Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - štafety

Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
1. Kometa Brno A
[Benešová Alena, Zubalíková Lucie, Kozubek Matěj, Ludvík David]
120
2. Bohemians Praha A
[Pleskotová Julie, Štěrbová Lenka, Straka Martin, Štěrba Vojislav]
100
3. Bohemians Praha B
[Bartošová Denisa, Targošová Anna Marie, Carda Jan, Neliba Tadeáš]
90
4. Klub plavecké školy Krokodýl Brno B
[Skalník Marek, Vintrová Zuzana, Svobodová Klára, Chobanian Danylo]
84
5. Bohemians Praha C
[Zámečníková Adéla, Svobodová Elen, Šimsa Radek, Šimsa Ondřej]
80
6. Univerzitní sportovní klub Praha A
[Švárová Nela, Němcová Lucie, Tikovský Denis, Němec Daniel]
76
7. Kometa Brno C
[Hasilová Monika, Kadlecová Rozálie, Klobása Jan, Rak Adam]
72
8. Kometa Brno B
[Netrefová Lucie, Netrefová Hana, Kamas Richard, Ingeduld Vít]
70
9. Kometa Brno D
[Procházková Leona, Poustecká Lucie, Reka Jan, Merhout Šimon]
68
10. Sportovní oddíl plavání Kolín A
[Myšková Eliška, Bendová Kateřina, Mach Daniel, Pavlíček Filip]
66
11. Autoškoda Mladá Boleslav A
[Brejcha Bruno, Flodrmanová Eliška, Hradská Kateřina, Pekař Adam]
64
12. Plavecký klub Havířov A
[Bojceňuk Jakub, Peklanský Tomáš, Šidlová Anežka, Fabíková Nela]
62
13. Klub plavecké školy Krokodýl Brno A
[Vašata Michal, Marinčová Kristýna, Svobodová Karolína, Halva Marek]
60
14. Bohemians Praha D
[Lajčuk Leonard, Svobodová Nikol, Eybl Václav, Kalivodová Nikita]
58
15. Lokomotiva Trutnov A
[Havlík Matěj, Netík Lukáš, Šlechtová Martina, Mačková Adéla]
56
16. Kometa Brno E
[Melichar Šimon, Čížková Dominika, Černá Viktorie, Řiháček Adam]
54
17. Policejní sportovní klub OLYMP Praha A
[Bureš Jiří, Dolejšová Sára, Čermáková Tereza, Štětina Jakub]
52
18. Neratovický plavecký klub A
[Kotoučová Barbora, Veselský Vojtěch, Halász Michal, Lipenská Klára]
50
19. Plavecký klub Příbram A
[Hrašková Markéta, Smetanková Linda, Berka Vojtěch, Berka Jiří]
48
20. Oddíl sportovního plavání Hodonín B
[Zaviačičová Soňa, Mífek Zdeněk, Krásný Jakub, Pinterová Ellen]
46
21. Jihlavský plavecký klub AXIS A
[Kohoutová Amálie, Trněný Matyáš, Zapoměl Rostislav, Trněná Jasmína]
44
22. Univerzita Brno A
[Grošek Luboš, Mašlaň Jiří, Křesálková Hana, Mrůzková Pavlína]
42
23. SC Plavecký areál Pardubice A
[Řezníčková Jana, Hromadníková Kateřina, Gobernac Karel, Matěna Petr]
40
24. Oddíl sportovního plavání Hodonín A
[Slezák Jakub, Mífek Štěpán, Vlasáková Karolína, Dvořáková Anna]
39
25. FIDES Brno A
[Slanina Michal, Berounský Jaromír, Berounská Natálie, Okurková Magda]
38
26. Plavecký klub Havířov B
[Válek David, Fussek Daniel, Mitrengová Eliška, Čurajová Martina]
37
27. Neratovický plavecký klub C
[Hrdinová Natálie, Černý Radek, Hnátková Johana, Verner Jan]
36
28. Sportovní oddíl plavání Kolín B
[Bendová Karolína, Jurčíková Kamila, Petránek Josef, Novák Šimon]
35
29. Plavecký Klub Havířov D
[Reisskup Barbara, Teslík David, Šidlová Zdeňka, Mik Pavel]
34
30. Sportovní oddíl plavání Kolín C
[Kavřík Adam, Nováková Rozálie, Petránková Anna, Lhotka Michal]
33
31. Oddíl Sportovního plavání Hodonín C
[Jedlička Marek, Mífková Zdeňka, Schimmerle Lenka, Belka Matěj]
32
32. Oddíl Sportovního Plavání Hodonín D
[Dvořáček Pavel, Benešová Adéla, Dvořáček Tomáš, Králíková Alžběta]
31
33. Klub plavecké školy Krokodýl Brno C
[Krkoška Lukáš, Vafková Nikola, Richtr Šimon, Fraňková Evelina]
30
34. Oddíl Sportovního Plavání Hodonín E
[Pintera Martin, Navrátilová Anastázie, Obadalová Barbora, Průžek Richard]
29
35. Plavecký klub Havířov C
[Mik Daniel, Urbánek Petr, Kurjanová Petra, Šidlová Marie]
28
36. Neratovický plavecký klub B
[Lipenská Zuzana, Doležalová Barbora, Pumann Rudolf, Tichý Šimon]
27
37. Swim Academy BoRa A
[Mikayelyan David, Švejkovský Jakub, Polecová Sabina, Palečková Barbora]
26
38. FIDES Brno B
[Suchopa Radomír, Mihola Petr, Láníčková Ivona, Matuštíková Jana]
25
39. FIDES Brno C
[Zezula František, Marek Ivan, Mašová Jarmila, Benešová Václava]
24
40. FIDES Brno D
[Nowaková Lenka, Pavézková Helena, Stejskal Ladislav, Váně Jan]
23
Pořadí Klub (složení štafet / týmů) Počet bodů
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz