Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - kadeti

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Reissmüller Tomáš 2005 K1 PKPří 664,0 724,0 10 56 11:12:05
2. Borovka Denis 2005 K1 SABR 570,0 620,0 10 55 12:08:57
3. Tikovský Denis 2005 K1 Boh 520,0 610,0 10 60 13:20:31
4. Chára Jakub 2006 K2 Boh 479,0 586,0 11 63 14:39:47
5. Šimsa Radek 2006 K2 Boh 419,8 503,8 12 56 13:09:13
6. Šimsa Ondřej 2006 K2 Boh 391,0 442,0 10 53 12:48:07
7. Kvaček Tomáš 2005 K1 SOPKo 380,0 380,0 7 45 10:39:23
8. Veselský Vojtěch 2006 K2 NePK 348,6 387,6 10 53 14:25:20
9. Chlupáček Matěj 2006 K2 SpTřb 290,0 290,0 7 38 09:33:43
10. Eybl Václav 2006 K2 Boh 276,4 276,4 5 35 09:26:27
11. Břinčil Mirek 2006 K2 SOPKo 234,2 234,2 6 26 06:32:04
12. Brůna Jan 2006 K2 PLČB 224,0 224,0 6 24 05:29:56
13. Richter David 2005 K1 PKKBr 218,0 218,0 5 28 07:08:46
14. Pensimus Matěj 2005 K1 PKHa 206,8 210,8 9 29 08:57:55
15. Fussek Daniel 2006 K2 PKHa 205,7 211,7 9 31 08:48:52
16. Caha Adam 2005 K1 SpTřb 200,5 200,5 7 31 08:46:32
17. Lahoda David 2005 K1 Boh 183,0 183,0 6 24 05:29:59
18. Prokš Michal 2005 K1 SlOp 175,0 175,0 6 26 07:35:31
19. Vyhlídal Filip 2006 K2 SOPKo 159,0 159,0 4 18 04:22:55
20. Štajgr Milan 2005 K1 PKPří 133,0 133,0 4 18 04:36:57
21. Sysel Marek 2005 K1 NePK 111,0 111,0 4 14 03:59:53
22. Minář Josef 2005 K1 PKNJ 66,0 66,0 3 9 02:04:13
23. Vrzáček Matěj 2005 K1 DeNá 65,0 65,0 2 8 02:09:56
24. Táborský Matyáš 2005 K1 SKS 64,0 64,0 1 10 02:43:53
25. Tauchman Lukáš 2005 K1 PLČB 61,0 61,0 2 8 01:45:37
25. Vltavský Jakub 2006 K2 KPSOp 61,0 61,0 3 13 03:39:03
27. Vítek Jakub 2006 K2 PKKBr 49,0 49,0 2 8 01:57:40
28. Marek Kryštof 2006 K2 PKZá 48,0 48,0 3 7 01:58:36
29. Hamza Jan 2006 K2 SKS 47,0 47,0 2 8 02:04:00
30. Vokoun Roman 2005 K1 SOPKo 42,5 42,5 2 8 02:17:49
31. Matoušek Lukáš 2006 K2 SABR 39,0 39,0 4 7 02:22:32
32. Polák Michal 2006 K2 DeNá 38,0 38,0 2 6 01:50:18
33. Košťál Samuel 2006 K2 J&TBa 35,0 35,0 1 5 01:13:47
34. Moliš Martin 2006 K2 KomBr 34,0 34,0 1 5 01:14:31
35. Buček Ondřej 2005 K1 PŠRBr 31,0 31,0 1 5 01:17:34
36. Pokorný Martin 2006 K2 KomBr 30,0 30,0 1 5 01:22:12
37. Švestka Jan 2005 K1 PŠRBr 29,0 29,0 1 5 01:26:25
38. Brázda Marek 2006 K2 PKMo 27,0 27,0 1 5 01:18:27
39. Carda Jan 2005 K1 Boh 25,0 25,0 1 3 00:39:13
39. Jašek Tomáš 2006 K2 ASKBl 25,0 25,0 1 5 01:28:48
39. Pekař David 2005 K1 AŠMB 25,0 25,0 1 3 00:40:12
42. Moravec Tomáš 2005 K1 SlCho 20,0 20,0 1 3 00:40:04
42. Valouch Filip 2006 K2 PKZá 20,0 20,0 1 3 00:53:51
44. Sponner Adam 2005 K1 LoČT 18,0 18,0 1 3 00:53:52
45. Denk Daniel 2006 K2 PKHa 17,5 17,5 2 4 01:11:38
46. Pitaš Šimon 2006 K2 DeNá 17,0 17,0 1 3 00:55:15
46. Valenta Jan 2005 K1 SlCho 17,0 17,0 1 3 00:40:48
48. Smrček Josef 2005 K1 PKVM 11,0 11,0 1 3 00:45:12
49. Dvořák Maxim 2005 K1 SlCho 10,0 10,0 1 3 00:45:30
49. Plhal Dominik 2005 K1 LoBe 10,0 10,0 1 1 00:16:32
51. Reka Jan 2006 K2 PKKu 8,0 8,0 1 1 00:13:34
52. Hurych Adam 2006 K2 LoČT 6,0 6,0 1 1 00:19:27
53. Dvořáček František 2005 K1 OSPHo 5,0 5,0 1 1 00:27:27
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz