Bodování Českého poháru v dálkovém plavání 2020 - kluby

Pořadí Klub Počet bodů Ztráta Počet plavců Počet startů Počet km Ø bodů za start
1. Bohemians Praha (Boh) 13 776,3 0.0 43 236 1415 58.37
2. Oddíl sportovního plavání Hodonín (OSPHo) 8 807,9 4968.4 36 294 1517 29.96
3. KPSP Kometa Brno (KomBr) 8 028,0 5748.3 28 106 758 75.74
4. I. plavecký klub otužilců Praha (I.PKO) 6 905,5 6870.8 59 248 1444 27.84
5. Plavecký klub Havířov (PKHa) 6 288,3 7488.0 29 203 963 30.98
6. Neratovický plavecký klub (NePK) 5 880,1 7896.2 41 249 927 23.61
7. PK Slávia VŠ Plzeň (SlPl) 4 652,5 9123.8 27 94 526 49.49
8. Sportovní oddíl plavání Kolín (SOPKo) 4 406,6 9369.7 29 169 596 26.07
9. Klub plavecké školy Krokodýl Brno (PKKBr) 3 922,7 9853.6 13 76 476 51.61
10. SC Plavecký areál Pardubice (SCPAP) 3 325,3 10451.0 24 91 496 36.54
11. Universitní sportovní klub Praha (USK) 3 145,7 10630.6 8 40 296 78.64
12. Plavecký klub Příbram (PKPří) 2 828,4 10947.9 21 90 342 31.43
13. TJ Spartak Třebíč (SpTřb) 2 679,7 11096.6 10 64 330 41.87
14. Plavecký klub Vysoké Mýto (PKVM) 2 668,1 11108.2 12 71 356 37.58
15. Fides Brno (FiBr) 2 498,2 11278.1 26 88 503 28.39
16. TJ Lokomotiva Beroun (LoBe) 2 323,6 11452.7 10 31 224 74.95
17. Sport.club Zéva Hradec Králové (ZéHK) 2 192,6 11583.7 7 49 237 44.75
18. PLAVÁNÍ České Budějovice (PLČB) 1 980,7 11795.6 12 54 247 36.68
19. TJ Slezan Opava (SlOp) 1 899,1 11877.2 8 37 266 51.33
20. VSK Universita Brno (UnBr) 1 736,0 12040.3 21 61 272 28.46
21. Swim Academy BoRa (SABR) 1 630,9 12145.4 11 55 240 29.65
22. SK Slavia Praha (SKS) 1 291,8 12484.5 7 17 137 75.99
23. Lokomotiva Trutnov (LoTr) 1 193,1 12583.2 10 39 121 30.59
24. Jihlavský plavecký klub Axis (JPK) 1 025,7 12750.6 5 41 115 25.02
25. Autoškoda Mladá Boleslav (AšMB) 912,8 12863.5 7 23 89 39.69
26. Plavecký klub Nový Jičín (PKNJ) 874,8 12901.5 9 23 97 38.03
27. TJ Jiskra Domažlice (JiDo) 692,3 13084.0 6 31 124 22.33
28. TJ Tábor (TJTá) 647,2 13129.1 3 15 89 43.15
29. Plavecký klub Zlín (Zlín) 455,0 13321.3 2 11 55 41.36
30. TJ Krnov (TJKr) 442,0 13334.3 7 10 52 44.20
31. TJ Sokol Hradec Králové (SoHK) 435,7 13340.6 9 20 97 21.79
32. Slávia Liberec (SlLi) 334,1 13442.2 1 9 54 37.12
33. TJ Lokomotiva Česká Třebová (LoČT) 323,0 13453.3 13 13 39 24.85
34. TJ Hodolany DZP (TJHod) 288,0 13488.3 2 10 53 28.80
35. Středisko volného času Boskovice (SVČBo) 265,4 13510.9 3 5 23 53.08
36. Fakultní klub Brno (FaBr) 245,6 13530.7 3 7 27 35.09
37. TJ Bižuterie Jablonec n/Nisou (BiJa) 244,1 13532.2 1 8 46 30.51
38. TJ Slávie Chomutov (SlCho) 236,9 13539.4 14 14 42 16.92
39. Plavecká škola Rybka Brno (PŠRBr) 225,4 13550.9 8 11 31 20.49
40. Delfín Náchod (DeNá) 220,5 13555.8 7 12 36 18.38
41. Plavecký klub Slavoj Bruntál (SjBr) 217,8 13558.5 2 8 30 27.22
42. Asociace sport. klubů Blansko (ASKBl) 213,8 13562.5 4 8 26 26.72
43. Sportovní plavecký klub Slavia Liberec (PKLbc) 188,9 13587.4 1 9 31 20.99
44. Plavecký klub Zábřeh (PKZá) 185,7 13590.6 7 22 34 8.44
45. TJ Spartak Hořovice (SpHoř) 171,6 13604.7 3 5 31 34.32
46. TJ Dukla Praha (DuP) 164,0 13612.3 1 4 18 41.00
47. Klub plaveckých sportů Ostrava (KPSOs) 151,4 13624.9 3 7 27 21.63
48. Plavecký oddíl PLAF Říčany (PLAF) 144,5 13631.8 1 5 25 28.90
49. Spartak Trutnov (SpTr) 143,5 13632.8 1 5 25 28.70
50. Sportstyl Hradec Králové (SpsHK) 136,0 13640.3 1 2 13 68.00
51. Klub plaveckých sportů Opava (KPSOp) 126,0 13650.3 2 5 21 25.20
52. Športový plavecký klub Kúpele Piešťany (KUPI) 123,2 13653.1 2 2 10 61.60
53. Plavecký klub Svitavy (PKSvi) 120,0 13656.3 1 2 10 60.00
54. SK Univerzita Palackého Olomouc (UnOl) 113,2 13663.1 1 3 25 37.73
55. Klub vodních sportů Pardubice (KVSPa) 105,7 13670.6 2 6 20 17.62
56. J&T Sportteam Bratislava (J&TBa) 96,0 13680.3 3 3 15 32.00
57. SK DPSO Výtahy Náchod (SKNá) 94,5 13681.8 3 5 21 18.90
58. PK Nisa Liberec (NisLi) 93,2 13683.1 5 6 12 15.53
59. Spartak Choceň DZP (SpCh) 92,7 13683.6 5 11 31 8.43
60. Haná Prostějov (Haná) 87,3 13689.0 2 4 16 21.82
61. Ústecká akademie plaveckých sportů (ÚAPS) 79,2 13697.1 1 2 10 39.60
62. Plavecký klub ORCA Bratislava (ORCAB) 76,8 13699.5 1 1 10 76.80
63. Česká otužilecká unie (ČOUPr) 75,5 13700.8 3 5 19 15.10
64. Sokol Katovice (SoKat) 70,0 13706.3 3 7 25 10.00
65. Sportovní klub Kopřivnice (Kopr) 67,0 13709.3 1 2 8 33.50
66. Sportovní klub policie Kometa Brno (SkpKB) 63,8 13712.5 11 11 11 5.80
67. Plavecký klub Most (PKMo) 59,0 13717.3 2 2 10 29.50
68. Plavecký klub Kuřim (PKKu) 51,0 13725.3 8 8 8 6.38
69. PS FK Hvězda Cheb (PsHCh) 41,0 13735.3 1 2 8 20.50
70. Otužilci Česká Třebová (OtžČT) 24,0 13752.3 2 2 6 12.00
71. Plavecký klub Pardubice (PKPar) 17,5 13758.8 2 2 4 8.75
72. Neptun Masters - plavecký klub (NepM) 13,0 13763.3 2 2 4 6.50
73. Elab team (ELT) 10,0 13766.3 1 1 1 10.00
74. TJ Žďár nad Sázavou (ŽĎÁR) 10,0 13766.3 1 1 1 10.00
75. Klub plaveckých sportů Rakovník (KPSRa) 7,5 13768.8 2 2 2 3.75
76. Sport Project Swimming (SPSw) 5,0 13771.3 1 1 1 5.00
77. TJ Spartak Uherský Brod (SpUB) 4,5 13771.8 1 1 1 4.50
78. Plavecký klub Sport Česká Lípa (PKSČL) 4,1 13772.2 1 2 2 2.05
Pořadí Klub Počet bodů Ztráta Počet plavců Počet startů Počet km Ø bodů za start
Poslední aktualizace: Czechman Swim 2020 (konečné pořadí)
V případě nalezených chyb v bodování, jiných nedostatků, nebo žádosti o doplnění fotografie a loga oddílu kontaktujte administrátory na emailu bodovani@plavani.info.
© 1975 - 2020 | bodovani.openwater.cz