Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Havlík Matěj 2009 A LoTr 435,0 435,0 6 28.6 06:34:20
2. Hruška Štěpán 2010 B LoBe / SABR 342,0 342,0 8 34 09:00:52
3. Řiháček Adam 2009 A KomBr / SkpKB 340,0 340,0 5 23 05:31:42
4. Netík Lukáš 2009 A LoTr 316,0 316,0 6 26.6 06:47:13
5. Mífek Štěpán 2010 B OSPHo 312,0 351,0 10 38 10:58:52
6. Novák Šimon 2009 A SOPKo 261,0 261,0 5 23 05:57:03
7. Tikovský Dominik 2009 A USK 245,0 245,0 6 26 07:04:17
8. Raus Michal 2010 B KomBr / SkpKB 222,0 222,0 6 26 07:35:09
9. Krkoška Lukáš 2009 A PKKBr 197,0 197,0 7 21 06:11:51
10. Trněný Matyáš 2010 B JPK / SpTřb 165,0 165,0 10 21.6 06:17:59
11. Richtr Šimon 2010 B PKKBr 164,0 164,0 6 22 08:45:31
12. Švejkovský Jakub 2009 A SABR 145,0 145,0 4 15.6 05:03:30
13. Pilát Václav 2009 A Olymp 144,0 144,0 2 10 02:36:38
14. Kolka Václav 2009 A PKPří 136,5 136,5 3 11 02:44:39
15. Dudáček Tadeáš Darek 2009 A USK 135,0 135,0 3 13 03:12:32
16. Boháč Patrik 2009 A Boh 124,0 124,0 2 10 02:38:18
17. Berka Vojtěch 2009 A PKPří 110,0 110,0 2 8 02:03:03
18. Berka Jiří 2009 A PKPří 105,0 105,0 3 9 02:12:47
19. Garay Šimon 2009 A NePK 94,0 94,0 2 8 02:03:02
20. Petránek Josef 2010 B SOPKo 84,0 84,0 5 11 03:30:13
21. Kondrát Daniel 2009 A JPK 44,0 44,0 2 8 02:30:34
22. Mach Tomáš 2010 B SOPKo 27,3 27,3 4 8 02:30:52
23. Bláha Martin 2010 B NePK 26,0 26,0 2 4 01:17:01
24. Zapoměl Rostislav 2009 A JPK 25,0 25,0 2 4 01:00:50
25. Suchý Marek 2010 B SOPKo 18,0 18,0 1 3 01:03:09
26. Tichý Šimon 2010 B NePK 15,0 15,0 4 4 01:23:06
27. Černohous Ondřej 2009 A USK 14,0 14,0 1 3 00:49:23
27. Hruška Štěpán 2009 A ŽrNP 14,0 14,0 1 1.9 00:23:39
29. Soukup Daniel 2009 A MoP 12,0 12,0 1 3 00:53:18
30. Hynek Oliver 2009 A SkpKB 10,0 10,0 1 1 00:13:55
31. Hranec Matyáš 2010 B TJKr 9,5 9,5 1 3 00:57:59
32. Gregr Lukáš 2009 A KomBr 8,0 8,0 1 1 00:13:56
32. Novák Vojta 2010 B USK 8,0 8,0 1 3 01:04:04
32. Vnuková Anna 2009 A ESAHK 8,0 8,0 1 1 00:15:03
35. Dolejš Albert 2009 A Olymp 6,0 6,0 1 1 00:14:52
36. Musil Matěj 2010 B PKKu 5,0 5,0 1 1 00:16:19
36. Zámečník Ondřej 2010 B Boh 5,0 5,0 1 1 00:15:16
38. Hřebíček Filip 2009 A LoBe 4,0 4,0 1 1 00:15:55
38. Maloch Šimon 2010 B SkpKB 4,0 4,0 1 1 00:16:44
40. Kácal Ivan 2009 A PKKBr 3,5 3,5 1 1 00:16:50
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz