Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2021 - kadeti

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Šimsa Ondřej 2006 K1 Boh 564,0 719,0 13 68 14:51:28
2. Verner David 2007 K2 AŠMB 543,0 715,0 13 78 18:01:55
3. Chára Jakub 2006 K1 Boh 484,0 514,0 11 46 09:56:31
4. Bojceňuk Jakub 2007 K2 PKHa 477,0 706,0 16 89 22:45:09
5. Novotný Adam 2007 K2 PKVM 471,0 488,0 10 53 11:45:00
6. Klobása Jan 2007 K2 KomBr 446,2 601,2 15 78 19:47:42
7. Šimsa Radek 2006 K1 Boh 444,0 460,0 10 46 10:02:39
8. Mífek Zdeněk 2007 K2 OSPHo 408,0 505,0 13 74 25:06:27
9. Pavlíček Filip 2007 K2 SOPKo 374,8 386,8 9 48 11:57:03
10. Bouzek Pavel 2006 K1 USK 290,0 290,0 3 20 04:05:39
11. Rak Adam 2007 K2 SkpKB 259,0 259,0 5 28 06:46:33
12. Veselský Vojtěch 2006 K1 NePK 246,0 246,0 6 35 10:08:35
13. Němec Daniel 2006 K1 USK 217,0 217,0 4 18 03:51:12
14. Fussek Daniel 2006 K1 PKHa 216,4 240,9 11 35 10:07:30
15. Eybl Václav 2006 K1 Boh 196,0 196,0 5 23 05:21:02
16. Mikayelyan David 2007 K2 DuP 192,0 192,0 6 31 08:07:06
17. Beck Jakub 2007 K2 PKPří 176,5 176,5 9 29 07:38:47
18. Gemov Vít 2006 K1 SlPl 154,0 154,0 4 16 03:53:21
19. Vrána Robin 2007 K2 PKHa 126,5 126,5 7 21 06:36:42
20. Pekař Adam 2007 K2 AŠMB 126,0 126,0 3 15 03:47:41
21. Brůna Jan 2006 K1 PLČB 125,0 125,0 5 17 04:19:15
22. Smažík Tobiáš 2007 K2 PLČB 120,0 120,0 6 21 05:31:54
23. Chlupáček Matěj 2006 K1 SpTřb 105,0 105,0 3 11 02:42:31
24. Zdvihal Jakub 2007 K2 USK 99,0 99,0 3 13 03:16:09
25. Hobza Vojtěch 2007 K2 Zlín 86,0 86,0 3 13 03:58:29
26. Janeček Marek 2007 K2 JiDo 79,0 79,0 3 13 03:29:30
27. Košťál Samuel 2006 K1 J&TBa 60,0 60,0 1 5 00:59:12
28. Ryšávka Jáchym 2007 K2 SVČBo 38,0 38,0 1 5 01:04:09
29. Zloský Adam 2006 K1 KPMěl 36,0 36,0 1 5 01:22:57
30. Růžička Jakub 2006 K1 SlPl 33,0 33,0 2 6 01:33:23
31. Pokorný Martin 2006 K1 KomBr 32,0 32,0 1 5 01:14:21
32. Matoušek Lukáš 2006 K1 SABR 20,5 20,5 2 6 01:59:42
33. Korčák Šimon 2006 K1 SlPl 20,0 20,0 1 3 00:43:55
34. Valouch Filip 2006 K1 PKZá 18,0 18,0 2 4 01:15:53
35. Bureš Jiří 2006 K1 Olymp 16,0 16,0 1 3 00:46:28
36. Horák Jakub 2007 K2 SlPl 15,0 15,0 1 3 00:50:26
36. Rjaško Štěpán 2006 K1 USK 15,0 15,0 1 3 00:46:32
36. Špaček Jakub 2007 K2 PKZá 15,0 15,0 2 4 01:20:46
39. Šindelář Dominik 2007 K2 Olymp 14,0 14,0 1 3 00:47:35
39. Suchý Dominik 2007 K2 SlPl 14,0 14,0 1 3 00:51:03
41. Denk Daniel 2006 K1 PKHa 13,5 13,5 2 4 01:17:01
42. Kindelmann Jan 2007 K2 SlPl 13,0 13,0 1 3 00:51:03
42. Štětina Jakub 2006 K1 Olymp 13,0 13,0 1 3 00:47:38
44. Moskaliev Erik 2007 K2 Olymp 12,0 12,0 1 3 00:48:57
45. Šťastný Jan 2007 K2 PKKu 10,0 10,0 1 1 00:12:53
46. Chramosta Lukáš 2006 K1 USK 8,0 8,0 1 3 00:49:32
46. Hončík Martin 2007 K2 LoBe 8,0 8,0 1 1 00:14:46
46. Reka Jan 2006 K1 PKKu 8,0 8,0 1 1 00:12:54
49. Klíma Aurelius Theodor 2007 K2 LoBe 6,0 6,0 1 1 00:14:48
50. Vejrážka Šimon 2006 K1 LoBe 5,0 5,0 1 1 00:16:19
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz