Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Verner David 2007 A AŠMB 494,0 584,0 11 47 11:15:12
2. Bojceňuk Jakub 2007 A PKHa 373,2 447,2 12 50 12:34:00
3. Mach Daniel 2008 B SOPKo 365,8 451,8 13 53 13:27:35
4. Novotný Adam 2007 A PKVM 365,0 390,0 9 35 08:19:04
5. Winkler Tomáš 2008 B PKVM 312,4 359,4 12 45 11:40:15
6. Krásný Jakub 2008 B OSPHo 299,0 367,0 13 53 14:56:18
7. Klobása Jan 2007 A KomBr 287,0 318,0 11 40 10:26:26
8. Vondrák Viktor 2008 B SABR 269,6 290,6 10 42 12:07:38
9. Mífek Zdeněk 2007 A OSPHo 249,4 285,9 12 48 15:09:54
10. Pavlíček Filip 2007 A SOPKo 227,0 227,0 6 23 05:46:09
11. Větrovský Matěj 2008 B SOPKo 216,8 233,8 10 40 12:43:33
12. Janeček Marek 2007 A JiDo 197,0 197,0 4 16 03:58:36
13. Smažík Tobiáš 2007 A PLČB 168,0 168,0 6 22 05:37:06
14. Mikayelyan David 2007 A DuP 164,0 164,0 5 18 04:36:05
15. Ryšávka Jáchym 2007 A SVČBo 150,0 150,0 3 8 01:49:06
16. Halász Michal 2008 B NePK 138,0 138,0 8 22 06:24:20
17. Beck Jakub 2007 A PKPří 136,0 136,0 5 19 05:02:25
18. Kotlan Adam 2008 B SlPl 126,0 126,0 5 19 04:56:24
19. Vrána Robin 2007 A PKHa 124,2 124,2 5 19 05:23:36
20. Vaľko Jakub 2008 B NePK 113,6 113,6 7 20 07:21:25
21. Novák Matyáš 2008 B NePK 94,9 94,9 6 18 06:24:59
22. Ráliš Matěj 2008 B ZéHK 89,0 89,0 3 11 02:53:41
23. Chytil Jakub 2008 B NePK 77,0 77,0 6 15 06:12:59
24. Kramár Max 2008 B NePK 72,5 72,5 5 14 04:17:48
25. Schneiderka Samuel 2008 B Kopř 67,0 67,0 2 8 02:14:36
26. Kočí Jan 2008 B SOPKo 39,5 39,5 2 8 02:35:25
27. Dlohoška Jakub 2007 A DeNá 38,0 38,0 2 6 01:44:06
28. Štverák Jakub 2008 B Boh 34,0 34,0 4 7 01:56:10
29. Cedidla David 2007 A DeNá 32,0 32,0 2 6 01:44:23
30. Pekař Adam 2007 A AŠMB 25,0 25,0 1 3 00:40:51
31. Pavelka Matěj 2007 A DeNá 24,5 24,5 2 6 01:58:05
31. Garay Michal 2008 B NePK 24,5 24,5 3 7 02:20:50
33. Špaček Jakub 2007 A PKZá 21,6 21,6 3 5 01:38:01
34. Šťastný Jan 2007 A PKKu 10,0 10,0 1 1 00:13:36
35. Koutný Matěj 2007 A PKNJ 9,0 9,0 1 3 00:49:40
36. Rak Adam 2007 A SkpKB 8,0 8,0 1 1 00:13:48
36. Vítovec Radek 2008 B JiDo 8,0 8,0 1 3 01:10:18
36. Žaludek Martin 2008 B NePK 8,0 8,0 2 1 00:22:19
39. Trnka Aleš 2007 A SpTřb 7,5 7,5 1 3 00:57:50
40. Měšťan Matěj 2007 A PKKu 6,0 6,0 1 1 00:14:52
41. Kotinský Vít 2007 A PKKu 5,0 5,0 1 1 00:14:55
42. Švaňhal Adam 2007 A PKKu 4,5 4,5 1 1 00:15:04
43. Melichar Šimon 2008 B SkpKB 4,0 4,0 1 1 00:15:42
44. Žlůva Hynek 2007 A SkpKB 3,5 3,5 1 1 00:17:46
45. Žlůva Vojtěch 2007 A SkpKB 3,0 3,0 1 1 00:17:50
46. Peringer Jan 2008 B PŠRBr 2,8 2,8 1 1 00:17:58
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz