Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Kometa Brno A
[Benešová Alena, Zubalíková Lucie, Ingeduld Vít, Kozubek Matěj]
120
2. Bohemians Praha A
[Štěrbová Lenka, Pleskotová Julie, Straka Martin, Štěrba Vojislav]
100
3. Slávia VŠ Plzeň A
[Krček Jakub, Řezníčková Alena, Šebestová Lucie, Chocholatý Tomáš]
90
4. Kometa Brno B
[Kučera Štěpán, Hasilová Monika, Fraňková Clementina, Peciar Tomáš]
84
5. Plavecký klub Příbram A
[Červenková Kateřina, Červenková Denisa, Štajgr Milan, Reissmüller Tomáš]
80
6. PLAVÁNÍ České Budějovice A
[Smažík Matyáš, Veselá Barbora, Trnková Gabriela, Matoušek Marek]
76
7. Autoškoda Mladá Boleslav A
[Pekař Adam, Štěpánková Karolína, Flodrmanová Eliška, Verner David]
72
8. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
[Kyselová Michaela, Vintrová Zuzana, Škrkal Oto, Richter David]
70
9. Spartak Třebíč B
[Doležalová Lara, Cahová Kateřina, Caha Adam, Chlupáček Matěj]
68
10. Bohemians Praha C
[Šimsa Radek, Dvořáková Alžběta, Šimsa Ondřej, Svobodová Klára]
66
11. TJ Slezan Opava A
[Horáková Alžběta, Wolf Petr, Habrlant Petr, Machýčková Magdalena]
64
12. Neratovický plavecký klub C
[Pumannová Anna, Veselský Vojtěch, Doležalová Tereza, Sysel Marek]
62
13. FIDES Brno A
[Kočař Jakub, Hlavínová Jana, Slanina Michal, Okurková Magda]
60
14. Universita Brno A
[Veškrna Tomáš, Mašlaň Jiří, Gilíková Helena, Křesálková Hana]
58
15. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
[Dvořáček Tomáš, Holíková Tereza, Dvořáková Anna, Slezák Jakub]
56
16. Plavecký klub Havířov A
[Bojceňuk Jakub, Vrána Robin, Vavrdová Sofie Amélie, Fabíková Nela]
54
17. Sportovní oddíl plavání Kolín B
[Mach Daniel, Myšková Eliška, Novák Šimon, Bendová Kateřina]
52
18. I. plavecký klub otužilců Praha B
[Sláma Zdeněk, Landsmannová Šárka, Štědroň Libor, Johová Petra]
50
19. Bohemians Praha B
[Lajčuk Leonard, Eybl Václav, Ulipová Michaela, Zaňková Jolana]
48
20. Plavecký klub Havířov C
[Fussek Daniel, Blechová Anežka, Mitrengová Eliška, Kroupa Jan]
46
21. Plavecký klub Havířov B
[Peklanský Tomáš, Dian Karolina, Pensimus Matěj, Šidlová Anežka]
44
22. Plavecký Klub Příbram D
[Bálková Eliška, Furchová Lucie, Zikmund Jan, Svatoň Karel]
42
23. Plavecký Klub Havířov D
[Teslík David, Šidlová Zdeňka, Reisskup Barbara, Mik Pavel]
40
24. Oddíl Sportovního Plavání Hodonín E
[Mífek Zdeněk, Pinterová Ellen, Zaviačičová Soňa, Krásný Jakub]
39
25. Neratovický plavecký klub B
[Hrdinová Natálie, Svoboda Jan, Dolanská Johana, Obdržal Jaroslav]
38
26. Plavecký Klub Příbram C
[Karasová Karolína, Bajerová Adéla, Stočes Vojtěch, Kolka Václav]
37
27. Oddíl Sportovního Plavání Hodonín D
[Lechner Petr, Černá Viktorie, Benešová Adéla, Belka Matěj]
36
28. Jiskra Domažlice A
[Hojda Patrik, Strnadová Klára, Krumlová Adéla, Janeček Marek]
35
29. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
[Schimmerle Lenka, Zajden Martin, Mífková Zdeňka, Jedlička Marek]
34
30. Neratovický plavecký klub D
[Halász Michal, Lipenská Klára, Hrdinová Elen, Kramár Max]
33
31. Slávia VŠ Plzeň B
[Chocholatá Petra, Kocánek Tomáš, Kubešová Markéta, Fridrich Martin]
32
32. Bohemians Praha D
[Tikovský Dominik, Zámečníková Adéla, Štverák Jakub, Kalivodová Nikita]
31
33. Plavecký Klub Havířov E
[Denk Daniel, Kuligová Bára, Bojceňuk Michal, Čurajová Martina]
30
34. Neratovický Plavecký Klub E
[Hnátková Johana, Kalfiřtová Kateřina, Garay Šimon, Chytil Martin]
29
35. Neratovický plavecký klub A
[Lipenská Pavla, Bláhová Jana, Garay Peter, Verner Jan]
28
36. Oddíl Sportovního plavání Hodonín C
[Mífková Petra, Pintera Martin, Kratochvílová Eva, Dvořáček Pavel]
27
37. Sportovní oddíl plavání Kolín C
[Větrovský Matěj, Nováková Rozálie, Bendová Karolína, Čech Kryštof]
26
38. FIDES Brno C
[Hanuš Bedřich, Nowaková Lenka, Mihola Petr, Benešová Václava]
25
39. FIDES Brno B
[Marek Ivan, Mašová Jarmila, Marková Helena, Suchopa Radomír]
24
40. FIDES Brno D
[Hanáček Martin, Láníčková Ivona, Čáp Miloslav, Čápová Markéta]
23
41. I. plavecký klub otužilců Praha A
[Drážník Jiří, Klásková Iva, Hejkrlík Jiří, Čudanová Vlasta]
22
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2021 | bodovani.openwater.cz