Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - kadeti

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Verner David 2007 K1 AŠMB 670,0 730,0 9 60 13:08:44
2. Rak Adam 2007 K1 KomBr 630,0 630,0 9 50 10:59:58
3. Bojceňuk Jakub 2007 K1 PKHa 531,0 725,0 14 79.6 18:47:19
4. Klobása Jan 2007 K1 KomBr 504,0 504,0 9 50 11:31:36
5. Krásný Jakub 2008 K2 OSPHo 458,0 550,0 12 69 18:44:17
6. Mífek Zdeněk 2007 K1 OSPHo 409,0 456,0 11 64 19:37:24
7. Winkler Tomáš 2008 K2 PKVM 385,0 385,0 6 33 07:22:23
8. Mach Daniel 2008 K2 SOPKo 304,0 304,0 6 33 08:05:56
9. Zdvihal Jakub 2007 K1 USK 247,0 247,0 5 21 04:38:00
10. Pavlíček Filip 2007 K1 SOPKo 230,0 230,0 3 20 04:49:46
11. Smažík Tobiáš 2007 K1 PLČB 211,0 211,0 6 21 04:57:01
12. Štverák Jakub 2008 K2 Boh 180,0 180,0 3 13 02:54:21
13. Beck Jakub 2007 K1 PKPří 172,0 172,0 4 23 06:34:08
14. Kotlan Adam 2008 K2 SlPl 130,0 130,0 2 10 02:24:17
15. Vondrák Viktor 2008 K2 SABR 122,0 122,0 2 15.6 03:54:27
16. Morávek Petr 2007 K1 USK 114,0 114,0 3 13 02:40:40
17. Větrovský Matěj 2008 K2 SOPKo 112,0 112,0 3 15 04:56:11
18. Mikayelyan David 2007 K1 SABR 105,0 105,0 2 10.6 02:42:29
19. Žilka Albert 2007 K1 PoPro 93,0 93,0 3 13 03:16:26
20. Melichar Šimon 2008 K2 KomBr 86,0 86,0 2 8 02:10:31
21. Procházka Matyáš 2007 K1 SOPKo 68,0 68,0 4 11 02:47:54
22. Halász Michal 2008 K2 NePK 48,0 48,0 1 5 01:33:32
23. Kolář Matyáš 2008 K2 JPK 46,0 46,0 2 8 02:03:25
24. Pekař Adam 2007 K1 AŠMB 45,0 45,0 1 5 01:06:49
25. Macek Jakub 2007 K1 PKLil 43,0 43,0 2 6 01:32:05
26. Smetana Jakub 2007 K1 PKLil 35,0 35,0 2 6 01:32:58
27. Čech Martin 2007 K1 SKPNy 33,0 33,0 2 4 00:58:44
28. Jandík Šimon 2007 K1 PKLil 20,0 20,0 1 3 00:49:12
28. Klíma Aurelius Theodor 2007 K1 LoBe 20,0 20,0 1 3 00:45:17
30. Drahoš Lukáš 2007 K1 PKLil 16,0 16,0 1 3 00:43:54
31. Rajs Josef 2007 K1 KPSRa 14,0 14,0 1 1.9 00:38:08
32. Novák Jakub 2008 K2 USK 12,0 12,0 1 3 00:46:40
33. Hončík Martin 2007 K1 LoBe 10,0 10,0 1 1 00:13:02
33. Šťastný Jan 2007 K1 PKKu 10,0 10,0 1 1 00:13:13
33. Švagr Šimon 2008 K2 PLČB 10,0 10,0 1 3 00:49:23
36. Jargaš Jaromír 2008 K2 TJKr 9,5 9,5 1 3 00:50:04
37. Hlaváček Matyáš 2008 K2 JPK 8,5 8,5 1 3 00:56:46
38. Peringer Jan 2008 K2 PKKu 8,0 8,0 1 1 00:16:16
38. Vašmucius Richard 2008 K2 TJKt 8,0 8,0 1 3 00:59:42
40. Cihlář Vít 2008 K2 LoBe 6,0 6,0 1 1 00:14:29
40. Vítek Petr 2007 K1 SlOp 6,0 6,0 1 1 00:17:49
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: O pohár starostky Černá v Pošumaví
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz