Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - Bohemians Praha

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro Boh Počet startů Počet km
1. Kozubek Matěj 1996 muž 1 350,0 1 739,0 264,0 15 112.9
2. Štěrbová Lenka 1994 MA 1 326,0 1 396,0 1 396,0 10 101.9
3. Pleskotová Julie 2002 sd 1 264,0 1 332,0 1 332,0 10 96.9
4. Straka Martin 2000 muž 1 206,0 1 395,8 1 395,8 12 111.9
5. Štěrba Vojislav 2001 sd 1 075,0 1 075,0 1 075,0 8 90
6. Lajčuk Leonard 2000 muž 944,6 990,8 990,8 9 100
7. Kysilka Josef 1971 ME 824,6 957,3 957,3 12 110
8. Ulipová Michaela 1997 žena 780,6 780,6 780,6 8 75
9. Seidlová Veronika 2005 K1 600,0 600,0 600,0 10 50
10. Tikovský Denis 2005 K1 520,0 610,0 610,0 10 60
11. Chára Jakub 2006 K2 479,0 586,0 586,0 11 63
12. Šimsa Radek 2006 K2 419,8 503,8 503,8 12 56
13. Táborský Radek 1971 ME 393,4 393,4 393,4 7 61.9
14. Šimsa Ondřej 2006 K2 391,0 442,0 442,0 10 53
15. Eybl Václav 2006 K2 276,4 276,4 276,4 5 35
16. Kalivodová Nikita 2007 A 230,6 248,7 248,7 10 40
17. Dvořáková Alžběta 1961 MG 203,0 203,0 203,0 5 30
18. Lahoda David 2005 K1 183,0 183,0 183,0 6 24
19. Chárová Lucie 2009 C 172,8 172,8 172,8 8 20
20. Augustová Kateřina 1971 ME 120,4 126,4 117,4 9 25.5
21. Svobodová Klára 2005 K1 102,0 102,0 102,0 6 16
22. Bohemians Praha A štafeta 100,0 100,0 100,0 1 5
23. Tikovský Dominik 2009 C 93,5 100,0 100,0 11 20
24. Srbová Radmila 1976 MD 75,7 75,7 75,7 7 19
25. Zaňková Jolana 2009 C 75,2 75,2 75,2 4 10
26. Novák Adam 2002 sd 70,6 70,6 70,6 2 8
27. Zámečník Matěj 2004 mld 67,4 67,4 67,4 3 13
28. Bohemians Praha C štafeta 66,0 66,0 66,0 1 5
29. Zámečníková Adéla 2007 A 62,6 62,6 62,6 3 9
30. Sýkorová Tereza Anna 2006 K2 60,0 60,0 60,0 2 5
31. Švehlová Kateřina 2003 mld 56,0 56,0 56,0 1 10
32. Boháč Patrik 2009 C 53,0 53,0 53,0 5 9
33. Bohemians Praha B štafeta 48,0 48,0 48,0 1 5
34. Srbová Helena 2007 A 45,5 45,5 45,5 4 14
35. Srb Štěpán 2004 mld 37,8 37,8 37,8 3 8
36. Hanzal Jan 1998 muž 36,0 36,0 36,0 1 3
37. Štverák Jakub 2008 B 34,0 34,0 34,0 4 7
38. Bohemians Praha D štafeta 31,0 31,0 31,0 1 5
39. Carda Jan 2005 K1 25,0 25,0 25,0 1 3
40. Nováková Soňa 2005 K1 23,0 23,0 23,0 2 4
41. Zápotocká Natálie 2007 A 16,0 16,0 16,0 1 3
42. Mazzia Stefano 1979 MD 15,6 15,6 15,6 1 3
43. Vojtková Adéla 2007 A 14,0 14,0 14,0 1 3
44. Svobodová Elen 2007 A 13,0 13,0 13,0 1 3
45. Svobodová Nikol 2007 A 12,0 12,0 12,0 1 3
46. Tomášek Petr 1985 MC 6,5 6,5 6,5 2 2
47. Srb Jan 1976 MD 2,4 2,4 2,4 1 1
48. Hájková Nikola 1988 MB 0,0 0,0 0,0 1 0
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro Boh Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz