Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - starší žáci

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Havlík Matěj 2009 A LoTr 614,0 639,0 9 43.6 10:08:36.2
2. Řiháček Adam 2009 A KomBr / SkpKB 505,0 505,0 8 38 08:58:07.9
3. Novák Šimon 2009 A SOPKo 464,0 484,0 9 43 10:50:03.2
4. Netík Lukáš 2009 A LoTr 441,4 501,4 10 46.6 12:15:28.8
5. Hruška Štěpán 2010 B LoBe / SABR 424,0 526,0 12 54 14:07:50.8
6. Kolka Václav 2009 A PKPří 372,8 377,3 9 35 08:37:02.4
7. Raus Michal 2010 B KomBr / SkpKB 362,2 409,2 12 49 13:46:14.3
8. Mífek Štěpán 2010 B OSPHo 351,0 481,0 14 56 16:37:52.8
9. Krkoška Lukáš 2009 A PKKBr 289,8 302,8 10 34 10:19:58.3
10. Tikovský Dominik 2009 A USK 245,0 245,0 6 26 07:04:18.9
11. Garay Šimon 2009 A NePK 223,0 223,0 6 24 06:36:08.0
12. Richtr Šimon 2010 B PKKBr 211,3 211,3 8 30 11:38:00.2
13. Trněný Matyáš 2010 B JPK / SpTřb 193,0 207,0 14 28.6 08:35:10.0
14. Švejkovský Jakub 2009 A SABR 157,0 157,0 5 18.6 06:09:04.8
15. Pilát Václav 2009 A Olymp 144,0 144,0 2 10 02:36:38.7
16. Berka Vojtěch 2009 A PKPří 138,0 138,0 4 12 03:01:16.4
17. Dudáček Tadeáš Darek 2009 A USK 135,0 135,0 3 13 03:12:33.7
18. Berka Jiří 2009 A PKPří 128,0 128,0 5 13 03:17:30.4
19. Boháč Patrik 2009 A Boh 124,0 124,0 2 10 02:38:18.4
20. Kondrát Daniel 2009 A JPK 109,0 109,0 4 16 05:07:47.1
21. Bláha Martin 2010 B NePK 95,0 95,0 5 15 04:45:51.7
21. Petránek Josef 2010 B SOPKo 95,0 95,0 7 14 04:40:23.6
23. Nový Adam 2010 B ESAHK 86,2 86,2 2 10 02:57:14.6
24. Mach Tomáš 2010 B SOPKo 82,9 82,9 6 16 05:02:19.4
25. Kertész Filip 2009 A ESAHK 82,4 82,4 3 11 03:40:54.4
26. Frenzel Jan 2010 B SlOp 81,6 81,6 3 11 03:11:05.6
27. Dzivý Jakub 2009 A PKVM 72,0 72,0 2 8 01:53:11.0
28. Jahn Jakub 2010 B NePK 61,2 61,2 3 11 03:49:17.3
29. Afandi Teymur 2009 A PKVM 60,0 60,0 2 8 02:02:44.6
30. Soukup Daniel 2009 A MoP 55,0 55,0 3 9 02:35:45.2
31. Zapoměl Rostislav 2009 A JPK 45,0 45,0 3 7 01:48:20.2
32. Suchý Marek 2010 B SOPKo 43,0 43,0 3 9 03:10:03.3
33. Gross David 2010 B SOPKo 38,0 38,0 1 5 01:44:14.3
34. Hrdlička Jakub 2010 B SpTřb 36,0 36,0 1 5 01:54:51.1
35. Válek Tomáš 2009 A SCPAP 30,0 30,0 1 3 00:55:09.8
36. Kejval Tomáš 2009 A ŽĎÁR 15,0 15,0 1 3 00:55:58.4
36. Tichý Šimon 2010 B NePK 15,0 15,0 4 4 01:23:07.1
38. Bambousek Jakub 2009 A PKPří 14,0 14,0 1 3 00:57:22.9
38. Černohous Ondřej 2009 A USK 14,0 14,0 1 3 00:49:23.6
38. Hruška Štěpán 2009 A ŽrNP 14,0 14,0 1 1.9 00:23:39.2
41. Starý Prokop 2010 B PKPří 13,0 13,0 1 3 01:00:08.2
42. Prokeš Jakub 2009 A KIN 12,0 12,0 1 3 01:00:08.4
43. Hynek Oliver 2009 A SkpKB 10,0 10,0 1 1 00:13:55.4
44. Hranec Matyáš 2010 B TJKr 9,5 9,5 1 3 00:57:59.3
45. Gregr Lukáš 2009 A KomBr 8,0 8,0 1 1 00:13:56.2
45. Novák Vojta 2010 B USK 8,0 8,0 1 3 01:04:04.5
47. Dolejš Albert 2009 A Olymp 6,0 6,0 1 1 00:14:52.5
48. Musil Matěj 2010 B PKKu 5,0 5,0 1 1 00:16:19.6
48. Zámečník Ondřej 2010 B Boh 5,0 5,0 1 1 00:15:16.8
50. Hřebíček Filip 2009 A LoBe 4,5 4,5 1 1 00:15:55.0
51. Maloch Šimon 2010 B SkpKB 4,0 4,0 1 1 00:16:44.3
52. Kácal Ivan 2009 A PKKBr 3,5 3,5 1 1 00:16:50.7
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz