Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - I. plavecký klub otužilců Praha

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
1. Dyková Kristýna 1987 MB 513,2 615,6 615,6 12 105
2. Brauner Michal 1985 MC 477,2 541,1 541,1 12 95
3. Valníček Jakub 1970 MF 442,8 526,9 504,5 15 103.5
4. Hudson Michael 1974 ME 418,0 450,3 450,3 11 91.9
5. Johová Petra 1974 ME 350,2 412,6 412,6 11 63
6. Čudanová Vlasta 1950 MJ 253,7 293,7 263,7 12 59.5
7. Hejkrlík Filip 1979 MD 220,8 234,5 234,5 11 59
8. Štengl Michal 1978 MD 196,2 196,2 196,2 4 38
9. Mak Chun Kong 1986 MB 196,1 196,1 196,1 5 38
10. Rozsíval Milan 1985 MC 195,4 218,4 218,4 12 55.9
11. Koubková Jana 1999 žena 189,0 189,0 189,0 3 30
12. Paseka Miloš 1971 ME 187,3 197,3 197,3 10 56
13. Tlamicha Zdeněk 1972 ME 173,6 173,6 173,6 3 35
14. Landsmannová Šárka 1975 ME 158,0 158,0 158,0 3 13
15. Kobrzek Filip 1979 MD 156,7 156,7 156,7 7 33
16. Procházková Zuzana 1992 MA 154,0 154,0 154,0 3 25
17. Kubiak Krzysztof 1989 MB 141,6 141,6 141,6 3 23
18. Zeman Jaroslav 1967 MF 140,1 140,1 140,1 8 40
19. Pinta Pavel 1956 MH 131,1 131,1 131,1 7 40
20. Kavan Matyáš 1973 ME 126,9 126,9 126,9 4 28
21. Labounek Tomáš 1981 MC 122,2 122,2 122,2 6 33
22. Kordylak Ireneusz 1976 MD 99,7 99,7 99,7 4 20
23. Sláma Zdeněk 1978 MD 86,1 86,1 86,1 3 15
24. Volf Martin 1974 ME 81,6 81,6 81,6 2 15
25. Zýková Dana 1958 MH 77,5 77,5 77,5 3 15
26. Martinec Zdeněk 1978 MD 75,0 75,0 75,0 3 18
27. Vítek Rostislav 1976 MD 74,4 74,4 74,4 1 10
28. Krupička Martin 1976 MD 73,2 73,2 73,2 4 20
29. Klásková Iva 1947 MJ 67,9 67,9 67,9 7 23
30. Václavek Mojmír 1964 MG 67,2 67,2 67,2 2 15
31. Teplý Ondřej 1978 MD 65,5 65,5 65,5 2 13
32. Pekárek Jaroslav 1976 MD 61,8 61,8 61,8 2 15
33. Žižka Jiří 1980 MD 54,8 54,8 54,8 5 21
34. I. plavecký klub otužilců Praha B štafeta 50,0 50,0 50,0 1 5
35. Kopecká Nikola 2001 sd 48,0 48,0 48,0 2 8
36. Drážník Jiří 1949 MJ 44,3 44,3 44,3 7 21
37. Vachtová Jitka 1975 ME 43,0 43,0 43,0 2 10
38. Nováková Pavlína 1996 žena 42,0 42,0 42,0 1 5
39. Peková Ilona 1975 ME 41,4 41,4 41,4 2 8
40. Vanický Aleš 1974 ME 39,4 39,4 39,4 3 13
41. Hodis Radek 1966 MF 36,8 36,8 36,8 3 13
42. Durkota Karel 1987 MB 35,0 35,0 35,0 2 10
43. Bienias Łukasz 1984 MC 34,0 34,0 34,0 2 5
44. Krchová Irena 1962 MG 33,7 33,7 33,7 4 12
45. Vatalová Jaroslava 1962 MG 33,6 33,6 33,6 3 8
46. Hujer Roman 1968 MF 33,0 33,0 33,0 4 12
47. Shatnyy Ivan 1986 MB 32,5 32,5 32,5 3 9
48. Štolle Filip 1974 ME 29,2 29,2 29,2 2 8
49. I. plavecký klub otužilců Praha A štafeta 22,0 22,0 22,0 1 5
50. Haan Richard 1949 MJ 15,4 15,4 15,4 1 5
51. Kosař František 1948 MJ 13,7 13,7 13,7 1 5
52. Štědroň Libor 1966 MF 11,6 11,6 11,6 2 4
53. Jícha Filip 2004 mld 11,2 11,2 11,2 1 5
54. Krupičková Jana 1976 MD 11,0 11,0 11,0 1 3
55. Ullwer Martin 1965 MG 10,0 10,0 10,0 1 3
56. Vavřík Jaroslav 1981 MC 6,8 6,8 6,8 2 4
57. Hejkrlík Jiří 1948 MJ 6,6 6,6 6,6 2 4
58. Krupičková Barbora 2009 C 4,7 4,7 4,7 2 2
59. Lichá Irena 1960 MH 3,5 3,5 3,5 1 1
60. Lichý Alexander 1960 MH 3,0 3,0 3,0 1 1
61. Jílek Ladislav 1978 MD 1,9 1,9 1,9 1 1.9
62. Černý Martin 1983 MC 0,0 0,0 0,0 1 0
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro I.PKO Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz