Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - ženy

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Štěrbová Lenka 1994 MA Boh 1 222,0 1 222,0 8 76 16:37:37
2. Soukupová Pavlína 2000 žena SlPl 1 084,0 1 154,0 11 96 23:19:17
3. Mašková Justýna 2005 mld PKVM 961,0 991,0 9 93 22:48:35
4. Pumannová Anna 2006 mld NePK 895,0 1 018,0 11 100 23:59:03
5. Kadlecová Rozálie 2006 mld KomBr 821,6 821,6 9 85 21:54:02
6. Pospíšilová Zuzana 2006 mld PKVM 811,0 811,0 7 80 20:16:48
7. Vintrová Zuzana 2005 mld PKKBr 776,0 814,0 9 90 24:24:58
8. Holíková Tereza 2006 mld OSPHo 774,2 910,6 13 114 31:02:32
9. Zubalíková Lucie 2002 žena KomBr 764,0 764,0 8 60 12:33:08
10. Šebestová Lucie 2001 žena SlPl 736,0 736,0 8 60 13:25:40
11. Hrušková Anna 2006 mld LoBe / SABR 732,0 772,0 9 95.6 26:51:59
12. Pleskotová Julie 2002 žena Boh 700,0 700,0 4 45 10:00:22
13. Seidlová Miriam 2003 sd SKS 682,0 682,0 6 75 20:04:53
14. Brýdlová Nikola 2004 sd PKVM 672,2 672,2 7 75 20:27:54
15. Rálišová Veronika 2005 mld ZéHK 671,0 671,0 7 75 19:44:11
16. Doležalová Sára 2003 sd JPK / SpTřb 632,0 632,0 5 50 12:03:21
17. Hasilová Monika 2004 sd KomBr 610,4 610,4 8 60 14:18:07
18. Dyková Kristýna 1987 MC I.PKO 566,0 566,0 7 74.5 23:15:35
19. Víchová Tereza 2005 mld SCPAP 557,0 557,0 9 65 18:48:29
20. Šidlová Anežka 2005 mld PKHa 527,2 527,2 7 69 20:58:27
21. Čížková Dominika 2004 sd KomBr 478,0 478,0 4 50 14:19:39
22. Hlavínová Jana 1986 MC PKKBr 434,0 441,0 9 69.5 23:27:59
23. Řezníčková Alena 2003 sd SlPl 433,2 433,2 6 45 11:07:07
24. Mífková Zdeňka 1978 MD OSPHo 423,8 488,2 12 84 31:31:30
25. Řezníčková Jana 1974 ME SCPAP 413,4 421,8 10 70.5 24:23:18
26. Bálková Eliška 2003 sd PKPří 411,8 411,8 7 61 17:33:08
27. Benešová Alena 1998 žena KomBr 400,0 400,0 3 20 04:04:57
28. Bálková Kateřina 2006 mld PKPří 386,2 386,2 8 56 15:30:20
29. Procházková Pavlína 1964 MG SpHoř 364,0 369,6 10 62.5 21:16:29
30. Kundrátová Eliška 2005 mld Zlín 328,0 328,0 6 40 10:34:36
31. Trněná Kateřina 1978 MD JPK / SpTřb 315,8 325,8 9 50.1 16:15:59
32. Bartošová Denisa 2005 mld Boh 288,0 288,0 3 20 04:26:51
33. Dvořáková Anna 2004 sd OSPHo 273,0 273,0 7 44 14:21:19
34. Hromadníková Kateřina 1997 MA SCPAP 267,0 270,4 9 34.5 09:52:46
35. Seidlová Martina 2003 sd SKS 240,0 240,0 5 30 08:40:10
36. Pavlíková Kateřina 1980 MD FiBr 237,6 237,6 6 40 16:38:19
37. Palečková Barbora 1982 MD SABR 233,4 233,4 8 40.6 17:29:50
38. Landsmannová Šárka 1975 ME I.PKO 221,2 221,2 6 20 04:49:23
39. Svobodová Klára 2006 mld PKKBr 214,0 214,0 4 21 04:56:02
40. Horáková Alžběta 2001 žena USK 199,6 199,6 4 30 08:23:28
41. Mitrengová Eliška 2004 sd PKHa 190,9 190,9 7 35 11:30:31
42. Doležalová Tereza 2005 mld NePK 187,0 187,0 3 20 05:20:39
42. Poustecká Lucie 2004 sd KomBr 187,0 187,0 4 25 06:33:29
44. Maršíková Karolína 2005 mld ŽrNP 182,0 182,0 3 15.6 03:33:55
45. Kopáčová Marie 2005 mld PKPar 180,0 180,0 3 13 02:53:05
46. Kazíková Sandra 1976 ME PLPř 179,6 179,6 3 18 04:34:03
47. Doležalová Lara 2006 mld SpTřb 175,4 175,4 4 20 05:05:37
48. Berounská Natálie 1996 MA FiBr 170,8 170,8 5 30 09:49:27
49. Zimová Sabina 2006 mld SCHK 165,0 165,0 3 18 04:17:02
50. Gilíková Helena 1972 MF UnBr 159,0 159,0 3 20 05:40:12
51. Reisskup Barbara 1971 MF PKHa 156,7 156,7 7 25 08:11:06
52. Láníčková Ivona 1966 MG FiBr 153,5 153,5 7 33 13:55:07
53. Okurková Magda 1991 MB FiBr 148,0 148,0 3 20 05:54:56
54. Chocholatá Petra 1977 ME SlPl 136,8 136,8 5 21 05:51:03
55. Machýčková Magdalena 2002 žena USK 124,2 124,2 3 20 05:42:00
56. Kohoutová Natálie 2006 mld JPK 121,8 121,8 3 15 03:50:14
57. Bischofová Terezie 2006 mld LoTr 120,0 120,0 2 10 02:17:10
58. Johová Petra 1974 ME I.PKO 119,0 119,0 5 19 05:47:34
59. Venturová Daniela 2005 mld USK 118,0 118,0 3 13 03:28:20
60. Marková Helena 1963 MG Haná 110,0 110,0 5 23 10:29:45
61. Ondrušová Marie 1983 MC OSPHo 108,6 108,6 8 26.5 10:07:14
62. Augustová Kateřina 1971 MF Boh 108,0 108,0 5 19.5 05:45:34
63. Spurná Karolína 2003 sd TJHod 105,0 105,0 4 18 05:43:09
64. Benešová Adéla 2001 žena OSPHo 104,0 104,0 3 20 06:50:45
65. Kakosová Aneta 2006 mld JPK 102,0 102,0 2 15 04:14:51
66. Švrčková Libuše 1956 MI OPpČB 100,0 100,0 5 23 11:01:18
67. Benešová Václava 1967 MG FiBr 98,2 98,2 5 23 08:43:01
68. Vlasáková Karolína 2006 mld OSPHo 96,6 96,6 5 15 04:08:05
69. Marciánová Hana 2003 sd KomBr 96,0 96,0 3 13 03:13:20
70. Sodomková Klára 2006 mld USK 88,4 88,4 2 10 02:34:37
71. Marinčová Kristýna 2004 sd PKKBr 86,8 86,8 5 17 05:05:33
72. Procházková Leona 2006 mld KomBr 84,0 84,0 2 10 02:28:51
73. Horáčková Veronika 1980 MD Haná 81,0 81,0 3 15 07:16:33
74. Procházková Zuzana 1992 MB I.PKO 78,0 78,0 3 13 04:17:24
75. Černá Viktorie 2006 mld KomBr 75,0 75,0 2 8 01:55:06
76. Šidlová Zdeňka 1964 MG PKHa 74,0 74,0 5 17 05:49:36
77. Netrefová Hana 1974 ME KomBr 72,0 72,0 2 8 01:53:07
78. Čurajová Martina 2005 mld PKHa 71,3 71,3 6 16.9 05:32:52
79. Schimmerle Lenka 1980 MD OSPHo 70,1 70,1 6 18.5 06:40:50
80. Kotoučová Barbora 2004 sd NePK 68,0 68,0 2 8 01:55:31
80. Křesálková Hana 1977 ME UnBr 68,0 68,0 2 6 01:43:56
82. Mrůzková Pavlína 1970 MF UnBr 67,8 67,8 5 17 05:26:48
83. Šidlová Marie 1994 MA PKHa 63,2 63,2 3 14 06:02:42
84. Targošová Anna Marie 2005 mld Boh 62,0 62,0 1 5 01:07:55
85. Mašová Jarmila 1959 MH FiBr 55,3 55,3 6 17 07:27:51
86. Pechová Markéta 1979 MD PKLbc 54,2 54,2 5 15 04:58:59
87. Čápová Markéta 1976 ME OPpČB 52,7 52,7 4 16 06:12:59
88. Bláhová Jana 1978 MD NePK 52,2 52,2 3 9 02:27:00
89. Surová Marika 2002 žena KomBr 50,0 50,0 1 5 01:13:24
90. Hrdinová Natálie 2005 mld NePK 45,0 45,0 2 8 02:10:46
91. Čudanová Vlasta 1950 MJ I.PKO 43,0 43,0 3 8 04:05:12
92. Matýšková Hana 1964 MG FiBr 40,0 40,0 2 10 04:24:08
93. Macková Adéla 2006 mld PKLil 39,4 39,4 2 6 01:47:36
94. Dardová Nikola 2006 mld SpHoř 39,0 39,0 2 6 01:33:24
95. Chytilová Barbora 2005 mld NePK 38,0 38,0 1 5 01:16:49
96. Srbová Radmila 1976 ME Boh 36,7 36,7 3 9 03:32:40
97. Mrůzková Martina 1989 MB TJKr 36,4 36,4 2 6 01:36:48
98. Chetoshnikova Katerina 1999 žena PLAF / nereg 36,0 36,0 2 10 02:59:40
99. Ferrara Ida 2005 mld SCPAP 34,0 34,0 1 5 01:15:01
100. Hrubá Kateřina 1999 žena USK 33,6 33,6 1 5 01:28:50
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz