Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - muži

Pořadí plavců: od 1. do 100. 1 2 3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Kozubek Matěj 1996 MA KomBr 1 254,0 1 314,0 9 90.6 18:11:23
2. Štěrba Vojislav 2001 muž Boh 1 170,0 1 296,8 11 96 19:57:32
3. Borovka Denis 2005 mld SABR 1 102,0 1 274,0 13 111.6 23:21:08
4. Neliba Tadeáš 2003 sd Boh 1 023,0 1 237,6 12 115 24:34:31
5. Halva Marek 2004 sd PKKBr 860,6 946,3 12 101 24:37:07
6. Peklanský Tomáš 2004 sd PKHa 792,0 866,7 12 96 25:18:18
7. Skalník Marek 2003 sd PKKBr 782,4 916,4 12 96 22:31:17
8. Matoušek Marek 2003 sd PLČB 756,0 756,0 8 60 12:28:39
9. Rucký Aleš 1971 MF SCPAP 611,8 611,8 7 73 20:12:21
10. Šimsa Ondřej 2006 mld Boh 574,8 574,8 7 55 13:17:00
11. Zach Ondřej 1997 MA PLČB 560,0 560,0 5 35 06:39:46
12. Ludvík David 2002 muž KomBr 534,0 534,0 6 45 09:26:53
13. Slezák Jakub 2003 sd OSPHo 530,2 563,2 9 70 17:12:59
14. Pavlištík Petr 1977 ME PLAF 527,8 527,8 8 60.5 16:43:28
15. Tikovský Denis 2005 mld USK 524,6 524,6 9 60 13:18:42
16. Straka Martin 2000 muž Boh 505,0 505,0 6 40 07:53:32
17. Válek David 2003 sd PKHa 473,8 497,8 10 69 18:36:48
18. Matěna Petr 1962 MH SCPAP 470,0 470,0 8 59.5 15:41:51
19. Škrkal Oto 1979 MD PKKBr 459,8 534,1 12 84.5 23:54:09
20. Jedlička Marek 1978 MD OSPHo 448,1 475,3 11 75.5 22:13:30
21. Dvořáček Pavel 1974 ME OSPHo 429,8 447,3 10 81 26:55:58
22. Němec Daniel 2006 mld USK 382,2 382,2 6 33 06:32:08
23. Mik Pavel 1971 MF PKHa 365,5 365,5 8 57 16:20:59
24. Valníček Jakub 1970 MF I.PKO 363,4 363,4 7 65 23:04:37
25. Micka Jan 1995 MA USK 360,0 360,0 3 20 03:53:56
26. Chobanian Danylo 2004 sd PKKBr 352,4 352,4 4 30 05:50:44
27. Brauner Michal 1985 MC I.PKO 348,0 349,4 9 63.5 18:57:10
28. Teslík David 1969 MF PKHa 342,6 342,6 8 61 17:49:32
29. Belka Matěj 1996 MA OSPHo 330,0 330,0 7 50 14:11:09
30. Kačerovský Jakub 2001 muž USK 305,2 305,2 5 30 06:18:34
31. Mífek Miroslav 1977 ME OSPHo 304,4 329,4 12 69 28:18:21
32. Táborský Matyáš 2005 mld SKS 301,2 301,2 7 40 10:31:56
33. Pintera Martin 1976 ME OSPHo 301,1 314,1 11 64.5 22:58:46
34. Veselský Vojtěch 2006 mld NePK 288,8 288,8 9 40 10:24:40
35. Chocholatý Tomáš 2004 sd SlPl 285,0 285,0 3 20 03:44:24
36. Grošek Luboš 1980 MD UnBr 283,0 283,0 7 24.5 05:35:04
37. Fussek Daniel 2006 mld PKHa 281,6 281,6 7 41 11:22:20
38. Dvořáček Tomáš 2002 muž OSPHo 281,2 281,2 9 53 17:15:31
39. Kysilka Josef 1971 MF Boh 271,0 271,0 5 35 08:46:05
40. Beneš Jiří 1988 MB SCPAP 270,2 270,2 8 29.5 07:24:52
41. Carda Jan 2005 mld Boh 260,0 260,0 3 20 04:01:51
42. Slanina Michal 1990 MB FiBr 249,8 249,8 4 40 11:22:04
43. Bojceňuk Michal 1973 ME PKHa 242,3 247,3 10 57 26:41:24
44. Mik Daniel 1997 MA PKHa 238,9 238,9 7 38 10:56:56
45. Táborský Radek 1971 MF Boh 229,4 229,4 5 38 10:28:30
46. Vašata Michal 2002 muž PKKBr 224,0 224,0 3 20 04:21:30
47. Gobernac Karel 1973 ME SCPAP 221,6 221,6 5 33 08:43:54
48. Smažík Matyáš 2003 sd PLČB 212,0 212,0 5 22 05:09:38
49. Mrůzek Alexander 1965 MG UnBr 210,0 210,0 6 31.5 08:44:33
50. Šimsa Radek 2006 mld Boh 207,0 207,0 8 20 04:17:54
51. Prokš Michal 2005 mld SlOp 197,2 197,2 5 35 10:07:34
52. Bouzek Pavel 2006 mld SlPl 196,0 196,0 2 15 02:53:53
53. Lajčuk Leonard 2000 muž Boh 182,0 182,0 3 20 04:47:27
54. Rjaško Štěpán 2006 mld USK 170,0 170,0 3 13 02:30:17
55. Ingeduld Vít 1994 MA KomBr 164,0 164,0 3 15 03:00:29
56. Polanský Jiří 1978 MD USK 157,8 157,8 5 17 03:54:37
57. Královský Vojtěch 1992 MB SpTřb 153,1 171,8 12 43.2 16:21:29
58. Kroupa Jan 2002 muž PKHa 151,3 151,3 8 30 08:40:59
59. Gemov Vít 2006 mld SlPl 142,0 142,0 3 20 04:33:50
60. Spurný Robert 1973 ME TJHod 138,6 138,6 4 30 12:54:48
61. Berounský Jaromír 1970 MF FiBr 138,4 138,4 5 28 09:04:44
62. Kahánek Stanislav 1981 MD ČOUPr 129,4 129,4 4 21 06:20:35
63. Lechner Petr 1984 MC OSPHo 128,2 128,2 5 24.5 08:15:14
64. Vandrovec Aleš 1970 MF UnOl 127,1 127,1 4 25 09:51:43
65. Suchopa Radomír 1956 MI FiBr 127,0 127,0 7 28 10:37:02
66. Zeman Jaroslav 1967 MG I.PKO 115,9 115,9 8 32 13:25:32
67. Brejcha Bruno 2006 mld AŠMB 112,0 112,0 3 13 02:56:04
68. Chára Jakub 2006 mld Boh 106,0 106,0 1 10 02:08:27
69. Smažík Michal 1975 ME PLČB 105,0 105,0 4 18 04:43:26
70. Mašlaň Jiří 1983 MC UnBr 103,4 103,4 3 15 03:51:57
71. Merhout Šimon 2004 sd KomBr 103,2 103,2 2 10 02:17:08
71. Svatoň Karel 1990 MB PKPří 103,2 103,2 7 15 04:01:32
73. Mrůzek Michael 1967 MG TJKr 97,0 97,0 2 15 03:44:20
74. Vltavský Jakub 2006 mld KPSOp 95,7 95,7 4 18 04:49:51
75. Knotek Jan 1996 MA SCPAP 92,7 92,7 6 23.5 08:34:57
76. Mihola Petr 1961 MH FiBr 91,2 91,2 4 20 08:14:10
77. Pinta Pavel 1956 MI I.PKO 89,3 89,3 7 26 15:17:27
78. Prokop Jan 1970 MF BiJa 86,0 86,0 4 16 04:34:54
79. Bartoš Tomáš 2005 mld SOPKo 85,4 85,4 2 10 02:10:49
80. Peciar Tomáš 2002 muž KomBr 84,0 84,0 1 5 00:59:49
81. Stejskal Ladislav 1962 MH FiBr 79,4 79,4 4 20 08:33:15
82. Kamas Richard 1968 MF KomBr 79,0 79,0 2 15 04:10:50
83. Marek Ivan 1955 MI FiBr 78,8 78,8 6 23 11:18:44
84. Švejkovský Jan 1970 MF SABR 77,2 77,2 4 18.7 07:34:10
85. Kocánek Tomáš 1970 MF SlPl 75,6 75,6 5 21 07:14:48
86. Zezula František 1965 MG FiBr 74,6 74,6 5 23 09:47:36
87. Kadlec Šimon 2006 mld USK 73,4 73,4 2 8 01:46:35
88. Reka Jan 2006 mld KomBr 73,0 73,0 2 8 01:48:34
89. Tauchman Lukáš 2005 mld SlPl 72,0 72,0 1 10 02:10:22
90. Juška Jiří 1970 MF SCPAP 71,6 71,6 6 20.5 06:38:23
91. Švára Milan 1979 MD USK 70,8 70,8 2 10 02:32:27
92. Feda Roman 1964 MG SABR 66,9 66,9 5 21 10:09:18
93. Lipenský Jiří 1978 MD NePK 66,0 66,0 3 10 03:35:04
94. Wolf Petr 1970 MF SlOp 64,6 64,6 2 10 03:11:49
95. Mitrenga Rostislav 1970 MF FiBr 62,0 62,0 1 10 03:08:44
96. Knotek Josef 2001 muž SCPAP 61,4 61,4 5 18.5 06:24:08
97. Záruba Ondřej 1986 MC SlCho 59,5 59,5 7 17 05:37:18
98. Richter David 2005 mld PKKBr 59,0 59,0 2 6 01:26:18
99. Široký Václav 2000 muž KomBr 58,8 58,8 1 5 01:08:48
100. Pekárek Jaroslav 1976 ME I.PKO 58,0 58,0 1 10 03:10:59
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz