5 01:22:05.4
39. Kantová Zuzana 1977 ME SABR 25,0 25,0 1 3.7 01:19:33.5
40. Johová Petra 1974 MF I.PKO 24,0 24,0 1 3 00:54:02.5
41. Gallistl Pilnáčková Lucie 1975 ME I.PKO 21,0 21,0 2 4.5 01:44:05.6
42. Kohoutková Lenka 1969 MG Haná 20,0 20,0 1 3 01:00:44.9
42. Pavlacká Lenka 1994 MB Boh 20,0 20,0 1 1.5 00:17:20.1
44. Novotná Ivana 1974 MF SOHK 19,0 19,0 1 3 01:02:09.0
45. Novotná Mirka 1964 MH SoHK 16,6 16,6 2 4.5 02:07:56.6
46. Müller Mojžíšková Pavla 1981 MD KSPPa 16,0 16,0 1 1.5 00:22:06.0
46. Najmanová Marcela 1975 ME SOHK 16,0 16,0 1 3 01:10:58.4
48. Horáčková Veronika 1980 MD Haná 15,0 15,0 1 3 01:17:00.0
49. Beňová Dana 1956 MI SChÚ 14,0 14,0 1 3 01:22:27.0
50. Poláková Josefína 1975 ME I.PKO 12,0 12,0 1 3 01:32:20.2
50. Šetková Adéla 1997 MA PKLit 12,0 12,0 1 1.5 00:22:21.6
52. Pražáková Vlasta 1961 MH SpCh 11,6 11,6 1 3 01:33:34.9
53. Říhová Lenka 1983 MD SABR 10,0 10,0 1 0.9 00:18:07.5
54. Augustová Kateřina 1971 MF Boh 6,0 6,0 1 1.5 00:25:01.1
55. Reisskup Barbara 1971 MF PKHa 4,8 4,8 1 1.5 00:26:49.5
56. Zajíčková Hana 1967 MG SpCh 3,8 3,8 1 1.5 00:38:10.3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Námořní míle
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2024 | bodovani.openwater.cz