Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - kadetky

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Trněná Leontýna 2007 K1 JPK / SpTřb 740,0 885,0 11 68.6 15:17:50
2. Fabíková Nela 2007 K1 PKHa 600,0 775,0 13 74.6 17:27:40
3. Netrefová Lucie 2008 K2 KomBr / PŠRBr 570,0 615,0 9 60 13:59:59
4. Zaviačičová Soňa 2008 K2 OSPHo 485,0 563,0 10 65.6 16:43:26
5. Pinterová Ellen 2008 K2 OSPHo 443,0 508,0 10 58 14:34:37
6. Kalivodová Nikita 2007 K1 Boh 392,0 392,0 8 53 14:25:05
7. Lipenská Klára 2007 K1 NePK 351,0 367,0 9 46 12:16:29
8. Bajerová Adéla 2008 K2 PKPří 331,0 331,0 8 44 12:09:03
9. Šaňková Adéla 2008 K2 OSPHo 321,0 375,5 12 62 22:30:21
10. Králíková Alžběta 2008 K2 OSPHo 315,0 329,0 12 52 17:07:25
11. Davidová Marie Magdalena 2007 K1 SpTřb 312,0 312,0 7 36 09:14:12
12. Petránková Anna 2007 K1 SOPKo 296,5 296,5 7 43 12:09:40
13. Bendová Kateřina 2007 K1 SOPKo 271,0 271,0 7 32 08:15:37
14. Vodáková Tereza 2007 K1 OSPHo 265,0 276,5 10 47 17:43:25
15. Svobodová Elen 2007 K1 Boh 248,0 248,0 6 26 06:28:28
16. Myšková Eliška 2008 K2 SOPKo 246,0 246,0 5 28 07:29:35
17. Švárová Nela 2007 K1 USK 224,0 224,0 3 13 02:52:28
18. Stehlíková Lenka 2007 K1 PKPří 197,0 197,0 4 25 06:40:28
19. Zámečníková Adéla 2007 K1 Boh 186,0 186,0 3 13 03:00:44
20. Kuzmová Natálie 2007 K1 SpTřb 172,0 172,0 4 25 08:17:32
21. Čermáková Tereza 2007 K1 Olymp 142,0 142,0 2 10 02:23:03
22. Hudáková Zuzana 2007 K1 NePK 136,0 136,0 7 24 08:32:57
23. Dvořáková Pavlína 2008 K2 PKSvi 122,0 122,0 2 10 02:29:56
24. Tučková Tereza 2007 K1 PLČB 118,0 118,0 2 8 01:48:41
25. Hnátková Johana 2008 K2 NePK 114,0 114,0 3 13 03:34:04
26. Pleskotová Karolína 2007 K1 PKHK 112,0 112,0 3 9 02:04:46
27. Hrdinová Elen 2007 K1 NePK 108,0 108,0 3 13 03:35:03
27. Mašková Alexandra 2008 K2 PKKu 108,0 108,0 3 13 03:32:55
27. Svobodová Nikol 2007 K1 Boh 108,0 108,0 3 13 03:24:00
30. Dvořáčková Gábina 2008 K2 SCPAP 107,5 107,5 5 19 05:49:15
31. Pavlištíková Ema 2008 K2 PLAF 69,0 69,0 4 11 03:38:10
32. Heroutová Natálie 2007 K1 JPK 40,0 40,0 1 5 01:16:01
33. Flodrmanová Eliška 2007 K1 AŠMB 36,0 36,0 1 5 01:22:09
34. Svobodová Karolína 2008 K2 PKKBr 35,0 35,0 2 4 00:58:44
35. Kalfiřtová Kateřina 2007 K1 NePK 26,0 26,0 5 5 01:30:25
36. Tomková Kateřina 2007 K1 PLAF 25,0 25,0 1 3 00:43:03
36. Zápecová Tereza 2008 K2 TJHod 25,0 25,0 1 3 01:16:13
36. Zítková Barbora 2008 K2 LoBe 25,0 25,0 2 4 01:06:38
39. Salajková Mariana 2007 K1 NePK 22,0 22,0 3 5 01:37:22
40. Srbová Helena 2007 K1 Boh 20,5 20,5 2 4 01:24:36
41. Němcová Lucie 2008 K2 USK 18,0 18,0 2 4 01:06:04
42. Kožená Adriana 2008 K2 USK 15,0 15,0 1 3 00:46:37
43. Chlaňová Karolína 2008 K2 USK 11,0 11,0 1 3 00:50:58
44. Dandová Barbora 2008 K2 SkASC 8,5 8,5 1 3 00:53:00
45. Bártová Sabina 2007 K1 PKSvi 8,0 8,0 1 1 00:15:31
46. Holešovská Amálie Anna 2007 K1 PKKBr 6,0 6,0 1 1 00:16:25
47. Halvová Veronika 2008 K2 PKKBr 4,5 4,5 1 1 00:19:23
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz