Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2021 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Kometa Brno A
[Benešová Alena, Zubalíková Lucie, Kozubek Matěj, Peciar Tomáš]
120
2. Bohemians Praha A
[Štěrba Vojislav, Pleskotová Julie, Štěrbová Lenka, Straka Martin]
100
3. Slávia VŠ Plzeň A
[Šebesta David, Šebestová Lucie, Soukupová Pavlína, Chocholatý Tomáš]
90
4. Kometa Brno B
[Hasilová Monika, Fojtíková Nikola, Ingeduld Vít, Peringer Marek]
84
5. Autoškoda Mladá Boleslav A
[Verner David, Flodrmanová Eliška, Štěpánková Karolína, Pekař Adam]
80
6. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
[Richter David, Vintrová Zuzana, Halva Marek, Pagáčová Andrea]
76
7. Kometa Brno C
[Bařinová Adéla, Poustecká Lucie, Klobása Jan, Říha Jakub]
72
8. Plavecký klub Havířov A
[Bojceňuk Jakub, Peklanský Tomáš, Šidlová Anežka, Fabíková Nela]
70
9. Neratovický plavecký klub B
[Pumannová Anna, Veselský Vojtěch, Doležalová Tereza, Sysel Marek]
68
10. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
[Slezák Jakub, Dvořáček Tomáš, Dvořáková Anna, Černá Viktorie]
66
11. Univerzita Brno A
[Grošek Luboš, Mašlaň Jiří, Gilíková Helena, Křesálková Hana]
64
12. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
[Pinterová Ellen, Zaviačičová Soňa, Mífek Štěpán, Krásný Jakub]
62
13. Plavecký klub Příbram A
[Karasová Karolína, Bajerová Adéla, Stočes Vojtěch, Kolka Václav]
60
14. FIDES Brno A
[Kočař Jakub, Ellederova Eliška, Slanina Michal, Okurková Magda]
58
15. Univerzitní sportovní klub Praha A
[Švára Milan, Švárová Renata, Venturová Petra, Polanský Jiří]
56
16. Plavecký klub Havířov B
[Válek David, Kroupa Jan, Mitrengová Eliška, Blechová Anežka]
54
17. Oddíl Sportovního plavání Hodonín C
[Holíková Tereza, Jedlička Marek, Mífková Zdeňka, Belka Matěj]
52
18. Plavecký Klub Příbram C
[Bálková Kateřina, Stehlíková Lenka, Beck Jakub, Beran Pavel]
50
19. Plavecký klub Příbram B
[Šindelářová Barbora, Hrašková Markéta, Berka Jiří, Berka Vojtěch]
48
20. Univerzita Brno B
[Štolková Barbora, Shromáždil Tomáš, Shromáždilová Kristýna, Valášek Jiří]
46
21. Plavecký Klub Havířov E
[Reisskup Barbara, Teslík David, Šidlová Zdeňka, Mik Pavel]
44
22. Klub plavecké školy Krokodýl Brno C
[Kyselová Michaela, Škrkal Oto, Halvová Veronika, Krkoška Lukáš]
42
23. Neratovický plavecký klub C
[Kottová Karolína, Novák Matyáš, Hnátková Johana, Kramár Max]
40
24. Neratovický plavecký klub D
[Lipenská Klára, Garay Šimon, Hrdinová Elen, Garay Michal]
39
25. Plavecký klub Havířov C
[Fussek Daniel, Pensimus Matěj, Vavrdová Sofie Amélie, Dian Karolina]
38
26. Plavecký Klub Havířov D
[Vrána Robin, Denk Daniel, Čurajová Martina, Kuligová Bára]
37
27. Univerzita Brno C
[Danesi Maurizio, Vršková Dagmar, Mrůzková Pavlína, Mrůzek Alexander]
36
28. Neratovický plavecký klub A
[Bláhová Jana, Verner Jan, Lipenská Pavla, Novák Jiří]
35
29. Oddíl Sportovního Plavání Hodonín D
[Pintera Martin, Vodáková Tereza, Šaňková Adéla, Mífek Zdeněk]
34
30. Swim Academy BoRa A
[Hruška Štěpán, Hrušková Anna, Matoušek Lukáš, Hodačová Lenka]
33
31. Sportovní oddíl plavání Kolín B
[Bendová Karolína, Musil Gabriel, Nováková Rozálie, Mach Tomáš]
32
32. Oddíl Sportovního Plavání Hodonín E
[Dvořáček Pavel, Vaňková Nikola, Jedličková Elen, Mífek Miroslav]
31
33. Neratovický Plavecký Klub E
[Lipenská Zuzana, Bláha Martin, Doležalová Barbora, Pumann Rudolf]
30
34. FIDES Brno B
[Kočař Tomáš, Hanuš Bedřich, Benešová Václava, Marková Helena]
29
35. FIDES Brno E
[Suchopa Radomír, Zezula František, Nowaková Lenka, Matuštíková Jana]
28
36. FIDES Brno C
[Mašová Jarmila, Mihola Petr, Láníčková Ivona, Marek Ivan]
27
37. FIDES Brno D
[Elleder Richard, Fialová Vladimíra, Pavézková Helena, Váně Jan]
26
38. Swim Academy Bora B
[Borovka Radek, Matoušková Eva, Hruška Pavel, Hrušková Petra]
25
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz