Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2022 - kadeti

Pořadí plavců: od 1. do 100.
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
1. Verner David 2007 K1 AŠMB 744,0 924,0 11 75 16:16:45.8
2. Rak Adam 2007 K1 KomBr 630,0 630,0 9 50 11:00:00.8
3. Bojceňuk Jakub 2007 K1 PKHa 589,8 1 111,8 25 125.6 29:37:51.4
4. Klobása Jan 2007 K1 KomBr 562,0 697,0 13 75 16:58:14.8
5. Winkler Tomáš 2008 K2 PKVM 560,0 635,0 10 53 11:48:38.6
6. Krásný Jakub 2008 K2 OSPHo 498,6 750,6 16 94 25:12:27.3
7. Mach Daniel 2008 K2 SOPKo 455,4 509,4 10 53 12:32:27.0
8. Mífek Zdeněk 2007 K1 OSPHo 447,0 648,0 16 90 27:40:23.8
9. Pavlíček Filip 2007 K1 SOPKo 346,0 346,0 5 30 06:55:25.6
10. Zdvihal Jakub 2007 K1 USK 247,0 247,0 5 21 04:38:03.2
11. Smažík Tobiáš 2007 K1 PLČB 236,0 236,0 7 24 05:39:40.6
12. Větrovský Matěj 2008 K2 SOPKo 232,4 232,4 6 30 08:54:12.5
13. Beck Jakub 2007 K1 PKPří 222,0 222,0 6 29 08:03:38.5
14. Kotlan Adam 2008 K2 SlPl 213,0 213,0 4 20 05:02:03.1
15. Štverák Jakub 2008 K2 Boh 180,0 180,0 3 13 02:54:22.6
16. Vondrák Viktor 2008 K2 SABR 158,0 158,0 3 20.6 05:09:49.3
17. Žilka Albert 2007 K1 PoPro 153,0 153,0 5 19 04:50:53.6
18. Macek Jakub 2007 K1 PKLil 137,0 137,0 4 16 03:53:22.6
19. Kolář Matyáš 2008 K2 JPK 128,0 128,0 4 18 04:40:56.5
20. Morávek Petr 2007 K1 USK 114,0 114,0 3 13 02:40:40.9
21. Procházka Matyáš 2007 K1 SOPKo 108,0 108,0 5 16 03:56:40.8
22. Mikayelyan David 2007 K1 SABR 105,0 105,0 2 10.6 02:42:30.2
23. Jandík Šimon 2007 K1 PKLil 104,8 104,8 3 13 03:18:35.1
24. Jandík Matyáš 2007 K1 PKLil 103,2 103,2 2 10 02:15:26.3
25. Melichar Šimon 2008 K2 KomBr 86,0 86,0 2 8 02:10:31.7
26. Albert Miroslav 2008 K2 NePK 85,0 85,0 3 11 03:55:39.2
27. Smetana Jakub 2007 K1 PKLil 81,2 81,2 3 11 02:44:29.8
28. Halász Michal 2008 K2 NePK 48,0 48,0 1 5 01:33:32.1
29. Pekař Adam 2007 K1 AŠMB 45,0 45,0 1 5 01:06:49.9
30. Doležel Jan Benedikt 2007 K1 JPK 42,0 42,0 1 5 01:24:59.8
31. Čech Martin 2007 K1 SKPNy 33,0 33,0 2 4 00:58:45.3
32. Tichý Ondřej 2007 K1 PLAF 30,0 30,0 1 3 00:53:12.1
32. Švagr Šimon 2008 K2 PLČB 30,0 30,0 2 6 01:33:49.1
34. Horák Daniel 2008 K2 PLAF 25,0 25,0 1 3 00:53:46.7
35. Klíma Aurelius Theodor 2007 K1 LoBe 20,0 20,0 1 3 00:45:17.4
35. Ráliš Matěj 2008 K2 ZéHK 20,0 20,0 1 3 00:53:50.4
37. Hlaváč Jakub 2007 K1 KoKa 18,0 18,0 1 3 00:55:59.5
37. Novák Václav 2007 K1 PLČB 18,0 18,0 1 3 00:48:10.9
39. Drahoš Lukáš 2007 K1 PKLil 16,0 16,0 1 3 00:43:54.9
40. Rajs Josef 2007 K1 KPSRa 14,0 14,0 1 1.9 00:38:08.7
41. Novák Jakub 2008 K2 USK 12,0 12,0 1 3 00:46:40.4
42. Hončík Martin 2007 K1 LoBe 10,0 10,0 1 1 00:13:02.0
42. Kvíd Matyáš 2008 K2 PKChK 10,0 10,0 1 1 00:18:09.8
42. Šťastný Jan 2007 K1 PKKu 10,0 10,0 1 1 00:13:13.7
45. Jargaš Jaromír 2008 K2 TJKr 9,5 9,5 2 8 02:00:17.3
46. Hlaváček Matyáš 2008 K2 JPK 8,5 8,5 1 3 00:56:46.6
47. Peringer Jan 2008 K2 PKKu 8,0 8,0 1 1 00:16:16.7
47. Vašmucius Richard 2008 K2 TJKt 8,0 8,0 1 3 00:59:42.3
49. Cihlář Vít 2008 K2 LoBe 6,0 6,0 1 1 00:14:29.2
49. Pecina Patrik 2007 K1 SCPAP 6,0 6,0 1 1 00:18:26.3
49. Solfronk Matyáš 2007 K1 PLČB 6,0 6,0 1 1 00:16:24.8
49. Vítek Petr 2007 K1 SlOp 6,0 6,0 1 1 00:17:49.2
53. Suchý Miloslav 2008 K2 PLČB 5,0 5,0 1 1 00:17:33.1
53. Svoboda Martin 2007 K1 SCPAP 5,0 5,0 1 1 00:19:12.9
55. Hanzal Eduard 2008 K2 PLČB 4,5 4,5 1 1 00:18:29.5
55. Odvárka Šimon 2008 K2 SCPAP 4,5 4,5 1 1 00:20:56.3
57. Šejnoha Josef 2008 K2 PKChK 4,0 4,0 1 1 00:22:19.4
58. Puš Dominik 2008 K2 PKChK 3,5 3,5 1 1 00:22:54.2
59. Bláha Petr 2007 K1 PKVM 3,0 3,0 1 1 00:29:11.3
Pořadí Jméno Ročník Kategorie Klub 8 nej závodů Celkem bodů Počet startů Počet km Celkový čas
Poslední aktualizace: Cena Krnovska (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2022 | bodovani.openwater.cz