Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 MA KomBr 1 304,0 1 424,0 10 100.6 20:16:21.6
2. Štěrba Vojislav 2001 muž Boh 1 260,0 1 528,8 13 116 23:52:14.8
3. Borovka Denis 2005 mld SABR 1 206,0 1 724,0 17 156.6 33:07:20.2
4. Neliba Tadeáš 2003 sd Boh 1 051,0 1 545,6 17 143 30:24:51.9
5. Halva Marek 2004 sd PKKBr 970,6 1 312,7 17 146 35:18:53.9
6. Skalník Marek 2003 sd PKKBr 918,4 1 330,4 17 146 34:00:14.6
7. Peklanský Tomáš 2004 sd PKHa 869,8 1 129,1 16 131 34:24:54.1
8. Matoušek Marek 2003 sd PLČB 804,0 804,0 9 65 13:31:48.6
9. Pavlištík Petr 1977 ME PLAF 732,0 766,8 11 95.5 26:14:42.7
10. Šimsa Ondřej 2006 mld Boh 726,8 771,6 11 75 17:29:07.8
11. Rucký Aleš 1971 MF SCPAP 713,6 759,6 11 97 26:36:40.8
12. Zach Ondřej 1997 MA PLČB 632,0 632,0 6 40 07:37:29.1
13. Válek David 2003 sd PKHa 602,0 759,0 14 109 29:11:51.1
14. Slezák Jakub 2003 sd OSPHo 593,4 878,8 15 110 27:18:03.6
15. Tikovský Denis 2005 mld USK 574,0 657,6 11 75 16:47:47.7
16. Škrkal Oto 1979 MD PKKBr 571,0 825,1 17 129.5 36:31:38.7
17. Vašata Michal 2002 muž PKKBr 559,4 559,4 7 60 12:59:53.5
18. Ludvík David 2002 muž KomBr 534,0 534,0 6 45 09:26:54.6
19. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 527,4 669,5 15 105.5 31:08:31.7
20. Matěna Petr 1962 MH SCPAP 509,0 605,8 13 78.5 20:18:06.8
21. Straka Martin 2000 muž Boh 505,0 505,0 6 40 07:53:34.3
22. Micka Jan 1995 MA USK 504,0 504,0 5 30 05:44:29.5
23. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 498,6 608,0 14 109 36:19:50.4
24. Kysilka Josef 1971 MF Boh 468,6 485,6 10 63 15:53:29.5
25. Šimsa Radek 2006 mld Boh 466,0 491,0 14 48 10:04:04.4
26. Gobernac Karel 1973 ME SCPAP 439,0 439,0 8 63 16:09:31.5
27. Táborský Matyáš 2005 mld SKS 432,8 481,8 13 62 15:44:23.3
28. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 429,2 526,2 12 49.5 11:09:04.6
29. Belka Matěj 1996 MA OSPHo 420,4 501,2 11 73 20:55:19.5
30. Táborský Radek 1971 MF Boh 418,4 483,2 12 79 22:30:44.6
31. Slanina Michal 1990 MB FiBr 405,4 405,4 6 65 18:13:19.5
32. Mik Pavel 1971 MF PKHa 404,8 406,8 9 62 17:35:57.3
33. Teslík David 1969 MF PKHa 394,3 431,3 11 74 21:13:02.1
34. Carda Jan 2005 mld Boh 390,0 390,0 5 30 05:56:59.3
35. Němec Daniel 2006 mld USK 382,2 382,2 6 33 06:32:11.9
36. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 378,0 382,5 10 68.5 20:20:22.2
37. Mífek Miroslav 1977 ME OSPHo 370,8 515,8 18 104 42:05:27.7
38. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 363,6 363,6 7 65 23:04:40.8
39. Pintera Martin 1976 ME OSPHo 361,4 474,5 16 92.5 32:28:34.8
40. Veselský Vojtěch 2006 mld NePK 356,4 449,4 14 60 15:33:00.2
41. Beneš Jiří 1988 MB SCPAP 356,2 438,2 12 49.5 12:17:21.7
42. Chobanian Danylo 2004 sd PKKBr 352,4 352,4 4 30 05:50:45.9
43. Dvořáček Tomáš 2002 muž OSPHo 345,7 393,6 12 73 23:19:15.2
44. Fussek Daniel 2006 mld PKHa 332,4 371,4 11 53 14:48:34.9
45. Mik Daniel 1997 MA PKHa 312,1 314,7 9 48 13:24:11.8
46. Kačerovský Jakub 2001 muž USK 305,2 305,2 5 30 06:18:37.1
47. Bojceňuk Michal 1973 ME PKHa 302,5 391,9 16 87 40:11:12.6
48. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 287,6 287,6 8 41.5 11:37:04.2
49. Chocholatý Tomáš 2004 sd SlPl 285,0 285,0 3 20 03:44:25.4
50. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 274,4 274,4 5 25 05:04:29.8
51. Prokš Michal 2005 mld SlOp 246,6 246,6 6 40 11:19:33.5
52. Kroupa Jan 2002 muž PKHa 238,7 288,5 12 50 14:01:12.6
53. Smažík Matyáš 2003 sd PLČB 232,0 232,0 6 25 05:47:11.1
54. Královský Vojtěch 1992 MB SpTřb 205,9 289,4 18 66.2 25:40:02.4
55. Bouzek Pavel 2006 mld SlPl 196,0 196,0 2 15 02:53:53.4
56. Polanský Jiří 1978 MD USK 187,8 187,8 6 20 04:45:29.9
57. Lajčuk Leonard 2000 muž Boh 182,4 182,4 3 20 04:47:28.6
58. Bartoš Tomáš 2005 mld SOPKo 181,4 181,4 4 20 04:25:38.1
59. Rjaško Štěpán 2006 mld USK 170,0 170,0 3 13 02:30:18.6
60. Zeman Jaroslav 1967 MG I.PKO 164,7 183,2 11 47 19:31:24.5
60. Záruba Ondřej 1986 MC SlCho 164,7 181,2 12 38 12:23:25.5
62. Lechner Petr 1984 MC OSPHo 159,2 159,2 6 29.5 09:51:57.4
63. Spurný Robert 1973 ME TJHod 155,4 155,4 5 35 14:52:28.2
64. Knotek Jan 1996 MA SCPAP 147,5 150,6 10 37.5 13:23:48.7
65. Lipenský Jiří 1978 MD NePK 146,8 146,8 6 23 08:02:03.1
66. Pinta Pavel 1956 MI I.PKO 142,6 148,4 10 41 23:50:23.6
67. Gemov Vít 2006 mld SlPl 142,0 142,0 3 20 04:33:51.0
68. Berounský Jaromír 1970 MF FiBr 138,4 138,4 5 28 09:04:45.5
69. Vymazal Michal 1957 MI UnBr 134,8 134,8 5 23 07:19:15.2
70. Kahánek Stanislav 1981 MD ČOUPr 129,4 129,4 4 21 06:20:37.2
71. Labounek Tomáš 1981 MD I.PKO 128,0 128,0 7 29 12:27:53.5
72. Vandrovec Aleš 1970 MF UnOl 127,1 127,1 4 25 09:51:44.3
73. Suchopa Radomír 1956 MI FiBr 127,0 127,0 7 28 10:37:04.1
74. Juna Michal 2001 muž TJKr 122,0 122,0 3 20 04:54:55.5
75. Juška Jiří 1970 MF SCPAP 120,2 120,2 8 30.5 09:43:48.7
76. Smažík Michal 1975 ME PLČB 120,0 120,0 5 21 05:26:40.8
77. Brejcha Bruno 2006 mld AŠMB 112,0 112,0 3 13 02:56:04.8
78. Vaněk Michal 1979 MD OSPHo 111,0 111,0 5 23 09:32:24.2
79. Chára Jakub 2006 mld Boh 106,0 106,0 1 10 02:08:27.9
80. Jurica Josef 1998 muž SCPAP 104,5 104,5 4 18 05:10:36.2
81. Mašlaň Jiří 1983 MC UnBr 103,4 103,4 3 15 03:51:58.7
81. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 103,4 103,4 7 15 04:01:35.2
83. Merhout Šimon 2004 sd KomBr 103,2 103,2 2 10 02:17:09.1
84. Knotek Josef 2001 muž SCPAP 101,6 101,6 8 27.5 09:16:32.6
85. Stejskal Ladislav 1962 MH FiBr 101,0 101,0 5 25 10:24:29.3
86. Srb Pavel 1980 MD Boh 97,7 97,7 4 14 03:48:12.7
87. Mrůzek Michael 1967 MG TJKr 97,0 97,0 2 15 03:44:21.4
88. Wolf Petr 1970 MF SlOp 96,6 96,6 3 15 04:34:38.1
89. Vltavský Jakub 2006 mld KPSOp 96,5 96,5 4 18 04:49:52.9
90. Mihola Petr 1961 MH FiBr 91,2 91,2 4 20 08:14:12.8
91. Jeřábek Michal 1978 MD Boh 87,8 87,8 5 19 07:27:30.9
92. Slavjanský Filip 1979 MD I.PKO 86,3 86,3 5 19 05:38:10.3
93. Prokop Jan 1970 MF BiJa 86,0 86,0 4 16 04:34:56.4
94. Švejkovský Jan 1970 MF SABR 85,7 85,7 5 21.7 09:03:33.1
95. Feda Roman 1964 MG SABR 85,4 85,4 6 26 12:38:01.1
96. Peciar Tomáš 2002 muž KomBr 84,0 84,0 1 5 00:59:49.8
97. Provázek Hanuš 1992 MB JPK 83,3 83,3 5 19 05:45:42.5
98. Švanda Luboš 1972 MF UnBr 82,5 82,5 6 14 03:50:59.3
99. Černý Radek 1984 MC NePK 80,6 80,6 3 15 04:10:35.7
100. Kamas Richard 1968 MF KomBr 79,0 79,0 2 15 04:10:50.9
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz