Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - starší žačky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Trněná Jasmína 2010 B JPK / SpTřb 353,0 353,0 8 34.6 09:23:47
2. Weisser Karolína 2009 A Boh 335,0 335,0 8 30 08:00:43
3. Šlechtová Martina 2009 A LoTr 330,0 330,0 7 26.6 06:19:34
4. Mačková Adéla 2009 A LoTr 282,0 282,0 4 20.6 05:05:45
5. Navrátilová Anastázie 2010 B OSPHo 273,0 319,0 11 41 13:05:47
6. Umlaufová Tereza 2009 A LoTr 249,0 249,0 3 15 03:49:43
7. Lipenská Zuzana 2010 B NePK 237,0 237,0 6 26 07:41:39
8. Obadalová Barbora 2009 A OSPHo 211,0 221,0 9 33 10:48:15
9. Zimová Kateřina 2009 A SCHK 210,0 210,0 3 13 03:09:00
10. Hrašková Markéta 2009 A PKPří 204,0 204,0 5 19 05:28:38
11. Baierová Eliška 2009 A SlOp 176,0 176,0 5 19 06:17:27
12. Kohoutová Amálie 2009 A JPK 168,0 168,0 3 15 04:04:42
13. Doležalová Barbora 2010 B NePK 148,0 148,0 4 16 05:11:53
14. Frýdek Nela 2009 B OSPHo 129,0 129,0 4 16 05:14:24
15. Smetanková Linda 2010 B PKPří 127,0 127,0 4 14 04:09:34
16. Vafková Nikola 2010 B PKKBr 126,0 126,0 5 19 06:40:41
17. Škábová Markéta 2009 A USK 99,0 99,0 2 8 02:05:52
18. Tománková Kateřina 2009 A OSPHo 87,0 87,0 4 14 05:10:03
19. Svobodová Matylda 2010 B PKKBr 78,0 78,0 3 11 03:48:37
20. Fraňková Evelina 2009 A PKKBr 76,0 76,0 1 5 01:24:34
21. Šindelářová Barbora 2009 A PKPří 57,0 57,0 2 8 02:15:06
22. Hylenová Barbora 2009 A LoTr 45,0 45,0 2 6.7 01:47:17
23. Šimková Klára 2009 A OSPHo 44,5 44,5 5 8 02:42:18
24. Ptáčková Karla 2009 A KPSRa 42,0 42,0 1 5.6 01:39:34
25. Voborníková Eliška 2009 A LoTr 30,0 30,0 1 3.7 00:53:13
25. Švárová Aneta 2010 B USK 30,0 30,0 2 4 01:01:02
27. Bezpalcová Iveta 2009 A TJKt 25,0 25,0 1 3 00:46:40
28. Landauerová Veronika 2010 B PKPří 24,5 24,5 3 5 01:28:33
29. Roubíčková Ema 2010 B USK 16,0 16,0 1 3 00:50:06
30. Bláhová Zuzana 2009 A USK 14,0 14,0 1 3 00:50:54
30. Jedličková Elen 2010 B OSPHo 14,0 14,0 2 4 01:27:18
32. Srbová Mia 2010 B NepP 13,5 13,5 2 4 01:19:46
33. Kuleshova Darina 2009 A USK 12,0 12,0 1 3 00:56:02
34. Křepelková Natálie 2009 A KomBr 10,0 10,0 1 1 00:15:22
34. Vaňková Nikola 2010 B OSPHo 10,0 10,0 2 2 00:42:54
36. Šťastná Tereza 2010 B PKKu 8,0 8,0 1 1 00:15:25
37. Švandová Nikola 2009 A KomBr 5,0 5,0 1 1 00:16:01
38. Hončíková Tereza 2010 B LoBe 4,0 4,0 1 1 00:17:18
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz