Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - Neratovický plavecký klub

Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro NePK Počet startů Počet km
1. Kotoučová Barbora 2004 mld 930,0 1 020,0 1 020,0 10 100
2. Pumannová Anna 2006 K2 466,0 630,4 630,4 15 72
3. Doležalová Tereza 2005 K1 367,0 367,0 367,0 8 48
4. Veselský Vojtěch 2006 K2 348,6 387,6 387,6 10 53
5. Lipenská Klára 2007 A 284,2 336,4 336,4 12 50
6. Hrdinová Natálie 2005 K1 222,6 222,6 222,6 6 35
7. Dolanská Johana 2004 mld 202,0 202,0 202,0 6 33
8. Lipenská Zuzana 2010 D 178,8 206,8 206,8 13 29
9. Chytilová Barbora 2005 K1 161,2 161,2 161,2 5 28
10. Lipenský Jiří 1978 MD 159,4 176,6 176,6 11 47
11. Hrdinová Elen 2007 A 154,0 154,0 154,0 5 23
12. Halász Michal 2008 B 138,0 138,0 138,0 8 22
13. Lhotková Lenka 1976 MD 120,1 120,1 120,1 8 26
14. Vaľko Jakub 2008 B 113,6 113,6 113,6 7 20
15. Hnátková Johana 2008 B 111,7 111,7 111,7 10 23
16. Sysel Marek 2005 K1 111,0 111,0 111,0 4 14
17. Garay Šimon 2009 C 105,2 105,2 105,2 6 14
18. Novák Matyáš 2008 B 94,9 94,9 94,9 6 18
19. Kottová Karolína 2008 B 90,8 90,8 90,8 6 19
20. Verner Jan 1972 ME 89,4 91,2 91,2 9 25
21. Novák Jiří 1969 MF 83,5 83,5 83,5 4 18
22. Doležalová Barbora 2010 D 81,0 81,0 81,0 6 14
23. Chytil Jakub 2008 B 77,0 77,0 77,0 6 15
24. Kramár Max 2008 B 72,5 72,5 72,5 5 14
25. Chytil Martin 2009 C 65,0 65,0 65,0 4 10
26. Žaludek Vladimír 1969 MF 64,6 64,6 64,6 5 15
27. Neratovický plavecký klub C štafeta 62,0 62,0 62,0 1 5
28. Kalfiřtová Kateřina 2007 A 51,5 51,5 51,5 3 11
29. Bláha Martin 2010 D 46,5 46,5 46,5 8 10
30. Obdržal Jaroslav 2003 mld 45,7 45,7 45,7 3 13
31. Bláhová Jana 1978 MD 45,5 45,5 45,5 5 7
32. Černohlávková Karolína 2007 A 41,5 41,5 41,5 4 10
33. Lipenská Pavla 1981 MC 39,2 39,2 39,2 6 10
34. Neratovický plavecký klub B štafeta 38,0 38,0 38,0 1 5
35. Neratovický plavecký klub D štafeta 33,0 33,0 33,0 1 5
36. Pumann Rudolf 2011 E 30,2 30,2 30,2 7 7
37. Neratovický Plavecký Klub E štafeta 29,0 29,0 29,0 1 5
38. Neratovický plavecký klub A štafeta 28,0 28,0 28,0 1 5
39. Garay Michal 2008 B 24,5 24,5 24,5 3 7
40. Svoboda Jan 2000 muž 16,2 16,2 16,2 2 4
41. Garay Peter 1975 ME 15,3 15,3 15,3 3 5
42. Pumann Rudolf 1965 MG 12,9 12,9 12,9 5 5
43. Boublíková Alena 1973 ME 11,5 11,5 11,5 4 4
44. Hudáková Zuzana 2007 A 11,0 11,0 11,0 2 2
45. Žaludek Martin 2008 B 8,0 8,0 8,0 2 1
46. Černý Radek 1984 MC 5,9 5,9 5,9 1 3
47. Juhás Radek 2006 K2 0,0 0,0 0,0 1 0
47. Neratovický plavecký klub F štafeta 0,0 0,0 0,0 1 5
47. Neratovický Plavecký Klub G štafeta 0,0 0,0 0,0 1 5
Pořadí Jméno Ročník Kategorie 8 nej závodů Celkem bodů Body pro NePK Počet startů Počet km
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz | www.cpdp.cz